głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zmadrzeej

„Kiedy nie można dodać dni do swojego życia trzeba dodać życia swoim dniom” A. Julliand

legalove dodano: 2 godziny temu

„Kiedy nie można dodać dni do swojego życia, trzeba dodać życia swoim dniom” A. Julliand

Nie oczekuję że swoją obecnością spowodujesz że ból zniknie. Muszę się z nim zmierzyć. Sama. To jedyny sposób. Moje serce ciągle jest przy Tobie nawet jeśli tego nie czujesz ani nie słyszysz. Moje palce próbują dotknąć Twoich ale jedyne co czują to chłód ściany jaka powstała między nami. Tęsknię za Tobą bardziej niż kiedykolwiek za kimkolwiek tęskniłam. W tym momencie. Łzy wspomnienia samotność poczucie porażki. Już sama myśl o tym że nie będzie Cię w moim życiu przeraża mnie dogłębnie. Tak bardzo chciałabym abyś tu był cz2 .

legalove dodano: 2 godziny temu

Nie oczekuję, że swoją obecnością spowodujesz, że ból zniknie. Muszę się z nim zmierzyć. Sama. To jedyny sposób. Moje serce ciągle jest przy Tobie, nawet jeśli tego nie czujesz, ani nie słyszysz. Moje palce próbują dotknąć Twoich, ale jedyne, co czują to chłód ściany jaka powstała między nami. Tęsknię za Tobą bardziej niż kiedykolwiek za kimkolwiek tęskniłam. W tym momencie. Łzy, wspomnienia, samotność, poczucie porażki. Już sama myśl o tym, że nie będzie Cię w moim życiu przeraża mnie dogłębnie. Tak bardzo chciałabym, abyś tu był [cz2].

Próbowałam dzisiaj w ogóle o Tobie nie myśleć. Tak bardzo chciałam ale niestety nie udało się. Od momentu kiedy rano przebudziłam się wiedziałam że czegoś mi brakuje. Zabolało aż do szpiku kości. Czegoś mi brakuje.. Ciebie.. Twojego głosu. Twoich pocałunków. Bicia Twojego serca. Mogę udawać że ta nieobecność nie boli. Że jest mi obojętne. Że minęło… Mogę udawać że jestem silna i dzielna ale po co to robić? Sama siebie nie okłamię. Tak bardzo za Tobą tęsknię. Tak chciałabym abyś tu był blisko mnie. Trzymał mnie za rękę i spoglądał z tym swoim słodkim uśmieszkiem w moje oczy. I jeszcze żartował w ten swój ironiczny sposób cz1 .

legalove dodano: 2 godziny temu

Próbowałam dzisiaj w ogóle o Tobie nie myśleć. Tak bardzo chciałam, ale niestety nie udało się. Od momentu, kiedy rano przebudziłam się, wiedziałam, że czegoś mi brakuje. Zabolało aż do szpiku kości. Czegoś mi brakuje.. Ciebie.. Twojego głosu. Twoich pocałunków. Bicia Twojego serca. Mogę udawać, że ta nieobecność nie boli. Że jest mi obojętne. Że minęło… Mogę udawać, że jestem silna i dzielna, ale po co to robić? Sama siebie nie okłamię. Tak bardzo za Tobą tęsknię. Tak chciałabym, abyś tu był, blisko mnie. Trzymał mnie za rękę i spoglądał z tym swoim słodkim uśmieszkiem w moje oczy. I jeszcze żartował w ten swój ironiczny sposób [cz1].

 There are so many moments you can share with anyone someone and you just feel like that moment will last forever when it’s only a night it's only a moment.

legalove dodano: 2 godziny temu

"There are so many moments you can share with anyone, someone and you just feel like that moment will last forever, when it’s only a night, it's only a moment."

 Wiem że nie chcesz jeszcze spać. Wiem że myślisz o tym co ja że musisz zrobić coś czego nie chcesz. Że musisz wybrać między złem a niebem. Jest zbyt późno proszę śpij jest zbyt późno więc nie mów mi że ktoś się potknął i przeszedł zbyt blisko  chciał powiedzieć słowo a powiedział wszystko. Artur Rojek

legalove dodano: 2 godziny temu

"Wiem, że nie chcesz jeszcze spać. Wiem, że myślisz o tym co ja, że musisz zrobić coś, czego nie chcesz. Że musisz wybrać między złem, a niebem. Jest zbyt późno, proszę śpij, jest zbyt późno, więc nie mów mi, że ktoś się potknął i przeszedł zbyt blisko - chciał powiedzieć słowo, a powiedział wszystko." Artur Rojek

I wiesz co? Odezwij się jak już naprawdę będziesz wiedział co ja czuję siedząc samotnie w pustym mieszkaniu. Nie mów że doskonale mnie rozumiesz skoro masz się do kogo odezwać i z kim porozmawiać. Kompletnie nie masz pojęcia jak to jest wpatrywać się w cztery ściany i mieć aż nadto czasu na wieczną rozmowę z myślami. Odezwij się kiedy już usiądziesz w ciszy i doświadczysz tego samego. Wtedy naprawdę zrozumiesz.

legalove dodano: 2 godziny temu

I wiesz co? Odezwij się, jak już naprawdę będziesz wiedział, co ja czuję siedząc samotnie w pustym mieszkaniu. Nie mów, że doskonale mnie rozumiesz, skoro masz się do kogo odezwać i z kim porozmawiać. Kompletnie nie masz pojęcia jak to jest wpatrywać się w cztery ściany i mieć aż nadto czasu na wieczną rozmowę z myślami. Odezwij się, kiedy już usiądziesz w ciszy i doświadczysz tego samego. Wtedy naprawdę zrozumiesz.

 Maybe it’s best you leave me alone.

legalove dodano: 2 dni temu

"Maybe it’s best you leave me alone."

 Zaskakujące jest jak wiele ludzi idzie przez życie nie uświadamiając sobie że ich uczucia względem innych ludzi są w dużej mierze determinowane przez uczucia wobec samego siebie a jeśli nie czujesz się komfortowo ze sobą nie możesz czuć się komfortowo z innymi. Sidney J. Harris

legalove dodano: 2 dni temu

"Zaskakujące jest jak wiele ludzi idzie przez życie nie uświadamiając sobie, że ich uczucia względem innych ludzi są w dużej mierze determinowane przez uczucia wobec samego siebie, a jeśli nie czujesz się komfortowo ze sobą, nie możesz czuć się komfortowo z innymi." Sidney J. Harris

Zacznij w końcu myśleć o sobie bo ile można? Jak długo można żyć dla kogoś innego? Spełniać czyjeś zachcianki pomagać w realizacji cudzych marzeń? Można długo. Można przez całe życie. I podobno najważniejsze to uszczęśliwiać innych ale co z uczęśliwianiem siebie? Nie można zapominać o sobie. Warto walczyć. To jest kurewsko trudne ale jak już zrobisz pierwszy krok. Jak powiesz sobie: od dziś będę pamiętać o sobie i zaczniesz naprawdę pamiętać to uwierz wygrasz wszystko. I miłość i radość i siebie. Ty jesteś najważniejsza.

legalove dodano: 2 dni temu

Zacznij w końcu myśleć o sobie, bo ile można? Jak długo można żyć dla kogoś innego? Spełniać czyjeś zachcianki, pomagać w realizacji cudzych marzeń? Można długo. Można przez całe życie. I podobno najważniejsze to uszczęśliwiać innych, ale co z uczęśliwianiem siebie? Nie można zapominać o sobie. Warto walczyć. To jest kurewsko trudne, ale jak już zrobisz pierwszy krok. Jak powiesz sobie: od dziś będę pamiętać o sobie i zaczniesz naprawdę pamiętać, to uwierz -wygrasz wszystko. I miłość, i radość i siebie. Ty jesteś najważniejsza.

 Za każdym razem gdy leżymy nie śpiąc każde uczucie którego doznaję  ale nadal za Tobą nie tęsknię. Dopiero gdy zatrzymam się by o tym pomyśleć.. Nienawidzę wszystkiego w Tobie. Dlaczego więc Cię kocham? Adam Gontier

legalove dodano: 2 dni temu

"Za każdym razem, gdy leżymy, nie śpiąc, każde uczucie, którego doznaję - ale nadal za Tobą nie tęsknię. Dopiero, gdy zatrzymam się, by o tym pomyśleć.. Nienawidzę wszystkiego w Tobie. Dlaczego więc Cię kocham?" Adam Gontier

wiesz czego mi brak? poczucia bezpieczeństwa. tej malutkiej myśli w głowie która mówi mi że jesteś i zawsze przy mnie będziesz gdy stanie się coś złego.

ansomia dodano: 3 dni temu

wiesz czego mi brak? poczucia bezpieczeństwa. tej malutkiej myśli w głowie, która mówi mi, że jesteś i zawsze przy mnie będziesz, gdy stanie się coś złego.

najbardziej przygnębiające są te wieczory kiedy siedzisz pod ciepłym kocem popijając gorące capuccino w swoim ulubionym kubku i zastanawiasz się czy tak na prawdę go kochasz czy to tylko złudzenie.

ansomia dodano: 3 dni temu

najbardziej przygnębiające są te wieczory, kiedy siedzisz pod ciepłym kocem popijając gorące capuccino w swoim ulubionym kubku i zastanawiasz się, czy tak na prawdę go kochasz, czy to tylko złudzenie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV