 |
|
wkurwiasz mnie jak poniedziałkowy budzik .
|
|
 |
Mogę udawać że to nie ma znaczenia, ale będę tu siedziała i okłamywała sama siebie. ♥
|
|
 |
minęło tyle czasu , a ja nadal mam nadzieję , że się odezwiesz i zaczniemy wszystko od nowa .
|
|
 |
`Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki, jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała, a na ile umysłu? Ile w niej przypadku, a ile przeznaczenia? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają, a te pozornie niemożliwie trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest albo jej nie ma.
|
|
 |
' teraz odeszłam , by zapomnieć o nas. / smutnaona
|
|
 |
Kiedyś może zrozumiesz jak trudno jest wstać i walczyć od nowa.
|
|
 |
|
Z tobą jest jak z vansami - kiedyś mi się podobały, ale od kiedy wszyscy zaczęli je nosić, to ja już wiem, że na pewno ich nie kupię.
|
|
 |
|
Żyję lat mało, bo jedynie siedemnaście, ale już mam zajebiście dość tego całego życia, tej całej jebanej miłości, która nie daje mi nic, prócz kolejnych rozczarowań. Mam dość swojej naiwności i tego, że nie potrafię uczyć się na własnych błędach.
|
|
 |
|
nic nie będzie jak dawniej . nic .
|
|
 |
|
bez zakochań, zauroczeń i tym podobnych, proszę .
|
|
 |
|
nawet nie wiesz jaką miałam ochotę to wszystko rzucić, odjechać stamtąd, uciec, nie widzieć cię już więcej .
|
|
|
|