 |
|
życie Ci nie wyszło, jak śmiesz się gapić?
|
|
 |
|
Wstań z łóżka i zacznij żyć !
|
|
 |
|
dzisiaj nie umywam rąk, raczej sypię łeb popiołem
|
|
 |
|
zdrowy rozsądek wyjechał na długi weekend, w pizdu
|
|
 |
|
uważaj czego pragniesz, bo możesz pożałować
|
|
 |
|
Szłam do Ciebie, padał deszcz, a wiatr połamał mi parasolkę. Wtedy on rozłożył nade mną swoją. Zapytał jak minął mi dzień i czemu nie ubrałam szalika. Zapiął mi ostatni guzik w kurtce i powiedział, że jestem piękna nawet w strugach deszczu rozmywającego mój makijaż. Wtedy stanęliśmy pod Twoimi drzwiami, a on zapytał mnie czy to tutaj. A ja uświadomiłam sobie, że już nie. Że to już nie tutaj.
|
|
 |
|
w życiu przecież chodzi o to żeby głównie żyć, co nie?
|
|
 |
|
Ona chce być piękna, a pozostaje niezauważona.
Nie dostrzega blasku, który ma w sobie.
Jej oczy tego nie dostrzegą.
Może to my sprawiliśmy, że stała się niewidoma.
Stara się ukryć swój ból, bo przecież dziewczyny z okładek nie płaczą jak są umalowane.Powinnaś wiedzieć, że jesteś piękna, po prostu taka jaka jesteś
Nie musisz nic w sobie zmieniać.
To świat powinien odmienić swoje serce.
Nie ma żadnych blizn w twojej urodzie.
|
|
 |
|
Aby osiągnąć wspaniałe rzeczy musimy marzyć tak dobrze jak działać !
|
|
 |
|
Zewnętrzny blask jest niczym w porównaniu do wewnętrznego piękna. To co jest ładne na zewnątrz, pozostaje ładne tylko do pierwszego deszczu, a to co jest w środku, płonie zawsze.
|
|
 |
|
Nagle wyskoczyło mi dużo wolnego, którego nie mam nawet z kim spędzić.
|
|
|
|