głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika motogen

DZIESIĘĆ MIESIĘCY BEZGRANICZNEGO SZCZĘŚCIA. ♥

ciamciaramciaa dodano: 15 września 2014

DZIESIĘĆ MIESIĘCY BEZGRANICZNEGO SZCZĘŚCIA. ♥

Nie mogę sobie dać rady. Ciągnie mnie. Tak jakby mnie coś omijało. Chwytam  muszę mieć – i znowu nic. I znów sięgam po coś nowego. Wiem z góry  że skończy się tak samo  ale nie mogę się opanować. Chwyta mnie  rzuca w coś  wypełnia mnie na chwilę i znów odrzuca  i pozostawia pustą jak głód  i znów powraca.

fcuk dodano: 14 września 2014

Nie mogę sobie dać rady. Ciągnie mnie. Tak jakby mnie coś omijało. Chwytam, muszę mieć – i znowu nic. I znów sięgam po coś nowego. Wiem z góry, że skończy się tak samo, ale nie mogę się opanować. Chwyta mnie, rzuca w coś, wypełnia mnie na chwilę i znów odrzuca, i pozostawia pustą jak głód, i znów powraca.

jak wiele krzywd musi wyrządzić mi jeden człowiek  żebym go znienawidziła? jak wiele noży musi wbijać mi w plecy? nie  ja nigdy nie zacznę go nienawidzić i nigdy nie będę w stanie o nim zapomnieć. zrobił mi taki bajzel w głowie  w sercu  wszędzie. chciałabym odwrócić się i powiedzieć mu najprościej na świecie  że ma wypierdalać  bo nie ma prawa być obecny w moim życiu. ale nie potrafię. i zawsze będę chodziła z tą raną  tak głęboką  że żaden człowiek jej nigdy nie będzie w stanie zabetonować.

abstrakcyjnamilosc dodano: 12 września 2014

jak wiele krzywd musi wyrządzić mi jeden człowiek, żebym go znienawidziła? jak wiele noży musi wbijać mi w plecy? nie, ja nigdy nie zacznę go nienawidzić i nigdy nie będę w stanie o nim zapomnieć. zrobił mi taki bajzel w głowie, w sercu, wszędzie. chciałabym odwrócić się i powiedzieć mu najprościej na świecie, że ma wypierdalać, bo nie ma prawa być obecny w moim życiu. ale nie potrafię. i zawsze będę chodziła z tą raną, tak głęboką, że żaden człowiek jej nigdy nie będzie w stanie zabetonować.

Ile można w życiu wybaczyć komuś  kogo tak bardzo się kocha?

niekoffana dodano: 11 września 2014

Ile można w życiu wybaczyć komuś, kogo tak bardzo się kocha?

To co ostatnio powtarzam sobie w myślach  to:      wytrzymasz .

onna dodano: 11 września 2014

To co ostatnio powtarzam sobie w myślach, to: "- wytrzymasz".

Nigdy nie mów prawdy ludziom  którzy na to nie zasługują.

onna dodano: 11 września 2014

Nigdy nie mów prawdy ludziom, którzy na to nie zasługują.

Nie stanąłeś nawet do bitwy  kiedy ja z całą artylerią walczyłam o naszą miłość.

onna dodano: 11 września 2014

Nie stanąłeś nawet do bitwy, kiedy ja z całą artylerią walczyłam o naszą miłość.

miazga. teksty slonbogiem dodał komentarz: miazga. do wpisu 10 września 2014
Moje. teksty slonbogiem dodał komentarz: Moje. do wpisu 10 września 2014
Wiesz nie mam podzielności uwagi toteż kiedy jem palę i piję czytam piszę i oglądam telewizję nie mogę w tym czasie nikogo kochać.

chokoreeto dodano: 10 września 2014

Wiesz nie mam podzielności uwagi toteż kiedy jem palę i piję czytam piszę i oglądam telewizję nie mogę w tym czasie nikogo kochać.

Cześć  miło mi    teksty chokoreeto dodał komentarz: Cześć, miło mi ;) do wpisu 10 września 2014
No hay nada mas triste que el silencio y el dolor  ...Nie ma nic bardziej smutnego  jak cisza i ból  ..

chokoreeto dodano: 10 września 2014

No hay nada mas triste que el silencio y el dolor ...Nie ma nic bardziej smutnego, jak cisza i ból ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć