głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika monek8113

z każdym dniem rozumiem coraz lepiej że ludzie są zdolni. zdolni do wszystkiego

naayaan dodano: 11 maja 2019

z każdym dniem rozumiem coraz lepiej, że ludzie są zdolni. zdolni do wszystkiego

nigdy się nie poddawaj bowiem kiedy pojawi się sposobność musisz być gotów żeby z niej skorzystać

naayaan dodano: 11 maja 2019

nigdy się nie poddawaj, bowiem kiedy pojawi się sposobność, musisz być gotów, żeby z niej skorzystać

długo wędrowałem zanim doszedłem do siebie

naayaan dodano: 11 maja 2019

długo wędrowałem, zanim doszedłem do siebie

pierwszym obowiązkiem wyobraźni jest przekraczać własne granice

naayaan dodano: 11 maja 2019

pierwszym obowiązkiem wyobraźni jest przekraczać własne granice

Wiesz czym jest praw­dzi­wa stra­ta tyl­ko wte­dy kiedy stra­cisz coś co kochałeś bar­dziej od sa­mego siebie

tainnaodciebie dodano: 10 maja 2019

Wiesz czym jest praw­dzi­wa stra­ta tyl­ko wte­dy,kiedy stra­cisz coś, co kochałeś bar­dziej od sa­mego siebie

Dlaczego Wy nie dzielicie mojego bólu?  Dlaczego Wy nie jesteście w stanie mnie pocieszyć?  Dlaczego Wy nie trzymacie mojej dłoni?  Dlaczego Wy po prostu mówicie tak miało być?  Dlaczego Wy nie kładziecie kwiatów na grobie?  Dlaczego Wy wypieracie się mojej córki?  Bo ona nie żyje?  Bo jej nie widzieliście?  Bo nie jak wasze dziecko śmieje się i płacze?  Bo WY nie jesteście dotknięci?

tainnaodciebie dodano: 9 maja 2019

Dlaczego Wy nie dzielicie mojego bólu? Dlaczego Wy nie jesteście w stanie mnie pocieszyć? Dlaczego Wy nie trzymacie mojej dłoni? Dlaczego Wy po prostu mówicie tak miało być? Dlaczego Wy nie kładziecie kwiatów na grobie? Dlaczego Wy wypieracie się mojej córki? Bo ona nie żyje? Bo jej nie widzieliście? Bo nie jak wasze dziecko śmieje się i płacze? Bo WY nie jesteście dotknięci?

Są ludzie którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze...

tainnaodciebie dodano: 9 maja 2019

Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze...

Z tego co wiem to jestem najszczęśliwszą istotką pod słońcem gdy budzę się rano i nadal On jest przy mnie.  Cudownie się budzić przy mężczyźnie który jest wszystkim co najlepsze całą miłością i spełnieniem w jednym.

wartozycmarzeniami dodano: 3 maja 2019

Z tego co wiem, to jestem najszczęśliwszą istotką pod słońcem gdy budzę się rano i nadal On jest przy mnie. Cudownie się budzić przy mężczyźnie, który jest wszystkim co najlepsze- całą miłością i spełnieniem w jednym.

Pew­ne­go dnia nies­podziewa­nie stanęła u pro­gu ludzkiego życia – Pa­ni niez­na­joma i ta­jem­nicza ...  – Wi­taj! – rzekła. I stojąc tak w pro­gu wy­ciągnęła rękę mówiąc da­lej – chodź ze mną a wezmę Cię tam gdzie ból i cier­pienie nie is­tnieją! Nie oba­wiaj się! Chcesz wie­dzieć kim jes­tem? – za­pytała. To ja Je­dyna Królo­wa i Pa­ni Two­jego życia – ŚMIERĆ!   Tak od­po­wiadając ujęła ludzką dłoń i por­wała nam do swe­go świata ko­lejną wyjątkową i niezastąpioną osobę – po­zos­ta­wiając Nas w bólu i cier­pieniu po tej stra­cie!!!

tainnaodciebie dodano: 30 kwietnia 2019

Pew­ne­go dnia, nies­podziewa­nie, stanęła u pro­gu ludzkiego życia – Pa­ni niez­na­joma i ta­jem­nicza ... – Wi­taj! – rzekła. I stojąc tak w pro­gu wy­ciągnęła rękę mówiąc da­lej – chodź ze mną a wezmę Cię tam, gdzie ból i cier­pienie nie is­tnieją! Nie oba­wiaj się! Chcesz wie­dzieć kim jes­tem? – za­pytała. To ja, Je­dyna Królo­wa i Pa­ni Two­jego życia – ŚMIERĆ! Tak od­po­wiadając ujęła ludzką dłoń i por­wała nam do swe­go świata, ko­lejną wyjątkową i niezastąpioną osobę – po­zos­ta­wiając Nas w bólu i cier­pieniu po tej stra­cie!!!

Tak łat­wo jest zwieść in­nych gdy pot­ra­fi się zag­rać uśmiech nie tyl­ko us­ta­mi ale i za­palając is­kierkę szczęścia w oczach... Je­dynie ser­ca nie można oszu­kać. Można so­bie wma­wiać że jest się szczęśli­wym i wszys­cy w to uwierzą... Ser­cu jed­nak będzie dos­kwierał głód i ziąb gdyż po stra­cie Umiłowa­nej Oso­by już zaw­sze będzie czuło pus­tkę... Bez względu na to jak dob­rym ak­to­rem by­wa ludzkie ciało  Ser­ce nie kłamie. Praw­dzi­wi Przy­jaciele dos­trzegą jed­nak coś więcej niż tyl­ko zag­ra­ne szczęście  Dos­trzegą głęboką Tęsknotę Duszy i pośpieszą z po­mocą.

tainnaodciebie dodano: 30 kwietnia 2019

Tak łat­wo jest zwieść in­nych, gdy pot­ra­fi się zag­rać uśmiech nie tyl­ko us­ta­mi, ale i za­palając "is­kierkę szczęścia" w oczach... Je­dynie ser­ca nie można oszu­kać. Można so­bie wma­wiać, że jest się szczęśli­wym i wszys­cy w to uwierzą... Ser­cu jed­nak będzie dos­kwierał głód i ziąb, gdyż po stra­cie Umiłowa­nej Oso­by już zaw­sze będzie czuło pus­tkę... Bez względu na to, jak dob­rym ak­to­rem by­wa ludzkie ciało, Ser­ce nie kłamie. Praw­dzi­wi Przy­jaciele dos­trzegą jed­nak coś więcej niż tyl­ko zag­ra­ne szczęście, Dos­trzegą głęboką Tęsknotę Duszy i pośpieszą z po­mocą.

Myśl że jes­teś tam wśród aniołów jest mym roz­ruszni­kiem ser­ca.

tainnaodciebie dodano: 30 kwietnia 2019

Myśl, że jes­teś tam wśród aniołów jest mym roz­ruszni­kiem ser­ca.

Kochanie gdzie teraz jesteś? Córeczko tak bardzo mi Ciebie brakuje. Chciałabym choć na chwile móc Cię przytulić pocałować nakarmić z piersi.. Ta pusta w środku brak Ciebie pod sercem.. Czemu Bóg mi Ciebie odebrał? Czy byłabym złą matką? Co źle zrobiłam że tak mnie ukarał? Zabrał mi Ciebie największą miłość mojego życia.. Czemu nie mógł zabrać mnie?! Zawsze chciałam aby ratowali Ciebie nie mnie.. Zawsze prosiłam abyś urodziła się zdrowa bym mogła się Tobą opiekować.. Pragnęłam Cię zanim się o Tobie dowiedziałam pokochałam momentalnie i straciłam tak nagle..!

tainnaodciebie dodano: 30 kwietnia 2019

Kochanie, gdzie teraz jesteś? Córeczko, tak bardzo mi Ciebie brakuje. Chciałabym choć na chwile móc Cię przytulić, pocałować, nakarmić z piersi.. Ta pusta w środku, brak Ciebie pod sercem.. Czemu Bóg mi Ciebie odebrał? Czy byłabym złą matką? Co źle zrobiłam, że tak mnie ukarał? Zabrał mi Ciebie, największą miłość mojego życia.. Czemu nie mógł zabrać mnie?! Zawsze chciałam, aby ratowali Ciebie, nie mnie.. Zawsze prosiłam, abyś urodziła się zdrowa, bym mogła się Tobą opiekować.. Pragnęłam Cię zanim się o Tobie dowiedziałam, pokochałam momentalnie i straciłam tak nagle..!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV