głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika malpiszonka1601

zrozum to. nie zawsze jest tak jak chcemy. takie jest życie. dzisiaj razem jutro osobno. damy radę. a jeśli nie. to znów będziemy razem z przekonaniem że kochamy siebie nawzajem i już nigdy siebie nie opuścimy. jeśli jednak zapomnimy o sobie to będzie koniec nas koniec. dziś tak to czuję.

ansomia dodano: 4 sekundy temu

zrozum to. nie zawsze jest tak jak chcemy. takie jest życie. dzisiaj razem, jutro osobno. damy radę. a jeśli nie. to znów będziemy razem z przekonaniem, że kochamy siebie nawzajem i już nigdy siebie nie opuścimy. jeśli jednak zapomnimy o sobie, to będzie koniec nas, koniec. dziś tak to czuję.

czasem jest po prostu źle. i tyle bym ci chciała wtedy powiedzieć tak mocno przytulić ukoić w tobie mój strach którego przecież we mnie za dużo jak na przeciętnego człowieka.

ansomia dodano: 1 minutę temu

czasem jest po prostu źle. i tyle bym ci chciała wtedy powiedzieć, tak mocno przytulić, ukoić w tobie mój strach, którego przecież we mnie za dużo, jak na przeciętnego człowieka.

odszedłeś z dość retorycznym pytaniem: zastanów się czy to ma sens. a ja milczałam. ale to nie było tak że mi nie zależało o nie. po prostu nie byłam na tyle silna żeby powiedzieć: zostań potrzebuję cię.

ansomia dodano: 2 minuty temu

odszedłeś z dość retorycznym pytaniem: zastanów się, czy to ma sens. a ja milczałam. ale to nie było tak, że mi nie zależało, o nie. po prostu nie byłam na tyle silna, żeby powiedzieć: zostań, potrzebuję cię.

nic się nie zmieniłeś. zamiast samochodzików wyścigowych rozpieprzasz teraz marzenia. ze słodkiego chłopczyka przerodziłeś się w największego chama jakiego znam. gratuluję.

ansomia dodano: 2 minuty temu

nic się nie zmieniłeś. zamiast samochodzików wyścigowych rozpieprzasz teraz marzenia. ze słodkiego chłopczyka, przerodziłeś się w największego chama jakiego znam. gratuluję.

teraz idę w deszczową noc przez ulicę wyklinając życie z papierosem w ręku. spotykam cię a ty pytasz co się stało przecież zawsze byłam taka poukładana nigdy nie przeklinałam nie paliłam. co się stało? zostawiłeś mnie kretynie. papierosy zastępują mi ciebie  najwyraźniej muszę być od czegoś uzależniona. a przekleństwa? przekleństwa pozwalają mi uwolnić wewnętrzną rozpacz spowodowaną twoim odejściem.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:52

teraz idę w deszczową noc przez ulicę wyklinając życie z papierosem w ręku. spotykam cię, a ty pytasz co się stało, przecież zawsze byłam taka poukładana, nigdy nie przeklinałam, nie paliłam. co się stało? zostawiłeś mnie, kretynie. papierosy, zastępują mi ciebie - najwyraźniej muszę być od czegoś uzależniona. a przekleństwa? przekleństwa pozwalają mi uwolnić wewnętrzną rozpacz, spowodowaną twoim odejściem.

czasem nawet cisza wydaje się głośna a kwiaty bywają mniej zielone i słońce mniej ciepłe i deszcz w ogóle nie mokry. a wszystko przez to że pobawiłam się w miłość.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:48

czasem nawet cisza wydaje się głośna, a kwiaty bywają mniej zielone, i słońce mniej ciepłe, i deszcz w ogóle nie mokry. a wszystko przez to, że pobawiłam się w miłość.

gdy nie miałam podzielił się. gdy cierpiałam wysłuchał. gdy nie rozumiałam wytłumaczył. gdy płakałam otarł łzy. gdy zostałam poczekał. gdy zawiodłam wybaczył. gdy podziękowałam zapytał: za co? .

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:47

gdy nie miałam, podzielił się. gdy cierpiałam, wysłuchał. gdy nie rozumiałam, wytłumaczył. gdy płakałam, otarł łzy. gdy zostałam, poczekał. gdy zawiodłam, wybaczył. gdy podziękowałam, zapytał: "za co?".

jak nie wiesz jak mam na imię mów do mnie kochanie.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:47

jak nie wiesz jak mam na imię, mów do mnie kochanie.

wsadź mnie w paczkę i adresem odbiorcy niech będzie Kraina Szczęścia ciekawe gdzie się znajdę.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:47

wsadź mnie w paczkę i adresem odbiorcy niech będzie Kraina Szczęścia, ciekawe gdzie się znajdę.

powiedziałam jej prosto w twarz żeby się odwaliła  nie wiem czemu pomyślała że to żart?

ansomia dodano: 2 dni temu

powiedziałam jej prosto w twarz, żeby się odwaliła - nie wiem czemu pomyślała, że to żart?

z balonikiem w ręce i z lizakiem w ustach powiedziała że jest dorosła.

ansomia dodano: 2 dni temu

z balonikiem w ręce i z lizakiem w ustach powiedziała, że jest dorosła.

3 w nocy. słychać wibrację telefonu znowu wkurwiona że ktoś śmie mnie budzić o tej godzinie. klikam pokaż i uśmiech od razu pojawia się na twarzy: nie obudziłem? . prosta odpowiedź: oczywiście że nie .

ansomia dodano: 2 dni temu

3 w nocy. słychać wibrację telefonu, znowu wkurwiona, że ktoś śmie mnie budzić o tej godzinie. klikam "pokaż" i uśmiech od razu pojawia się na twarzy: "nie obudziłem?". prosta odpowiedź: "oczywiście, że nie".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV