głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zmadrzeej

Jestem typem który bardzo przeżywa to że coś się nie uda nie powiedzie komuś się nie spodoba. Ja się tym mocno przejmuję niestety. I z jednej strony potrafię np. kompletnie zapaść się w sobie nie robić niczego nie odzywać się nawet do siebie zamknąć się zupełnie a z drugiej daje mi to taką silną potrzebę udowodnienia że jednak dam radę.

maruudaa dodano: wczoraj o 19:36

Jestem typem, który bardzo przeżywa to, że coś się nie uda, nie powiedzie, komuś się nie spodoba. Ja się tym mocno przejmuję, niestety. I z jednej strony potrafię np. kompletnie zapaść się w sobie, nie robić niczego, nie odzywać się nawet do siebie zamknąć się zupełnie, a z drugiej daje mi to taką silną potrzebę udowodnienia, że jednak dam radę.

Nie potrafię ogarnąć swojego życia. Chyba na nie nie zasługuje.

maruudaa dodano: wczoraj o 19:34

Nie potrafię ogarnąć swojego życia. Chyba na nie nie zasługuje.

Na błędach uczymy się dopiero wtedy kiedy zaczyna boleć.

maruudaa dodano: wczoraj o 19:34

Na błędach uczymy się dopiero wtedy, kiedy zaczyna boleć.

Wiesz kiedy jest na prawdę źle?  Kiedy nauczysz się płakać nie wydając przy tym żadnego dźwięku.

maruudaa dodano: wczoraj o 19:33

Wiesz kiedy jest na prawdę źle? Kiedy nauczysz się płakać, nie wydając przy tym żadnego dźwięku.

Choć nie raz słysze  nie dasz rady   daj sobie spokój   to nie wyjdzie  ja jednak uparcie dążę do celu.

maruudaa dodano: wczoraj o 19:33

Choć nie raz słysze " nie dasz rady " , "daj sobie spokój " , "to nie wyjdzie" , ja jednak uparcie dążę do celu.

Przeszkody pojawiają się gdy spuszczasz wzrok z celu

maruudaa dodano: wczoraj o 19:32

Przeszkody pojawiają się, gdy spuszczasz wzrok z celu"

 Jeszcze będzie pięknie mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie.   Jan Paweł II

maruudaa dodano: wczoraj o 19:27

"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie." - Jan Paweł II

Każda walka ma swój koniec.  Czasami Ty też musisz przestać walczyć.  Nie z powodu dumy lecz z szacunku do samego siebie.  Przestań być dla kogoś.  Zacznij być dla siebie.  Doceń siebie za to kim jesteś.

maruudaa dodano: wczoraj o 19:21

Każda walka ma swój koniec. Czasami Ty też musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy, lecz z szacunku do samego siebie. Przestań być dla kogoś. Zacznij być dla siebie. Doceń siebie za to kim jesteś.

Potrzebuję osoby która przyjdzie i pocałuję mnie w czoło która wtuli mnie w siebie powie mi że jestem najważniejszą dla jego serca która rozpozna kiedy potrzebuję porozmawiać i mnie wysłucha która będzie rozwiązywała problemy razem czekała na mnie w małych i dużych podróżach. Która będzie poczeka na mnie i mnie wesprze. Która zapach zostawi na mojej pościeli i tęsknić będę za nią. Gdy na mój widok poprawi mu się humor i powie że czekał aż mnie zobaczy. Szukał mnie w tłumie i mnie znalazł. Oszalał na moim punkcie i stanowczo mnie broił. Schował mnie w sercu i dał mi jego ciepło. Zaparzył kawę i ze mną ją wypił. Ogrzał mi dłonie swoimi i schował pod płaszczem. Której oczy widzę gdy się obudzę i całował mnie czule z miłością. Który będzie moim prezentem na urodziny i duszą mą wypełnioną całą. Moim portem i końcem podróży. I nikt ani nikt nas nie zniszczy. Oto proszę. Amen.  ja

chokoreeto dodano: przedwczoraj o 18:56

Potrzebuję osoby która przyjdzie i pocałuję mnie w czoło, która wtuli mnie w siebie, powie mi że jestem najważniejszą dla jego serca, która rozpozna kiedy potrzebuję porozmawiać i mnie wysłucha, która będzie rozwiązywała problemy razem, czekała na mnie w małych i dużych podróżach. Która będzie poczeka na mnie i mnie wesprze. Która zapach zostawi na mojej pościeli i tęsknić będę za nią. Gdy na mój widok poprawi mu się humor i powie że czekał aż mnie zobaczy. Szukał mnie w tłumie i mnie znalazł. Oszalał na moim punkcie i stanowczo mnie broił. Schował mnie w sercu i dał mi jego ciepło. Zaparzył kawę i ze mną ją wypił. Ogrzał mi dłonie swoimi i schował pod płaszczem. Której oczy widzę gdy się obudzę i całował mnie czule z miłością. Który będzie moim prezentem na urodziny i duszą mą wypełnioną całą. Moim portem i końcem podróży. I nikt ani nikt nas nie zniszczy. Oto proszę. Amen. - ja

„Do wszystkich ptaków na morzu do wszystkich portów do mojej rodziny do wszystkich bliskich i obcych: to jest wiadomość i modlitwa.  Podróże nauczyły mnie wielkiej prawdy.  Dane mi było coś czego szukają wszyscy a co tylko nieliczni znajdują: znaleźć jedyną miłość mojego życia.  Kogoś czyim bogactwem są proste skarby bo wszystko zawdzięczają tylko sobie.  Kto jest przystanią moim domem i wiatr i kłopoty nawet śmierć nie zdołają tego zniszczyć.  Modlę się o to żeby każdy mógł zaznać takiej miłości i być przez nią uzdrowionym.  Gdy tak się stanie wszystkie winy będą wymazane i żale i skończy się wszelki gniew.  O to cię proszę Boże… Amen”   Catherine z filmu pt. „List w butelce”

chokoreeto dodano: przedwczoraj o 18:41

„Do wszystkich ptaków na morzu, do wszystkich portów, do mojej rodziny, do wszystkich bliskich i obcych: to jest wiadomość i modlitwa. Podróże nauczyły mnie wielkiej prawdy. Dane mi było coś, czego szukają wszyscy, a co tylko nieliczni znajdują: znaleźć jedyną miłość mojego życia. Kogoś, czyim bogactwem są proste skarby, bo wszystko zawdzięczają tylko sobie. Kto jest przystanią, moim domem i wiatr i kłopoty nawet śmierć nie zdołają tego zniszczyć. Modlę się o to, żeby każdy mógł zaznać takiej miłości i być przez nią uzdrowionym. Gdy tak się stanie, wszystkie winy będą wymazane i żale i skończy się wszelki gniew. O to cię proszę Boże… Amen” (Catherine z filmu pt. „List w butelce”)

Przyjaciółko.. chce Ci podziękować za wspólne chwile radość  szacunek oddanie. Za to że bez względu na wszystko jesteś.. jesteś przy mnie stale podążając jak cień. Wiem że nie zawsze łatwo ze mną wytrzymać ale Tobie od wielu lat się to udaje. Chce żebyś wiedziała że cokolwiek stanie się w naszym życiu ja chce być obok nieważne gdzie nas poniesie. Nie chce Cię stracić potrzebuje Cię.. tego twardego charakteru kiedy wie kiedy mnie potrząsnąć a kiedy podać dłoń. Jesteś zbyt ważna w moim życiu  dlatego proszę Cię.. proszę dbajmy o to.

maruudaa dodano: przedwczoraj o 14:21

Przyjaciółko.. chce Ci podziękować za wspólne chwile, radość , szacunek, oddanie. Za to ,że bez względu na wszystko jesteś.. jesteś przy mnie stale podążając jak cień. Wiem ,że nie zawsze łatwo ze mną wytrzymać ale Tobie od wielu lat się to udaje. Chce żebyś wiedziała ,że cokolwiek stanie się w naszym życiu ja chce być obok, nieważne gdzie nas poniesie. Nie chce Cię stracić, potrzebuje Cię.. tego twardego charakteru kiedy wie kiedy mnie potrząsnąć a kiedy podać dłoń. Jesteś zbyt ważna w moim życiu , dlatego proszę Cię.. proszę dbajmy o to.

Mam świadomość swoich wad. Wiem że dużo rozmyślam szukam drugiego dna w każdym problemie stawiam bliskich potrzeby nad własnymi muszę mieć pewny grunt bywam nieprzewidywalna  potrafię przez lata przechowywać detale rozmów nie lubię naginać swoich zasad tłumie w Sobie uczucia i nie czuje się komfortowo ukazując swoje emocje. Jestem zbyt pewna Siebie dumna bezpośrednia nieustępliwa niecierpliwa skomplikowana dominująca asertywna i cholernie uparta. I zgadza się mogę bywać ciężka do zniesienia.. Ale jak to było ? Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza to cholernie pewne że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza.

maruudaa dodano: przedwczoraj o 14:20

Mam świadomość swoich wad. Wiem ,że dużo rozmyślam, szukam "drugiego dna" w każdym problemie, stawiam bliskich potrzeby nad własnymi, muszę mieć pewny grunt, bywam nieprzewidywalna , potrafię przez lata przechowywać detale rozmów, nie lubię naginać swoich zasad, tłumie w Sobie uczucia i nie czuje się komfortowo ukazując swoje emocje. Jestem zbyt pewna Siebie, dumna, bezpośrednia, nieustępliwa, niecierpliwa, skomplikowana, dominująca, asertywna i cholernie uparta. I zgadza się mogę bywać ciężka do zniesienia.. Ale jak to było ? "Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV