głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika verybadandnotgood

Tydzień mnie nie było tutaj  ale przez ten czas postanowiłam poruszyć dwa tematy do wieczora

pocketful_of_sunshine dodano: 2 dni temu

Tydzień mnie nie było tutaj , ale przez ten czas postanowiłam poruszyć dwa tematy, do wieczora ;)

Wiem że jestem jedną z tych co nie boją się żyć. Gdy dzień zmienia się w ciemną noc nie przestraszy mnie nic. Wiem że lubię sama być  trwonić tak cenny czas. Choć nic się nie dzieje to dobrze mi jest z tym.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Wiem, że jestem jedną z tych co nie boją się żyć. Gdy dzień zmienia się w ciemną noc nie przestraszy mnie nic. Wiem, że lubię sama być, trwonić tak cenny czas. Choć nic się nie dzieje to dobrze mi jest z tym.

nie jest dobrze staram się uśmiechać robić coś dla siebie lecz mija tydzień dwa a ja wracam do złych nawyków zatracam się w monotonnych i szarych dniach

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

nie jest dobrze, staram się uśmiechać, robić coś dla siebie lecz mija tydzień, dwa a ja wracam do złych nawyków, zatracam się w monotonnych i szarych dniach

rzuć zapałkę podpal przeszłość

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

rzuć zapałkę, podpal przeszłość

Aby dzień był dobry trzeba się cieszyć z drobiazgów i dążyć do wyznaczonego celu. Nie ma że nie ma sił po co siedzieć i podziwiać innych jeśli można zacząć działać.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Aby dzień był dobry, trzeba się cieszyć z drobiazgów i dążyć do wyznaczonego celu. Nie ma, że nie ma sił po co siedzieć i podziwiać innych jeśli można zacząć działać.

Jest stabilnie ale nie kolorowo. Myślę o Nim coraz mniej. Jestem zmęczona fizycznie i psychicznie. Uczelnia obowiązki praca. To był ciężki weekend odpuszczam zajęcia bo jestem po prostu bez sił na cokolwiek a następnie żałuję. Muszę to wszystko sama zacząć ogarniać. Po prostu muszę bo tak na prawdę każdy ma swoje życie i nikt mi nie pomoże w codzienności.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Jest stabilnie, ale nie kolorowo. Myślę o Nim coraz mniej. Jestem zmęczona fizycznie i psychicznie. Uczelnia, obowiązki, praca. To był ciężki weekend, odpuszczam zajęcia bo jestem po prostu bez sił na cokolwiek, a następnie żałuję. Muszę to wszystko sama zacząć ogarniać. Po prostu muszę, bo tak na prawdę każdy ma swoje życie i nikt mi nie pomoże w codzienności.

Wydaje mi się że większość osób siedzi w domu i przegląda piękne zdjęcia znanych osób interesuje się obserwuje każdy krok ich codziennych czynności. Dołują się że nie mają takiego auta domu wyglądu czy figury. Może warto się ruszyć i zawalczyć o to aby to ktoś podziwiał nas za siłe i wytrwałość. Niestety nie każdy potrafi się zmotywować do działania.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Wydaje mi się, że większość osób siedzi w domu i przegląda piękne zdjęcia znanych osób, interesuje się, obserwuje każdy krok ich codziennych czynności. Dołują się, że nie mają takiego auta, domu, wyglądu czy figury. Może warto się ruszyć i zawalczyć o to, aby to ktoś podziwiał nas za siłe i wytrwałość. Niestety nie każdy potrafi się zmotywować do działania.

Uzależniłam się. Mimo że potrafię odmówić to jednak wiem że od ośmiu miesięcy zawsze mam przy sobie papierosy. Nie poradzę że lubię rano usiąść na balkonie z herbatą i odpalić papierosa. Nie poradzę że kiedy mi źle jadę nad jezioro i w ciszy odpalam papierosa. Trzyma mnie to iż moja rodzina jest anty palenie więc kryje się z tym przez co pale mniej. Czuje pogorszenie zdrowia przez nałóg a o kosztach już nie wspomnę. Z papierosem jest jak z człowiekiem  raz kochasz a raz nienawidzisz :

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Uzależniłam się. Mimo, że potrafię odmówić to jednak wiem, że od ośmiu miesięcy zawsze mam przy sobie papierosy. Nie poradzę, że lubię rano usiąść na balkonie z herbatą i odpalić papierosa. Nie poradzę, że kiedy mi źle jadę nad jezioro i w ciszy odpalam papierosa. Trzyma mnie to iż moja rodzina jest anty palenie więc kryje się z tym przez co pale mniej. Czuje pogorszenie zdrowia przez nałóg, a o kosztach już nie wspomnę. Z papierosem jest jak z człowiekiem - raz kochasz, a raz nienawidzisz :)

Jestem zdania że zawsze mogło być gorzej. Ważne jest to aby nie żałować wyciągnąć wnioski i chyba zacząć działać. Może i samotnie ale jaka satysfakcja i radość że idzie się do przodu. Na miłość znajdzie się czas bo jeśli to będzie prawdziwa miłość to warto czekać. teksty pocketful_of_sunshine dodał komentarz: Jestem zdania, że zawsze mogło być gorzej. Ważne jest to, aby nie żałować, wyciągnąć wnioski i chyba zacząć działać. Może i samotnie ale jaka satysfakcja i radość, że idzie się do przodu. Na miłość znajdzie się czas, bo jeśli to będzie prawdziwa miłość to warto czekać. do wpisu 2 tygodnie temu
Można mówić że jestem naiwna bo dałam Ci szanse bo wybaczyłam Ci zdradę bo nie ma dnia kiedy o Tobie nie myślę bo po tylu latach się z Tobą znowu spotkałam. Był moją pierwszą miłością wiem że łączyło nas coś pięknego. Rozum mówi zapomnij a w sercu ciągle jest iskierka nadziei . Tęsknie i nienawidzę. Rzuciłam wszystko żeby spotkać się z Tobą wieczorem po pracy bo chciałeś ze mną porozmawiać a Ty napisałeś mi  Nigdzie. Nie spotkamy się. Nie odpisałeś na mojego smsa drugiego trzeciego... Usunęłam numer i staram się myśleć trzeźwo. Wiem że nie jesteś tym wymarzonym jedynym ale wiem że po prostu Cię kochałam. Po tych 4 latach życzę sobie wewnętrznego spokoju dążenia do małych celów i cierpliwości w czekaniu na szczęście.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Można mówić, że jestem naiwna bo dałam Ci szanse, bo wybaczyłam Ci zdradę, bo nie ma dnia kiedy o Tobie nie myślę, bo po tylu latach się z Tobą znowu spotkałam. Był moją pierwszą miłością, wiem że łączyło nas coś pięknego. Rozum mówi zapomnij, a w sercu ciągle jest iskierka nadziei . Tęsknie i nienawidzę. Rzuciłam wszystko, żeby spotkać się z Tobą wieczorem po pracy, bo chciałeś ze mną porozmawiać, a Ty napisałeś mi ,,Nigdzie. Nie spotkamy się." Nie odpisałeś na mojego smsa, drugiego, trzeciego... Usunęłam numer i staram się myśleć trzeźwo. Wiem, że nie jesteś tym wymarzonym jedynym, ale wiem, że po prostu Cię kochałam. Po tych 4 latach życzę sobie wewnętrznego spokoju, dążenia do małych celów i cierpliwości w czekaniu na szczęście.

Myślę co moglibyśmy przez ten czas zrobić Jest tyle kin tyle filmów tyle miejsc nowych Może moglibyśmy tam pobyć  albo zostać tu i poleżeć na podłodze Może moglibyśmy pić razem kawę gdzieś  Wyjść razem lub nie robić nic razem Może mogłoby być trochę inaczej  Może mogłoby być trochę jak dawniej  Może moglibyśmy być dla siebie wsparciem  I mogłoby być dobrze i mogłoby być fajnie Ale znów jesteśmy gdzieś indziej na starcie  I chyba znów przez to rozmijamy się całkiem

pocketful_of_sunshine dodano: 2 października 2016

Myślę co moglibyśmy przez ten czas zrobić Jest tyle kin, tyle filmów, tyle miejsc nowych Może moglibyśmy tam pobyć, albo zostać tu i poleżeć na podłodze Może moglibyśmy pić razem kawę gdzieś Wyjść razem lub nie robić nic razem Może mogłoby być trochę inaczej Może mogłoby być trochę jak dawniej Może moglibyśmy być dla siebie wsparciem I mogłoby być dobrze i mogłoby być fajnie Ale znów jesteśmy gdzieś indziej na starcie I chyba znów przez to rozmijamy się całkiem

Nie chce mi się już wypełniać czasu  Mija dzień mija noc i światła gasną  Nie chce mi sie jeść nie chce mi sie wyjść Mój czas jest wolny a Ciebie nie ma w nim

pocketful_of_sunshine dodano: 2 października 2016

Nie chce mi się już wypełniać czasu Mija dzień, mija noc i światła gasną Nie chce mi sie jeść, nie chce mi sie wyjść Mój czas jest wolny, a Ciebie nie ma w nim

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV