głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika 699minutss

chciałabym z tobą porozmawiać  ale tak od serca. o tym co pomiędzy nami było i o tym co mogło być. o tym co czuliśmy  a jakie uczucia były nam wobec siebie obce.

najaranamarzeniamimalolata dodano: 18 czerwca 2012

chciałabym z tobą porozmawiać, ale tak od serca. o tym co pomiędzy nami było i o tym co mogło być. o tym co czuliśmy, a jakie uczucia były nam wobec siebie obce.

Nie wierzę w dziś  ale chcę wierzyć w jurto. Chcę patrzeć w przyszłość i nie mówić 'trudno'.  ?

najaranamarzeniamimalolata dodano: 17 czerwca 2012

Nie wierzę w dziś, ale chcę wierzyć w jurto. Chcę patrzeć w przyszłość i nie mówić 'trudno'. [?]

Szanuj to co masz. Jutro szczęście może zajebać Ci w twarz. Tyle szans zjebało nam przez palce.

najaranamarzeniamimalolata dodano: 17 czerwca 2012

Szanuj to co masz. Jutro szczęście może zajebać Ci w twarz. Tyle szans zjebało nam przez palce.
Autor cytatu: meinezeit

Mój Eden jest tam gdzie twój rytm bicia serca  jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.  O.S.T.R

najaranamarzeniamimalolata dodano: 17 czerwca 2012

Mój Eden jest tam gdzie twój rytm bicia serca, jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca. /O.S.T.R

Im mniej wiesz  tym lepiej śpisz  więc się prześpij  jak diler  mogę sprzedać ci najlepsze sny. Ale musisz mi zaufać i za mną iść.    Onar.

najaranamarzeniamimalolata dodano: 17 czerwca 2012

Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz, więc się prześpij, jak diler, mogę sprzedać ci najlepsze sny. Ale musisz mi zaufać i za mną iść." - Onar.

to nie czas na zabawy  typu Tom i Jerry  jak mnie kochasz to mnie kochaj i bądź przy mnie  bez ściemy.

najaranamarzeniamimalolata dodano: 17 czerwca 2012

to nie czas na zabawy, typu Tom i Jerry, jak mnie kochasz to mnie kochaj i bądź przy mnie, bez ściemy.
Autor cytatu: xxxlenkkkaxxx

Nauczyłeś mnie walczyć. O siebie. O miłość. O szczęście. O radość. O.. nauczyłeś mnie walczyć o życie. Wyedukowałeś mnie do samego końca  udzieliłeś wszystkich lekcji i z czystym sumienie odszedłeś w nicość.   strawberry lady

strawberry_lady dodano: 16 czerwca 2012

Nauczyłeś mnie walczyć. O siebie. O miłość. O szczęście. O radość. O.. nauczyłeś mnie walczyć o życie. Wyedukowałeś mnie do samego końca, udzieliłeś wszystkich lekcji i z czystym sumienie odszedłeś w nicość. / strawberry_lady

Co w nim polubiłam? na pewno spojrzenie  którym zwabił mnie do siebie niby spytać jak się mam. uśmiech i w sposób jaki się poruszał. z grubsza wszystko co było widać na pierwszy rzut oka   było nie do ominięcia. przyciągał śmiałością i pewnością siebie. parę chwil  które przerodziły się w długi wieczór. poznawałam jego charakter  i wnętrze  które wydawało się nie mieć końca. opowiadał o tym  a zaraz kończył zdanie kompletnie czymś innym. aż w końcu poznałam jego smak. pieprzyk schowany za uchem i zapach perfum  który momentalnie mnie od niego uzależnił. ciepła dłoń i cień rozbawienia w okolicach kącików ust. zdobył mnie z nieukrywanym uśmiechem.

coloured dodano: 15 czerwca 2012

Co w nim polubiłam? na pewno spojrzenie, którym zwabił mnie do siebie niby spytać jak się mam. uśmiech i w sposób jaki się poruszał. z grubsza wszystko co było widać na pierwszy rzut oka - było nie do ominięcia. przyciągał śmiałością i pewnością siebie. parę chwil, które przerodziły się w długi wieczór. poznawałam jego charakter, i wnętrze, które wydawało się nie mieć końca. opowiadał o tym, a zaraz kończył zdanie kompletnie czymś innym. aż w końcu poznałam jego smak. pieprzyk schowany za uchem i zapach perfum, który momentalnie mnie od niego uzależnił. ciepła dłoń i cień rozbawienia w okolicach kącików ust. zdobył mnie z nieukrywanym uśmiechem.

Myślisz  że sobie radzisz i nagle ktoś napierdala Ci przeszłością po plecach.

coloured dodano: 15 czerwca 2012

Myślisz, że sobie radzisz i nagle ktoś napierdala Ci przeszłością po plecach.

Lepiej być samemu w pojedynkę  niż samemu we dwoje. Samotność uczy miłości.

coloured dodano: 15 czerwca 2012

Lepiej być samemu w pojedynkę, niż samemu we dwoje. Samotność uczy miłości.

najwazniejsze uczucie w życiu człowieka? uczucie posiadania kogoś kto będzie zawsze  nieważne o porę roku czy dnia  niewazne czy dobrze czy źle. ważne  że jest to coś między nami i to serce  które wbije w jeden rytm.   skejter

slaglove dodano: 15 czerwca 2012

najwazniejsze uczucie w życiu człowieka? uczucie posiadania kogoś kto będzie zawsze, nieważne o porę roku czy dnia, niewazne czy dobrze czy źle. ważne, że jest to coś między nami i to serce, które wbije w jeden rytm. / skejter

To nie żaden nonsens  że jesteś dla mnie wszystkim.   patteek

najaranamarzeniamimalolata dodano: 15 czerwca 2012

To nie żaden nonsens, że jesteś dla mnie wszystkim. / patteek

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć