głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kucharski2010

I dopiero gdy minęło pół roku  zdałam sobie sprawę jak wielką blokadę założyłeś mi w głowie.

callrecording dodano: 18 czerwca 2011

I dopiero gdy minęło pół roku, zdałam sobie sprawę jak wielką blokadę założyłeś mi w głowie.

Nie mów  że mam serce z kamienia  bo czuję więcej niż Ty. Czuję wszystko mocniej i bardziej. Może nie potrafię powiedzieć całemu światu o tym  jak cholernie źle czasami się czuję  jednak to dlatego  że uczono mnie od małego  żeby pod żadnym pozorem nie pokazywać swoich łez.

callrecording dodano: 18 czerwca 2011

Nie mów, że mam serce z kamienia, bo czuję więcej niż Ty. Czuję wszystko mocniej i bardziej. Może nie potrafię powiedzieć całemu światu o tym, jak cholernie źle czasami się czuję, jednak to dlatego, że uczono mnie od małego, żeby pod żadnym pozorem nie pokazywać swoich łez.

Kazałam mu się wynosić. Spakowałam jego rzeczy w kartony i rzucałam w niego wszystkim co wpadło mi w ręce. Gdy zrozumiałam jak cholerny błąd popełniam  zastawiłam pudłami drzwi wejściowe  by uniemożliwić mu dokonanie tego co przed chwilą mu kazałam zrobić. W tej krótkiej chwili  gdy rzucałam w niego kolejną książką  zrozumiałam że nie ważne co zrobi  a ja i tak w końcu wrócę do niego błagając  by wybaczył mi to  że wyrzuciłam go za drzwi naszego mieszkania.

callrecording dodano: 16 czerwca 2011

Kazałam mu się wynosić. Spakowałam jego rzeczy w kartony i rzucałam w niego wszystkim co wpadło mi w ręce. Gdy zrozumiałam jak cholerny błąd popełniam, zastawiłam pudłami drzwi wejściowe, by uniemożliwić mu dokonanie tego co przed chwilą mu kazałam zrobić. W tej krótkiej chwili, gdy rzucałam w niego kolejną książką, zrozumiałam że nie ważne co zrobi, a ja i tak w końcu wrócę do niego błagając, by wybaczył mi to, że wyrzuciłam go za drzwi naszego mieszkania.

Najcudowniejsze było patrzenie w jego roześmiane  zielone oczy  które patrzyły na mnie i wprost krzyczały  kocham Cię .

callrecording dodano: 16 czerwca 2011

Najcudowniejsze było patrzenie w jego roześmiane, zielone oczy, które patrzyły na mnie i wprost krzyczały "kocham Cię".

Chciałam  by to on wiedział o mnie wszystko  lecz z upływem czasu zdałam sobie sprawę że to niemożliwe. Często próbowałam opowiedzieć mu o moich lękach i zmartwieniach. Zawsze wtedy jednak nie miałam siły nawet otworzyć ust i tłumiłam w sobie wszystkie emocje. Mówiłam mu  że tak naprawdę jest dobrze i nic się nie dzieje  a gdy dzień dobiegał końca i odwracał się by wrócić do domu  wchodziłam do mieszkania i wybuchałam płaczem. Byłam wściekła na samą siebie  że nie jestem w stanie powiedzieć co we mnie siedzi najważniejszemu człowiekowi w moim życiu.

callrecording dodano: 16 czerwca 2011

Chciałam, by to on wiedział o mnie wszystko, lecz z upływem czasu zdałam sobie sprawę że to niemożliwe. Często próbowałam opowiedzieć mu o moich lękach i zmartwieniach. Zawsze wtedy jednak nie miałam siły nawet otworzyć ust i tłumiłam w sobie wszystkie emocje. Mówiłam mu, że tak naprawdę jest dobrze i nic się nie dzieje, a gdy dzień dobiegał końca i odwracał się by wrócić do domu, wchodziłam do mieszkania i wybuchałam płaczem. Byłam wściekła na samą siebie, że nie jestem w stanie powiedzieć co we mnie siedzi najważniejszemu człowiekowi w moim życiu.

Dobrze przynajmniej  że mamy wspólne zdjęcie  jak już znajdziesz sobie lepszą dziewczynę  a mnie zostawisz  to przynajmniej będę miała gdzie napisać  love forever .

callrecording dodano: 15 czerwca 2011

Dobrze przynajmniej, że mamy wspólne zdjęcie, jak już znajdziesz sobie lepszą dziewczynę, a mnie zostawisz, to przynajmniej będę miała gdzie napisać "love forever".

Nawet jeśli się rozstaniemy  mogę Ci obiecać  że z nikim innym nie będę. To niemożliwe podzielić serce na pół  a przecież doskonale wiesz  że całe należy do Ciebie dokładnie od dnia  w którym powiedziałeś  że mnie kochasz.

callrecording dodano: 15 czerwca 2011

Nawet jeśli się rozstaniemy, mogę Ci obiecać, że z nikim innym nie będę. To niemożliwe podzielić serce na pół, a przecież doskonale wiesz, że całe należy do Ciebie dokładnie od dnia, w którym powiedziałeś, że mnie kochasz.

Nie jest pierwszym  ale mogę Ci z ręką na sercu przyrzec  że będzie ostatnim jeśli tylko kocha mnie równie mocno  co ja jego.

callrecording dodano: 15 czerwca 2011

Nie jest pierwszym, ale mogę Ci z ręką na sercu przyrzec, że będzie ostatnim jeśli tylko kocha mnie równie mocno, co ja jego.

Po każdej kłótni zwykle upijałam się lub spalałam paczkę papierosów  by choć trochę się uspokoić. Właśnie to było mi potrzebne  by jakkolwiek odepchnąć od siebie myśl  że znów krzyczałeś na mnie naćpany. Myślałam wtedy  że mimo wszystko jestem szczęśliwa. Dziś ? Dziś się z tego śmieję  bo dopiero teraz poznałam co to szczęście. Mam u boku kogoś  kto nie pozwoli by choć jedna łza spłynęła po moim policzku. Mam kogoś  kto potrafi mnie uspokoić po prostu zwykłym pocałunkiem. Mam kogoś kogo kocham i kto daje mi to szczęście  którego Ty mi dać nie umiałeś.

callrecording dodano: 15 czerwca 2011

Po każdej kłótni zwykle upijałam się lub spalałam paczkę papierosów, by choć trochę się uspokoić. Właśnie to było mi potrzebne, by jakkolwiek odepchnąć od siebie myśl, że znów krzyczałeś na mnie naćpany. Myślałam wtedy, że mimo wszystko jestem szczęśliwa. Dziś ? Dziś się z tego śmieję, bo dopiero teraz poznałam co to szczęście. Mam u boku kogoś, kto nie pozwoli by choć jedna łza spłynęła po moim policzku. Mam kogoś, kto potrafi mnie uspokoić po prostu zwykłym pocałunkiem. Mam kogoś kogo kocham i kto daje mi to szczęście, którego Ty mi dać nie umiałeś.

Pamiętam dzień  w którym obiecałam Ci :  Śmierć za śmierć . Jeśli umrzesz   zabiję się. Wtedy wydawało mi się to oczywiste i zrozumiałe. Nie mogłabym przecież żyć bez serca  które wcześniej mi zabrałeś. Jednak gdy umarłeś  moje serce jakby wróciło na swoje miejsce  nie zabrałeś go do grobu  lecz zwróciłeś w dobrym stanie z kilkoma zadrapaniami. Nie płaczę za Tobą  wszystkie łzy już wypłakałam. Dziś tylko uśmiecham się patrząc w niebo ze świadomością  że gdzieś tam teraz jesteś i cieszysz się z tego  jak dobrze sobie radzę.

callrecording dodano: 15 czerwca 2011

Pamiętam dzień, w którym obiecałam Ci : "Śmierć za śmierć". Jeśli umrzesz - zabiję się. Wtedy wydawało mi się to oczywiste i zrozumiałe. Nie mogłabym przecież żyć bez serca, które wcześniej mi zabrałeś. Jednak gdy umarłeś, moje serce jakby wróciło na swoje miejsce, nie zabrałeś go do grobu, lecz zwróciłeś w dobrym stanie z kilkoma zadrapaniami. Nie płaczę za Tobą, wszystkie łzy już wypłakałam. Dziś tylko uśmiecham się patrząc w niebo ze świadomością, że gdzieś tam teraz jesteś i cieszysz się z tego, jak dobrze sobie radzę.

Wczoraj słuchając tej piosenki byłam wtulona w Twoje ramiona i z zamkniętymi oczami wsłuchiwałam się w bicie Twojego serca. Dziś siedzę pod ścianą i płaczę w głos  bo los znów okazał się cholernie niesprawiedliwy.

callrecording dodano: 15 czerwca 2011

Wczoraj słuchając tej piosenki byłam wtulona w Twoje ramiona i z zamkniętymi oczami wsłuchiwałam się w bicie Twojego serca. Dziś siedzę pod ścianą i płaczę w głos, bo los znów okazał się cholernie niesprawiedliwy.

Wiesz  był kiedyś czas  że było ze mną marnie. Jednym słowem  nie radziłam sobie. Jednak mimo wszystko codziennie rano wstawałam z tego cholernego łóżka  doprowadzałam się do w miarę ogarniętego stanu i dzwoniłam do Ciebie by opowiedzieć Ci swój nudny poranek i po raz kolejny wyżalić się  że dłużej nie dam rady. Zawsze wysłuchałaś i umiałaś pomóc mimo tego  że nie było Cię obok. Dziś wiem jedno   gdyby nie Ty nie byłoby mnie tu teraz. Dziękuję Ci  że dzięki temu że trzymałaś mnie przy życiu  doczekałam chwili w której z czystym sumieniem mogę powiedzieć  że jestem szczęśliwa. Dziękuję Paula.

callrecording dodano: 15 czerwca 2011

Wiesz, był kiedyś czas, że było ze mną marnie. Jednym słowem, nie radziłam sobie. Jednak mimo wszystko codziennie rano wstawałam z tego cholernego łóżka, doprowadzałam się do w miarę ogarniętego stanu i dzwoniłam do Ciebie by opowiedzieć Ci swój nudny poranek i po raz kolejny wyżalić się, że dłużej nie dam rady. Zawsze wysłuchałaś i umiałaś pomóc mimo tego, że nie było Cię obok. Dziś wiem jedno - gdyby nie Ty nie byłoby mnie tu teraz. Dziękuję Ci, że dzięki temu że trzymałaś mnie przy życiu, doczekałam chwili w której z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwa. Dziękuję Paula.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć