głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika leira

Mówią  że zakończone przyjaźnie nigdy nie były przyjaźniami  ja jednak cholera wiem  że oni byli dla mnie wtedy więcej niż ważni. To tylko drogi  które trzeba było wybrać  nas poróżniły.    ?

zozolandia dodano: 27 maja 2012

Mówią, że zakończone przyjaźnie nigdy nie były przyjaźniami, ja jednak cholera wiem, że oni byli dla mnie wtedy więcej niż ważni. To tylko drogi, które trzeba było wybrać, nas poróżniły. /?

ja już dawno temu zwariowałam. ja już od dawna jestem ruiną  ruiną okrytą płachtą. gra pozorów. to co w szkole  na gg  sms to jest sztuczne.. cały mój swiat jest sztuczny. ja żyję tylko wspomnieniami i marzeniami. jednocześnie płaczę przeszłością i boję sie przyszłością. nie żyję w żadnych sensie tego słowa  egzystuje niczym roślinka. to może być głupie debilne 'smutne wkurzające  niepotrzebne skreslic  co napisze ale cholera nie wiesz jak często przejeżdżając przez most na rzece mam ochote do niej wskoczyć. utopić się. moim mottem jest to że lepiej zabić się będąc nieszczęśliwym  aniżeli umrzeć naturalnie w pełni szczęścia. ten świat to nie mój świat. jestem tylko marionetką wśród ludzi  która wykonuje polecenia. a gdy zaczęła się buntować  to dostała kopa  usta zaklejono taśmą i wara. dla mnie to wszystko nie ma sensu. jestem tu bo muszę. bo brak mi odwagi aby sie zabic. tylko dlatego.

jokisia dodano: 27 maja 2012

ja już dawno temu zwariowałam. ja już od dawna jestem ruiną, ruiną okrytą płachtą. gra pozorów. to co w szkole, na gg, sms to jest sztuczne.. cały mój swiat jest sztuczny. ja żyję tylko wspomnieniami i marzeniami. jednocześnie płaczę przeszłością i boję sie przyszłością. nie żyję w żadnych sensie tego słowa, egzystuje niczym roślinka. to może być głupie/debilne/'smutne/wkurzające (niepotrzebne skreslic) co napisze ale cholera nie wiesz jak często przejeżdżając przez most na rzece mam ochote do niej wskoczyć. utopić się. moim mottem jest to że lepiej zabić się będąc nieszczęśliwym, aniżeli umrzeć naturalnie w pełni szczęścia. ten świat to nie mój świat. jestem tylko marionetką wśród ludzi, która wykonuje polecenia. a gdy zaczęła się buntować, to dostała kopa, usta zaklejono taśmą i wara. dla mnie to wszystko nie ma sensu. jestem tu bo muszę. bo brak mi odwagi aby sie zabic. tylko dlatego.

tak cholernie Go kocham

zozolandia dodano: 26 maja 2012

tak cholernie Go kocham

jeden gest  kilka słów może zmienić wszystko

zozolandia dodano: 26 maja 2012

jeden gest, kilka słów może zmienić wszystko

przestało być jak w bajce

zozolandia dodano: 26 maja 2012

przestało być jak w bajce

Trzy godziny temu bardzo ładnie mi wytłumaczyła  powolnymi  wielokrotnie złożonymi zdaniami  że krzywdzimy się nawzajem  że tkwi między nami jakiś podstawowy konflikt.  zrób mi jakąś krzywdę

zozolandia dodano: 26 maja 2012

Trzy godziny temu bardzo ładnie mi wytłumaczyła, powolnymi, wielokrotnie złożonymi zdaniami, że krzywdzimy się nawzajem, że tkwi między nami jakiś podstawowy konflikt. /zrób mi jakąś krzywdę

Po ostatecznych pożegnaniach się nie wraca  pamiętaj  kiedy opuszczasz ludzi to tak jakbyś ich grzebał  a odkopywanie przeszłości na nowo jest zwykłym okrucieństwem.

niecalkiemludzka dodano: 24 maja 2012

Po ostatecznych pożegnaniach się nie wraca, pamiętaj, kiedy opuszczasz ludzi to tak jakbyś ich grzebał, a odkopywanie przeszłości na nowo jest zwykłym okrucieństwem.

witam wszystkich :D pamiętacie jak mówiłam o kolonii moblowiczów ? :D

mojekuurwazycie dodano: 23 maja 2012

witam wszystkich :D pamiętacie jak mówiłam o kolonii moblowiczów ? :D

Trzeba umieć wyłączyć światło i leżeć w ciemnościach. Trzeba wierzyć  że się zrobiło to  co inni zrobiliby tobie. Trzeba się rozprawić z własnymi wątpliwościami  bo wiesz  że nie zawsze będzie się palić światło.  mój bezapelacyjny mistrz  King ♥

niecalkiemludzka dodano: 23 maja 2012

Trzeba umieć wyłączyć światło i leżeć w ciemnościach. Trzeba wierzyć, że się zrobiło to, co inni zrobiliby tobie. Trzeba się rozprawić z własnymi wątpliwościami, bo wiesz, że nie zawsze będzie się palić światło. /mój bezapelacyjny mistrz, King ♥

DODAM JAKIEŚ FAJNE WPISY NA MOBLO   5 minut później   TAKI CHUJ..

zozolandia dodano: 22 maja 2012

DODAM JAKIEŚ FAJNE WPISY NA MOBLO *5 minut później* TAKI CHUJ..

witaam witaam teksty zozolandia dodał komentarz: witaam witaam do wpisu 22 maja 2012
HUCZUHUCZ! śmigasz na koncert 16.06? :  teksty zozolandia dodał komentarz: HUCZUHUCZ! śmigasz na koncert 16.06? :> do wpisu 22 maja 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć