 |
W odbiciach kałuż na mokrych ulicach,
tu gdzie pragnienie zapomnienia jest tak silne jak chęć życia.
|
|
 |
zasypiasz mi na ramieniu jak gdyby nigdy nic,
cichy bełkot, że seksownie oddycham.
|
|
 |
mówisz, że masz dość.
stoisz przede mną i krzyczysz, że chcesz to zakończyć,
jednak gdy pytam się ile zrobiłeś by wyjść z tego gówna,
nagle milkniesz.
|
|
 |
Wszystko polega na tym, aby wiedzieć co należy zapomnieć .
|
|
 |
Każdy poranek jest taki sam. A raczej popołudnie, budzę się po trzynastej i w zasadzie czekam tylko na obiad. Włączam komputer, jakąś muzykę i powoli zaczynam ogarniać pokój. Z gorącą herbatą wychodzę na dwór, by nabrać trochę świeżego powietrza. Do wieczora próbuję przesiedzieć w domu, wbić w fotel, i monotonnie wgapiać się w telewizor. Nocą wychodzę w celu zaspokojenia swojego głodu alkoholowego. I tak codziennie. I wiesz, wszystko wydaje się prostsze, nie komplikuj mi już życia sobą. Proszę. / caake
|
|
 |
Nie jestem cholerną pesymistką, pieprzoną realistką ani pogodną optymistką. Jestem dziewczyną z marzeniami, która wie, że w życiu nie ma łatwo. Nigdy nie poddaję się, nie uciekam marzeniami do innego wymiaru. Jestem dziewczyną którą wychowało życie.
|
|
 |
Jednak nadchodzi moment, kiedy trzeba iść do przodu. Pomyśleć czasem o sobie. Zrozumieć, że nie wszystko trwa wiecznie..
|
|
 |
Mam jedną sprawę całkiem osobistą
czasem już nie potrafię żyć z tą myślą
to, czego pragnę od lat to dla mnie wszystko .
|
|
 |
Dziękuje ludziom, którzy samy swoim byciem i głupim gadaniem potrafią poprawić mi humor
|
|
 |
w życiu spotykamy takich ludzi, których kochamy za wszystko, mimo, pomimo i wbrew.
|
|
 |
Olać realia, pieprzyć rzeczywistość.
Pieprzyć to że znów coś nie wyszło.
|
|
 |
niech ten dzień się kurwa skończy, a jutrzejszy w ogóle nie zaczyna !
|
|
|
|