głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [92] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [92]

Najpiękniejsza znajomość to ta której nikt się nie spodziewał która pojawiła się nagle jakby znikąd  była pełna cudownych emocji i mnóstwa uśmiechu. Najpiękniejsza znajomość to ta która sprawiła że zaczęłaś rozumieć co znaczy kochać.

memoirs dodano: 9 marca 2021

Najpiękniejsza znajomość to ta, której nikt się nie spodziewał, która pojawiła się nagle, jakby znikąd - była pełna cudownych emocji i mnóstwa uśmiechu. Najpiękniejsza znajomość to ta, która sprawiła, że zaczęłaś rozumieć, co znaczy kochać.

Ktokolwiek przychodzi niech przyjdzie. Kto chce zostać niech zostanie. Kto chce odejść niech odejdzie. Życie nie zdarza się Tobie a dla Ciebie. Życie zabiera z Twojego życia pewne osoby żeby na ich miejsce postawić nowych. Nie bez powodu.

memoirs dodano: 9 marca 2021

Ktokolwiek przychodzi, niech przyjdzie. Kto chce zostać, niech zostanie. Kto chce odejść, niech odejdzie. Życie nie zdarza się Tobie, a dla Ciebie. Życie zabiera z Twojego życia pewne osoby, żeby na ich miejsce postawić nowych. Nie bez powodu.

Nie jestem już w Tobie zakochany ale zawsze będę Cię kochać. I zawsze będziesz w moim sercu ale nigdy więcej nie pozwolę Ci się zbliżyć do mojego serca.

memoirs dodano: 9 marca 2021

Nie jestem już w Tobie zakochany, ale zawsze będę Cię kochać. I zawsze będziesz w moim sercu, ale nigdy więcej nie pozwolę Ci się zbliżyć do mojego serca.

Pamiętaj jak bałaś się pokazać swoje ręce z myślą że Cię zostawię i przestanę Cię kochać. Pocałowałeś je i pokochałem Cię jeszcze bardziej.

memoirs dodano: 9 marca 2021

Pamiętaj jak bałaś się pokazać swoje ręce z myślą, że Cię zostawię i przestanę Cię kochać. Pocałowałeś je i pokochałem Cię jeszcze bardziej.

czasem brakuję mi tchu żeby wziąć te wszystkie zmartwienia błędy rozczarowania na jeden wdech.

beautifulsmile dodano: 9 marca 2021

czasem brakuję mi tchu, żeby wziąć te wszystkie zmartwienia, błędy, rozczarowania na jeden wdech.

Mam nadzieję że nie będziesz płakać tak jak dziś myśląc o wielu rzeczach których nie mieliśmy szansy powiedzieć. Wiem jak bardzo mnie kochasz tak jak ja kocham Ciebie. I za każdym razem kiedy o mnie pomyślisz wiem że będziesz tęsknić tak samo jak ja.

memoirs dodano: 9 marca 2021

Mam nadzieję, że nie będziesz płakać, tak jak dziś myśląc o wielu rzeczach, których nie mieliśmy szansy powiedzieć. Wiem jak bardzo mnie kochasz, tak jak ja kocham Ciebie. I za każdym razem kiedy o mnie pomyślisz wiem, że będziesz tęsknić tak samo jak ja.

I miss you.

beautifulsmile dodano: 9 marca 2021

I miss you.

Nie zapominaj o tym że między przywitaniem a pożegnaniem była miłość. Wielka miłość.

memoirs dodano: 9 marca 2021

Nie zapominaj o tym, że między przywitaniem, a pożegnaniem była miłość. Wielka miłość.

Zakochanie się w Tobie było jak przeczytanie ulubionej książki po raz pierwszy. Nie chciałam jej odłożyć. Sen dawał o sobie znać kiedy czytałam ponownie rozdziały z poprzedniej nocy w ciemności wpatrując się w sufit. Moje myśli gotowały się na myśl w jaki sposób Twoja skóra przylegała do mojej.

memoirs dodano: 9 marca 2021

Zakochanie się w Tobie było jak przeczytanie ulubionej książki po raz pierwszy. Nie chciałam jej odłożyć. Sen dawał o sobie znać kiedy czytałam ponownie rozdziały z poprzedniej nocy, w ciemności wpatrując się w sufit. Moje myśli gotowały się na myśl w jaki sposób Twoja skóra przylegała do mojej.

Niezbyt przyjemnie jest przejrzeć na oczy i zrozumieć że ktoś kogo kochałaś zupełnie na to nie zasługuje a świat w który zostałaś rzucona nie spełnia Twoich oczekiwań.

memoirs dodano: 9 marca 2021

Niezbyt przyjemnie jest przejrzeć na oczy i zrozumieć, że ktoś kogo kochałaś, zupełnie na to nie zasługuje, a świat w który zostałaś rzucona nie spełnia Twoich oczekiwań.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV