głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika witek123

 Na ziemie powaleni  wstajemy  nie giniemy   Ta krew już raz przelana  nie wyschnie wciąż i płynie.  ..

zimoweslonce dodano: 16 stycznia 2013

"Na ziemie powaleni, wstajemy, nie giniemy /Ta krew już raz przelana, nie wyschnie wciąż i płynie." ..

 Wiem  że do mnie mówisz  wiem i wszystko słyszę   Nie mogę odpowiedzieć  przy drodze drzewa liczę.  ..

zimoweslonce dodano: 16 stycznia 2013

"Wiem, że do mnie mówisz, wiem i wszystko słyszę /Nie mogę odpowiedzieć, przy drodze drzewa liczę." ..

 hej hej na pierwszy rzut oka   hej hej nie widać  że kocham   hej hej na pierwszy rzut oka   nie widać  że Cię kocham ..

zimoweslonce dodano: 16 stycznia 2013

"hej hej na pierwszy rzut oka /hej hej nie widać, że kocham /hej hej na pierwszy rzut oka /nie widać, że Cię kocham"..

 ... bo nie stoi prawdziwie ten  kto nigdy nie upadł.  ..

zimoweslonce dodano: 16 stycznia 2013

"... bo nie stoi prawdziwie ten, kto nigdy nie upadł." ..

 Litości nie będzie  to samo nam pisane    W równości gryźć ziemię  obok siebie  ramię w ramię.  ..

zimoweslonce dodano: 16 stycznia 2013

"Litości nie będzie, to samo nam pisane, /W równości gryźć ziemię, obok siebie, ramię w ramię." ..

 Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach   choć będą kopać  bić i sypać sól po ranach...  ..

zimoweslonce dodano: 16 stycznia 2013

"Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach /choć będą kopać, bić i sypać sól po ranach..." ..

 W snach widzimy tylko te twarze  które znamy  które kiedyś widzieliśmy.  Ja bym jeszcze dodała: za którymi tęsknimy..

zimoweslonce dodano: 15 stycznia 2013

"W snach widzimy tylko te twarze, które znamy, które kiedyś widzieliśmy." Ja bym jeszcze dodała: za którymi tęsknimy..

Przez i dla niego warto zarywać noce. Bezapelacyjnie..

zimoweslonce dodano: 15 stycznia 2013

Przez i dla niego warto zarywać noce. Bezapelacyjnie..

Just imagine that we could... It isn't hard to do..

zimoweslonce dodano: 15 stycznia 2013

Just imagine that we could... It isn't hard to do..

  Nigdy w życiu nie pokocham chłopaka  który słucha disco  polo..

zimoweslonce dodano: 14 stycznia 2013

~ Nigdy w życiu nie pokocham chłopaka, który słucha disco polo..

Jestem świadoma tego  że się wyróżniam. Kolorowych  wesołych ludzi wokół mnie jest pełno. Szkoła  w której się uczę przesiąka od uśmiechniętych twarzy  grupek rozweselonych  żartujących ludzi. Czasami rozśmieszają mnie różne uwagi na mój temat  ale jedyna taka też nie jestem. To mnie pociesza  choć i tak się nie uśmiecham. I nie noszę zielono żółto błękitno pomarańczowo białych ubrań. Tylko czarne. A przez to  że słucham ciężkiego rocka i metalu  w wielu oczach jestem dziwakiem. Jedynym plusem tego jest wysłuchiwanie przeprosin przerażonych oczu  kiedy jakieś mnie niechcący szturchną  czy popchną. Z tego to już w ogóle chce mi się śmiać..  Nauczyłem się umierać w sobie   Nauczyłem się ukrywać cały strach   Nie do wiary że tak bardzo płonę   Nie do wiary że rozumiem każdy znak...   ..

zimoweslonce dodano: 14 stycznia 2013

Jestem świadoma tego, że się wyróżniam. Kolorowych, wesołych ludzi wokół mnie jest pełno. Szkoła, w której się uczę przesiąka od uśmiechniętych twarzy, grupek rozweselonych, żartujących ludzi. Czasami rozśmieszają mnie różne uwagi na mój temat, ale jedyna taka też nie jestem. To mnie pociesza, choć i tak się nie uśmiecham. I nie noszę zielono-żółto-błękitno-pomarańczowo-białych ubrań. Tylko czarne. A przez to, że słucham ciężkiego rocka i metalu, w wielu oczach jestem dziwakiem. Jedynym plusem tego jest wysłuchiwanie przeprosin przerażonych oczu, kiedy jakieś mnie niechcący szturchną, czy popchną. Z tego to już w ogóle chce mi się śmiać.. "Nauczyłem się umierać w sobie /Nauczyłem się ukrywać cały strach /Nie do wiary że tak bardzo płonę /Nie do wiary że rozumiem każdy znak... " ..

  Zanim anioły się przyśnią  zanim nasze ciała wyschną powtórzymy wszystko i tak...   ..

zimoweslonce dodano: 14 stycznia 2013

" Zanim anioły się przyśnią, zanim nasze ciała wyschną powtórzymy wszystko i tak... " ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć