głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wsxmio

Jeśli On Cię wkurzył  weź kartkę i narysuj byle jakiego ludzika  po czym podpisz jego imieniem. A teraz ... wyżywaj się  aż nerwy odejdą. I jak  pomogło ?

maadalenka dodano: 14 września 2011

Jeśli On Cię wkurzył, weź kartkę i narysuj byle jakiego ludzika, po czym podpisz jego imieniem. A teraz ... wyżywaj się, aż nerwy odejdą. I jak, pomogło ?

Usiadłam sobie a schodach. Wyciągnęłam telefon i włączyłam ukochaną piosenkę. Nie wiem czemu  ale podczas jej słuchania myślałam o Tobie.

maadalenka dodano: 14 września 2011

Usiadłam sobie a schodach. Wyciągnęłam telefon i włączyłam ukochaną piosenkę. Nie wiem czemu, ale podczas jej słuchania myślałam o Tobie.

A Bogu dziękuję za wspaniałych przyjaciół  bo za co innego nie mam jak dziękować.

maadalenka dodano: 14 września 2011

A Bogu dziękuję za wspaniałych przyjaciół, bo za co innego nie mam jak dziękować.

Zaczeło się niewinnie   od jednego buziaka. Potem było coś więcej. Zostali parą. Ona go kochała  on postanowił zmienić zdanie. Tak kończy się ta bajka : ona nie może przez niego spać  a on ma ją w dupie.

maadalenka dodano: 14 września 2011

Zaczeło się niewinnie ; od jednego buziaka. Potem było coś więcej. Zostali parą. Ona go kochała, on postanowił zmienić zdanie. Tak kończy się ta bajka : ona nie może przez niego spać, a on ma ją w dupie.

Zrobię wszystko  abyśmy byli niedługo w sobie cholernie zakochani. Nieważne  czy będzie trudno czy też nie. Postaram się. Marzenia zmienię w rzeczywistość.

maadalenka dodano: 14 września 2011

Zrobię wszystko, abyśmy byli niedługo w sobie cholernie zakochani. Nieważne, czy będzie trudno czy też nie. Postaram się. Marzenia zmienię w rzeczywistość.

Ostatnio  podczas każdej czynności  którą wykonuję  myślę o Tobie. Możesz już wreszcie przestać ?!

maadalenka dodano: 14 września 2011

Ostatnio, podczas każdej czynności, którą wykonuję, myślę o Tobie. Możesz już wreszcie przestać ?!

Zaczęło się pięknie. Byli umówieni na szesnastą. Ona była pierwsza. Po chwili  w oddali zauważyła jego sylwetkę. Choć na dworze było ponad 2O stopni  czuła  jak jej ciało przeszywa chłód. Usiadł. Rozmawiali. Płakała ze szczęścia. Już mieli się pocałować ... gdy usłyszałam głoś mamy 'Wstawaj!'

maadalenka dodano: 14 września 2011

Zaczęło się pięknie. Byli umówieni na szesnastą. Ona była pierwsza. Po chwili, w oddali zauważyła jego sylwetkę. Choć na dworze było ponad 2O stopni, czuła, jak jej ciało przeszywa chłód. Usiadł. Rozmawiali. Płakała ze szczęścia. Już mieli się pocałować ... gdy usłyszałam głoś mamy 'Wstawaj!'

07.07   13.13   21.21   co wtedy odczuwasz ?

maadalenka dodano: 14 września 2011

07.07 ; 13.13 ; 21.21 - co wtedy odczuwasz ?

Możesz być ?

maadalenka dodano: 14 września 2011

Możesz być ?

Usiadłam dziś przy biurku i zaczęłam bazgrać po kartce. Gdy zabrakło na niej miejsca  zauważyłam  że cała jest w Twoim imieniu.

maadalenka dodano: 14 września 2011

Usiadłam dziś przy biurku i zaczęłam bazgrać po kartce. Gdy zabrakło na niej miejsca, zauważyłam, że cała jest w Twoim imieniu.

Postanowiła zrobić mu żart. Powiedziałam że go nie lubi. Odpowiedział to samo  po czym dodał : myślałem  że jestem kimś dla Ciebie ...

maadalenka dodano: 14 września 2011

Postanowiła zrobić mu żart. Powiedziałam że go nie lubi. Odpowiedział to samo, po czym dodał : myślałem, że jestem kimś dla Ciebie ...

A któregoś dnia sprawię  że staniemy się sobie bliscy.

maadalenka dodano: 14 września 2011

A któregoś dnia sprawię, że staniemy się sobie bliscy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć