głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zmadrzeej

To właśnie nocą myśli zaczynają wariować a serce bić coraz mocniej. Najgorsza cisza w której uczucia stają twarzą w twarz.

bezznakumiloscii dodano: 6 dni temu

To właśnie nocą myśli zaczynają wariować, a serce bić coraz mocniej. Najgorsza cisza, w której uczucia stają twarzą w twarz.

poznaliśmy się przypadkiem przypadkiem się w Tobie zakochałam. tak samo jak przypadkiem mnie zostawiłeś.

rapwciaga dodano: 6 dni temu

poznaliśmy się przypadkiem, przypadkiem się w Tobie zakochałam. tak samo jak przypadkiem mnie zostawiłeś.

tylko przysięgnij że nie spóźnisz się o całe życie

legalove dodano: 1 tydzień temu

tylko przysięgnij, że nie spóźnisz się o całe życie

Tak przyznaje się. Nie ma godziny w której bym o Tobie nie pomyślała. Nie ma dnia w którym nie spojrzałabym na Twoje zdjęcie. A to wszystko przez to że jesteś tak blisko a jednak tak cholernie daleko.

legalove dodano: 1 tydzień temu

Tak, przyznaje się. Nie ma godziny, w której bym o Tobie nie pomyślała. Nie ma dnia, w którym nie spojrzałabym na Twoje zdjęcie. A to wszystko przez to, że jesteś tak blisko, a jednak tak cholernie daleko.

Ile to już dni jesteś jak kwiat który urósł mi. A z którego świat na mych oczach zrywa płatki..

legalove dodano: 1 tydzień temu

Ile to już dni jesteś jak kwiat, który urósł mi. A z którego świat na mych oczach zrywa płatki..

Kiedy jest się długo pozbawionym radości już się przestaje jej spodziewać i pragnąć a kiedy niespodziewanie zastuka do naszych drzwi otwieramy je ze strachem czy nie jest zamaskowanym cierpieniem.

legalove dodano: 1 tydzień temu

Kiedy jest się długo pozbawionym radości, już się przestaje jej spodziewać i pragnąć, a kiedy niespodziewanie zastuka do naszych drzwi, otwieramy je ze strachem, czy nie jest zamaskowanym cierpieniem.

niekiedy czas w Twoim życiu oddzielają nie lata a słowa które nigdy nie ujrzały brzegu ust jedynie koniec języka. są ludzie którzy dają Ci lekcje które uczą najwięcej. nie wtedy kiedy są obok ale wtedy kiedy ich nie ma. można by rzec że najważniejsze w życiu jest czasem to co nam się nie przytrafia. i wcale nie należy za tym gonić ani tego szukać.  Charlotte Nieszyn Jasińska

legalove dodano: 1 tydzień temu

niekiedy czas w Twoim życiu oddzielają nie lata a słowa, które nigdy nie ujrzały brzegu ust, jedynie koniec języka. są ludzie, którzy dają Ci lekcje, które uczą najwięcej. nie wtedy kiedy są obok, ale wtedy kiedy ich nie ma. można by rzec, że najważniejsze w życiu jest czasem to, co nam się nie przytrafia. i wcale nie należy za tym gonić, ani tego szukać. - Charlotte Nieszyn Jasińska

Chciałabym móc się pożegnać. Powiedziałabym to co miałabym powiedzieć może nawet zapłakałabym za Tobą. Gdybym wiedziała że to będzie ostatni raz złamałabym moje serce na pół próbując uratować cząstkę Ciebie. Nie chcę czuć innego dotyku. Nie chcę rozpalać innego ognia. Nie chcę znać innych pocałunków. Nie wypowiem żadnego innego imienia. Nie chcę oddać mojego serca innemu nieznajomemu. Kiedy rozpocznie się kolejny dzień nawet wtedy nie wpuszczę światła. Nie zakocham się znów. Nigdy więcej nie będę kochać.  Lady Gaga

legalove dodano: 1 tydzień temu

Chciałabym móc się pożegnać. Powiedziałabym to, co miałabym powiedzieć, może nawet zapłakałabym za Tobą. Gdybym wiedziała, że to będzie ostatni raz złamałabym moje serce na pół, próbując uratować cząstkę Ciebie. Nie chcę czuć innego dotyku. Nie chcę rozpalać innego ognia. Nie chcę znać innych pocałunków. Nie wypowiem żadnego innego imienia. Nie chcę oddać mojego serca, innemu nieznajomemu. Kiedy rozpocznie się kolejny dzień, nawet wtedy nie wpuszczę światła. Nie zakocham się znów. Nigdy więcej nie będę kochać. | Lady Gaga

I’m off the deep end watch as I dive in. I’ll never meet the ground. Crash through the surface where they can’t hurt us. ♥

legalove dodano: 1 tydzień temu

I’m off the deep end, watch as I dive in. I’ll never meet the ground. Crash through the surface, where they can’t hurt us. ♥

 I nagle skończy się to wszystko w co wierzysz co kochasz zasypie śnieg. Dziki uniesie Cię wiatr upuści Cię nagle uderzysz ufałeś mu tak. Ale Ty nigdy nie poddasz się.. Nie wierz nigdy nie w tych co ciągle udają i ciągle uśmiechają się. Nie wierz nigdy nie w to niebo które zawsze niebieskie jest. Ale Ty nigdy nie poddasz się. Chcesz zabić i zniszczyć zniewolić nienawiść ja też..

legalove dodano: 1 tydzień temu

"I nagle skończy się to wszystko w co wierzysz, co kochasz, zasypie śnieg. Dziki uniesie Cię wiatr, upuści Cię, nagle uderzysz, ufałeś mu tak. Ale Ty nigdy nie poddasz się.. Nie wierz nigdy, nie, w tych co ciągle udają i ciągle uśmiechają się. Nie wierz nigdy, nie, w to niebo, które zawsze niebieskie jest. Ale Ty, nigdy nie poddasz się. Chcesz zabić i zniszczyć, zniewolić nienawiść, ja też.."

nie wiem ile minęło od mojego listu ostatniego do Ciebie. ale chcę żebyś pamiętał wiedział że życie bez Ciebie zabija każdej nocy mam zapaść kiedy lekarz pyta co ćpałam nic nie odpowiadam tylko mam setny raz zapaść.

rapwciaga dodano: 1 tydzień temu

nie wiem ile minęło od mojego listu ostatniego do Ciebie. ale chcę, żebyś pamiętał, wiedział, że życie bez Ciebie zabija, każdej nocy mam zapaść, kiedy lekarz pyta co ćpałam nic nie odpowiadam, tylko mam setny raz zapaść.

a czasami tylko się w nią wpatrywał intensywnie w napięciu tak jak tylko on potrafił.

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

a czasami tylko się w nią wpatrywał, intensywnie, w napięciu, tak jak tylko on potrafił.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV