głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 teksty

pojebanezycie dodano: 2 stycznia 2012

pomyślałeś choć raz jak się czułam? Kiedy Ty znów wybrałeś kumpli i alkohol ? Kiedy startowałeś do innych dziewczyn, a ja stałam obok Ciebie? Pomyślałeś choć raz jak smakowały moje łzy? Pomyślałeś choć raz jak bolało kiedy mnie olałeś by wyjść z kumplami, mimo, że moje życie pomału toczyło się na dno? Pomyślałeś choć raz jak bolała nadzieja, że się zmienisz? Pomyślałeś choć raz jak bardzo tęskniłam? Pomyślałeś choć raz, że po prostu potrzebowałam wiedzieć, że jesteś... /Marcelina

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.