głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika aqua999

 Miłość w naszych czasach nie istnieje  trzeba robić melanż i się nie przyzwyczajać.

anamarii5 dodano: 7 września 2010

"Miłość w naszych czasach nie istnieje, trzeba robić melanż i się nie przyzwyczajać."

jej radość jest jak wybuch wulkanu : niespodziewana  nieobliczalna  o ogromnej sile  niekiedy powodująca wiele szkód. ale to się nie liczy  ważny jest tylko uśmiech i przyspieszone bicie serca.

kaarroollaa dodano: 4 września 2010

jej radość jest jak wybuch wulkanu : niespodziewana, nieobliczalna, o ogromnej sile, niekiedy powodująca wiele szkód. ale to się nie liczy, ważny jest tylko uśmiech i przyspieszone bicie serca.

   teksty asiek3412 dodał komentarz: ;> do wpisu 4 września 2010
ktoś dziś ma 90 lat i jest u kresu swojego życia... jak je wspomina? dobrze  przecież miał takie spokojne życie. Kochających rodziców  szczęśliwe dzieciństwo  nigdy nie sprawiał kłopotu nikomu  zawsze grzeczny uczynny  wzorowy uczeń  wybitny student  doskonały pracownik  kochający mąż.... a teraz gdy ma 90 lat i wie że za chwile umrze  jedyne co potrafi na temat swojego życia powiedzieć to to że PRZEŻYŁ JE  NIE ŻYJĄC

edyskredys dodano: 3 września 2010

ktoś dziś ma 90 lat i jest u kresu swojego życia... jak je wspomina? dobrze, przecież miał takie spokojne życie. Kochających rodziców, szczęśliwe dzieciństwo, nigdy nie sprawiał kłopotu nikomu, zawsze grzeczny uczynny, wzorowy uczeń, wybitny student, doskonały pracownik, kochający mąż.... a teraz gdy ma 90 lat i wie że za chwile umrze, jedyne co potrafi na temat swojego życia powiedzieć to to że PRZEŻYŁ JE /NIE ŻYJĄC

W każdym detalu  akordzie i dźwięku  bez Ciebie życie nie miałoby sensu ostr

edyskredys dodano: 3 września 2010

W każdym detalu, akordzie i dźwięku, bez Ciebie życie nie miałoby sensu/ostr

'W świecie pełnym ciemności  wszyscy potrzebujemy jakiegoś światła. Czy jest to wielki płomień  który wskaże nam jak wygrać z powrotem coś  co straciliśmy  czy też potężna latarnia  mająca odstraszać potwory  czy kilka żarówek  które objawią nam ukrytą prawdę o naszej przeszłości. Wszyscy potrzebujemy czegoś  co pozwoli nam przetrwać noc. Nawet  jeśli jest to tylko słabiutkie światełko... nadziei. '

withoutluck dodano: 3 września 2010

'W świecie pełnym ciemności, wszyscy potrzebujemy jakiegoś światła. Czy jest to wielki płomień, który wskaże nam jak wygrać z powrotem coś, co straciliśmy, czy też potężna latarnia, mająca odstraszać potwory, czy kilka żarówek, które objawią nam ukrytą prawdę o naszej przeszłości. Wszyscy potrzebujemy czegoś, co pozwoli nam przetrwać noc. Nawet, jeśli jest to tylko słabiutkie światełko... nadziei. '

 Wszyscy zrobiliśmy w życiu rzeczy  których się wstydzimy. Niektórzy z nas zakochali się w nieodpowiednim mężczyźnie. Niektórzy pozwolili odejść odpowiedniej kobiecie. Są tacy  którzy upokorzyli rodziców  tacy  którzy nie sprawdzili się w ich roli. Tak  wszyscy popełniamy błędy  które umniejszają nas i tych  których ko...chamy. Ale możemy je odpokutować  jeśli wyciągniemy z tych błędów wnioski... i wzrośniemy

withoutluck dodano: 3 września 2010

"Wszyscy zrobiliśmy w życiu rzeczy, których się wstydzimy. Niektórzy z nas zakochali się w nieodpowiednim mężczyźnie. Niektórzy pozwolili odejść odpowiedniej kobiecie. Są tacy, którzy upokorzyli rodziców, tacy, którzy nie sprawdzili się w ich roli. Tak, wszyscy popełniamy błędy, które umniejszają nas i tych, których ko...chamy. Ale możemy je odpokutować, jeśli wyciągniemy z tych błędów wnioski... i wzrośniemy"

' Prędzej czy później każdy z nas musi dorosnąć i być odpowiedzialny. Rezygnujemy z tego  czego pragniemy  i robimy to  co powinniśmy. Nie łatwo całe życie być odpowiedzialnym. W miarę upływu lat  ciężar staje się nie do udźwignięcia. Ale staramy się jak możemy  nie tylko dla siebie  przede wszystkim dla tych  których kochamy. Prędzej czy później wszyscy będziemy dorośli i odpowiedzialni. Nikt nie wie tego lepiej od młodych. '

withoutluck dodano: 3 września 2010

' Prędzej czy później każdy z nas musi dorosnąć i być odpowiedzialny. Rezygnujemy z tego, czego pragniemy, i robimy to, co powinniśmy. Nie łatwo całe życie być odpowiedzialnym. W miarę upływu lat, ciężar staje się nie do udźwignięcia. Ale staramy się jak możemy, nie tylko dla siebie, przede wszystkim dla tych, których kochamy. Prędzej czy później wszyscy będziemy dorośli i odpowiedzialni. Nikt nie wie tego lepiej od młodych. '

Kiedyś była inna. Była tak po prostu szczęśliwa. Teraz jest inaczej. Teraz powinieneś przewrócić oczami i stwierdzić  że to głupota uzależniać swoją radość od faceta  ale to nie tak. Ona jest szczęśliwa. Przestała płakać po nocach. Nie wchodzi już ciągle na Jego profil na nk. Czy można uznać za postęp usunięcie Jego numeru GG z listy kontaktów? W Jej przypadku niewątpliwie tak. Nie myśli już tak często o Nim. Czasem nawet wydaje Jej się  że mogłaby już być z kimś innym  ale to tylko chwilowe złudzenia. Ona jest sama. Dobrze Jej z tą samotnością. Może uśmiechać się na ulicy do przystojnych mężczyzn  wymieniać niezobowiązujące sms'y  chodzić do kina z kolegami  którzy są w Niej nieprzyzwoicie zakochani  robić wszystko. Tylko  że Ona nie chce. Nie możesz powiedzieć  że jest za wcześnie. Minęło za dużo czasu. Kiedyś będzie lepiej  wierzy w to. Czy chciałbyś aby znów była szczęśliwa? Tak mało  a tak wiele.

kaarroollaa dodano: 1 września 2010

Kiedyś była inna. Była tak po prostu szczęśliwa. Teraz jest inaczej. Teraz powinieneś przewrócić oczami i stwierdzić, że to głupota uzależniać swoją radość od faceta, ale to nie tak. Ona jest szczęśliwa. Przestała płakać po nocach. Nie wchodzi już ciągle na Jego profil na nk. Czy można uznać za postęp usunięcie Jego numeru GG z listy kontaktów? W Jej przypadku niewątpliwie tak. Nie myśli już tak często o Nim. Czasem nawet wydaje Jej się, że mogłaby już być z kimś innym, ale to tylko chwilowe złudzenia. Ona jest sama. Dobrze Jej z tą samotnością. Może uśmiechać się na ulicy do przystojnych mężczyzn, wymieniać niezobowiązujące sms'y, chodzić do kina z kolegami, którzy są w Niej nieprzyzwoicie zakochani, robić wszystko. Tylko, że Ona nie chce. Nie możesz powiedzieć, że jest za wcześnie. Minęło za dużo czasu. Kiedyś będzie lepiej, wierzy w to. Czy chciałbyś aby znów była szczęśliwa? Tak mało, a tak wiele.

Kumpel do piwa z Ciebie   a nie materiał na mężczyznę  mych snów.

kaarroollaa dodano: 1 września 2010

Kumpel do piwa z Ciebie, a nie materiał na mężczyznę mych snów.

Lecz kiedy się kochali  jej oczy sprawiały mu ból.  Zachowywały się  jakby należały do kogoś innego..  Kogoś obserwującego  ...  Martwiło go to   ponieważ wiedział co to spojrzenie oznacza.  Umieścił je gdzieś pomiędzy obojętnością   a rozpaczą..

kaarroollaa dodano: 1 września 2010

Lecz kiedy się kochali, jej oczy sprawiały mu ból. Zachowywały się, jakby należały do kogoś innego.. Kogoś obserwującego (...) Martwiło go to, ponieważ wiedział co to spojrzenie oznacza. Umieścił je gdzieś pomiędzy obojętnością, a rozpaczą..

Bo wiesz dwie połówki tworzą tę idealna całość.

asiek3412 dodano: 30 sierpnia 2010

Bo wiesz,dwie połówki tworzą tę idealna całość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć