głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Dlaczego płaczesz ? nie płaczę. wydaje ci się. wydaje mi się że masz podkrążone oczy wilgotne rzęsy i rozmazany tusz. wydaje mi się że go kochasz i płakałas kol

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Dlaczego płaczesz ? nie płaczę. wydaje ci się. wydaje mi się że masz podkrążone oczy wilgotne rzęsy i rozmazany tusz. wydaje mi się że go kochasz i płakałas kole
Dlaczego płaczesz ?  nie płaczę.... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Dlaczego płaczesz ? - nie płaczę. wydaje ci się. - wydaje mi się że masz podkrążone oczy , wilgotne rzęsy i rozmazany tusz. wydaje mi się że go kochasz i płakałas kolejną noc.

założyłeś kapsel z tymbarku na... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

założyłeś kapsel z tymbarku na palec, i obiecałeś wieczną miłość. a co zrobiłeś kolejnego dnia.? kupiłeś tej siksie brylantowy pierścionek i obiecałeś miłość dłużej niż wiecznie.

Scooby: Ja też mam odejść?... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Scooby: Ja też mam odejść? Kudłaty: Nie przyjaciele nie odchodzą

 Wiesz że to niedorzeczne?... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Wiesz, że to niedorzeczne? - zaśmiał się nerwowo. Szukaj szczęścia. Sama - podkreślił. Jestem błędem, pamiętaj. -Jesteś najpiękniejszym błędem, jaki mogłam popełnić. - pomyślałam.

Gdybym tylko dzisiaj dostała jeden... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Gdybym tylko dzisiaj dostała jeden dzień który byśmy spędzili razem nie musiałbyś mnie przytulać, mówić ,patrzeć prosiłabym Cię żebyś tylko mnie wysłuchał moich słów,wszystkiego tego co zbierało sie we mnie przez ten rok o czym już dawno chciałam ci powiedzieć o tych wieczorach kiedy nie spałam-nadal nie śpie a kiedy na chwile zaspypiałam śniłam o Tobie to były piękne sny,dobre sny... Narysowałabym Ci całą moją miłość w kolorach nie było by tam czerni bobyś był blisko zaśpiewałabym Ci piosenke tę którą zawsze śpiewałam kiedy nie patrzyłes,a Ty zawsze mówiles ze chcesz słuchac tej piosenkik tórą ciągle spiewam...

 chciałabym żeby znowu był... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-chciałabym, żeby znowu był czerwiec tego roku. twoja kurtka tak cudownie pachniała, a twoje usta były takie słodkie. tego dnia czułam, że przez chwilę mam wszystko czego potrzebuję, czułam, że jestem cholernie szczęśliwa, mimo że wiedziałam, że za chwilę Cię stracę. o ile można stracić kogoś, kogo nigdy się nie miało.

Wzięła do ręki długopis. Chciała... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Wzięła do ręki długopis. Chciała stworzyć coś wyjątkowego. Patrzyła na kartkę, a widziała jego. Nie, nie będzie o nim pisać, to śmieszne. Ma dziwny uśmiech, smutne oczy i zaspany głos. On nie jest ciekawy. Odłożyła długopis. Zaparzyła herbatę. Czemu wciąż krąży myślami wokół niego? Poparzyła sobie wargi, te same, którymi chciała go dotknąć. " 'Mam sparaliżowane usta' jak w piosence "- westchnęła jakoś ciężko. Dziś nic już nie napisze. Dziś będzie się zastanawiała jak on smakuje. A jutro, ' jutro jest takie dalekie' - zanuciła i zdała sobie sprawę, że jej życie jest piosenką. Zostawiła niedopita herbatę i poszła rozczesać włosy, których kolor on tak lubił.

 Dlaczego widzę Cię ciągle z tym... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Dlaczego widzę Cię ciągle z tym lizakiem w ręce?-Bo gdy go mam przy sobie to czuje się dzieckiem.I wiem że nikt mnie wtedy nie może skrzywdzić.

 nie patrz tak na mnie! bo co? bo... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-nie patrz tak na mnie! -bo co? -bo cię ugryzę! ;d -to co mam zrobić skoro mi się tak cholernie podobasz?

 Boję się...  Czego?  Że nigdy... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Boję się... - Czego? - Że nigdy już nie będę tak szczęśliwa jak przy nim

Prosiaczek: Wiesz Kubusiu czasem tak... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Prosiaczek: Wiesz, Kubusiu czasem tak sobie myśle... Kubuś: To dobre przyzwyczajenie prosiaczku.

 Podać Ci coś? Chcesz coś? Nie...... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Podać Ci coś? Chcesz coś? -Nie... -Jeju.. Dlaczego Ty zawsze niczego nie chcesz?! -..bo w Twoich ramionach, czuję, że mam wszystko..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV