głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [94] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [94]

nawet tu boje się wyznać swoje myśli bo boję się że czytasz.

beautifulsmile dodano: 1 luty 2021

nawet tu boje się wyznać swoje myśli, bo boję się, że czytasz.

pomóż mi bo nie wiem co mam dalej robić. nie wiem dokąd pójść co powiedzieć jak się zachować czy co myśleć. czuję się źle. staram się by było świetnie. kocham go. myślałam że jeszcze troszkę i osiągnę ten upragniony cel. to co że od lat mam pod górkę. to co że moja droga jest cholernie wyboista. to co że bolą mnie już nogi. idę. wreszcie chcę dotrzeć do tego miejsca.

beautifulsmile dodano: 1 luty 2021

pomóż mi, bo nie wiem, co mam dalej robić. nie wiem dokąd pójść, co powiedzieć, jak się zachować czy co myśleć. czuję się źle. staram się, by było świetnie. kocham go. myślałam, że jeszcze troszkę i osiągnę ten upragniony cel. to co, że od lat mam pod górkę. to co, że moja droga jest cholernie wyboista. to co, że bolą mnie już nogi. idę. wreszcie chcę dotrzeć do tego miejsca.

i co mam ci napisać? że tak bardzo tęsknie? że analizuję wszystkie wspólne chwile? że tak bardzo tęsknie za czasami kiedy udawałam obrażoną a ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś i czekałeś aż mi przejdzie? że wciąż powtarzam sobie w głowie nasze ostatnie zdania? że żałuję tego co się stało? że.. że cię kocham?

ansomia dodano: 1 luty 2021

i co mam ci napisać? że tak bardzo tęsknie? że analizuję wszystkie wspólne chwile? że tak bardzo tęsknie za czasami, kiedy udawałam obrażoną, a ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś i czekałeś, aż mi przejdzie? że wciąż powtarzam sobie w głowie nasze ostatnie zdania? że żałuję tego, co się stało? że.. że cię kocham?

obiecała sobie że za każdym razem gdy będzie o nim myśleć puści mu sygnał. gdy wstał i spojrzał na telefon miał 329 nieodebranych połączeń od nieznanego numeru.

ansomia dodano: 1 luty 2021

obiecała sobie, że za każdym razem gdy będzie o nim myśleć, puści mu sygnał. gdy wstał i spojrzał na telefon miał 329 nieodebranych połączeń od nieznanego numeru.

zależy mi na nim jak na nikim innym. udaję że nie mnie nie obchodzi staram się być twardą tak jak mi kazał. nie zdawał sobie jednak sprawy jak wiele dla mnie znaczy i że prosi mnie o coś niemożliwego bo bez niego jest mi tak cholernie trudno.

ansomia dodano: 1 luty 2021

zależy mi na nim, jak na nikim innym. udaję, że nie mnie nie obchodzi, staram się być twardą tak jak mi kazał. nie zdawał sobie jednak sprawy, jak wiele dla mnie znaczy i, że prosi mnie o coś niemożliwego, bo bez niego jest mi tak cholernie trudno.

 imię chłopaka który cię kocha?  Jack Daniel's.

ansomia dodano: 1 luty 2021

- imię chłopaka, który cię kocha? - Jack Daniel's.

kiedyś? miłość mojego życia a dziś? w sumie chuj wie. miłość życia.. ale nie moja.

ansomia dodano: 1 luty 2021

kiedyś? miłość mojego życia, a dziś? w sumie chuj wie. miłość życia.. ale nie moja.

Wiesz ze nie chce by sie to skończyło?

beautifulsmile dodano: 1 luty 2021

Wiesz, ze nie chce, by sie to skończyło?

cokolwiek wiem. wiem za dużo.

beautifulsmile dodano: 1 luty 2021

cokolwiek wiem. wiem za dużo.

Bardzoooooooooooooooo Dobraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Eobotaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

olaf97 dodano: 1 luty 2021

Bardzoooooooooooooooo Dobraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Eobotaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV