głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Myślałam że stałaś moją przyjaźnią moją miłością dwa w jednym myślałam że będziesz w stanie zrozumieć wszystko bo przecież miłość rozumie wszystko wybacza wszy

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Myślałam że stałaś moją przyjaźnią moją miłością dwa w jednym myślałam że będziesz w stanie zrozumieć wszystko bo przecież miłość rozumie wszystko wybacza wszys
 Myślałam że stałaś moją... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Myślałam, że stałaś moją przyjaźnią moją miłością, dwa w jednym, myślałam, że będziesz w stanie zrozumieć wszystko, bo przecież miłość rozumie wszystko, wybacza wszystko.. I wiem, że znowu zaczne tęsknić za twoimi ustami, dłoniami i ciepłem, które były na wyciągnięcie ręki. i chyba chce czekać aż przyjdziesz wieczorową, deszczową porą i ugasisz gorączkę tęsknoty. I by upewnić się, że to nie sen..na chwile przymrużyć oczy..wiedząc że gdy je otworzę zobaczę Ciebie blisko wpatrującego się zbliżeniem twarzy. I już powoli zaczynam odczuwać jak boli gdy nie ma Ciebie obok.

Tak masz rację jestem dużym... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Tak, masz rację, jestem dużym dzieckiem. Ja nie widzę nic złego w tym, że lubię się śmiać, zawsze czymś się bawię w rękach, że wszędzie mam łaskotki, że lubię kolorowe rzeczy. Ja nie widzę w tym nic złego i dziękuje, że tobie to też nie przeszkadza. Ale teraz szczerze się ciebie pytam: Czy jesteś gotowy wiążąc się z dziewczyną, być przy okazji jej opiekunem? Nie jestem taka jak inne dziewczyny. Kiepsko flirtuję, ale potrafię kochać. Kochać jak dziecko... z całego serca, nie potrzebując powodu. Ale musisz też wiedzieć, że będąc ze mną, musisz być niepewnym tego co mi do głowy wpadnie i wiedzieć, że nie łatwo jest sprawić by cokolwiek z niej wypadło.

Po co ze mna jesteś??  teraz? bo... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Po co ze mna jesteś?? - teraz? bo mnie tu zaprosiłes. - Niee. po co ze mną jesteś w ogóle. - no bo... - No własnie.Sama nie wiesz. Przecież wolałabyś być z kimś innym - przestań. - widze w twoich oczach iskre miłości gdy go mijasz, i w sercu wypisane wielkim literami jego imie.!

 i wiesz... chyba lepiej żebyśmy... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- i wiesz... chyba lepiej żebyśmy zostali przyjaciółmi. y - ... x - powiedz coś. y - kocham Cię. x - przestań... y - zawsze i na zawsze. pamiętasz ?

a gdy nasza miłość się skończy... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

a gdy nasza miłość się skończy włączę telewizor i udam, że Cię nigdy nie było.

 Ach Ty Misiu Misiu okropnie Cię... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Ach Ty Misiu,Misiu,okropnie Cię lubię- powiedział Krzyś. -I ja Cie też- powiedział Puchatek .

Chciałabym też przytulić się do... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Chciałabym też przytulić się do Ciebie. Tak po prostu. Znów napajać się Twoim zapachem. Mówiłam Ci kiedyś, że pachniesz bajecznie.? Nie, a powinnam. Teraz chyba nie wypada. Czasami kiedy siedzę w pokoju czuję Twoją woń. Dziwne, ciekawe w jaki sposób... Nie wiem, ale to miłe, bardzo miłe.

 Przecież lubisz jeść musli.... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Przecież lubisz jeść musli. - Tak, ale nie jak tęsknie

 A więc? Jak się czujesz? Przy... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-A więc? Jak się czujesz? -Przy Tobie? Idealnie..

 to koniec  dlaczego?  bo już nie... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- to koniec - dlaczego? - bo już nie czuję tego co czułam, już nie wariuje, już nie stroję się godzinę przed lustrem, już nie sprawdzam co 10 minut telefonu, czy oby na pewno nie dzwoniłeś, a ja może po prostu nie usłyszałam, już nie pytam po raz kolejny sąsiadki czy cię widziała i czy widziała, jaki jesteś cudny, już nie nazywam swych miśków twoim imieniem..

 chciałbyś coś ode mnie?... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- chciałbyś coś ode mnie? - chciałbym ciebie..

 Dlaczego tu przyszedłeś?... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Dlaczego tu przyszedłeś? - Chciałem oddać Ci zeszyt.. - Ach tak. Wielkie dzięki. - I żeby zawsze być z Tobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV