głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Wzięła do ręki długopis. Chciała stworzyć coś wyjątkowego. Patrzyła na kartkę a widziała jego. Nie nie będzie o nim pisać to śmieszne. Ma dziwny uśmiech smutne

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Wzięła do ręki długopis. Chciała stworzyć coś wyjątkowego. Patrzyła na kartkę a widziała jego. Nie nie będzie o nim pisać to śmieszne. Ma dziwny uśmiech smutne oczy i
Wzięła do ręki długopis. Chciała... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Wzięła do ręki długopis. Chciała stworzyć coś wyjątkowego. Patrzyła na kartkę, a widziała jego. Nie, nie będzie o nim pisać, to śmieszne. Ma dziwny uśmiech, smutne oczy i zaspany głos. On nie jest ciekawy. Odłożyła długopis. Zaparzyła herbatę. Czemu wciąż krąży myślami wokół niego? Poparzyła sobie wargi, te same, którymi chciała go dotknąć. " 'Mam sparaliżowane usta' jak w piosence "- westchnęła jakoś ciężko. Dziś nic już nie napisze. Dziś będzie się zastanawiała jak on smakuje. A jutro, ' jutro jest takie dalekie' - zanuciła i zdała sobie sprawę, że jej życie jest piosenką. Zostawiła niedopita herbatę i poszła rozczesać włosy, których kolor on tak lubił.

 Dlaczego widzę Cię ciągle z tym... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Dlaczego widzę Cię ciągle z tym lizakiem w ręce?-Bo gdy go mam przy sobie to czuje się dzieckiem.I wiem że nikt mnie wtedy nie może skrzywdzić.

 nie patrz tak na mnie! bo co? bo... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-nie patrz tak na mnie! -bo co? -bo cię ugryzę! ;d -to co mam zrobić skoro mi się tak cholernie podobasz?

 Boję się...  Czego?  Że nigdy... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Boję się... - Czego? - Że nigdy już nie będę tak szczęśliwa jak przy nim

Prosiaczek: Wiesz Kubusiu czasem tak... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Prosiaczek: Wiesz, Kubusiu czasem tak sobie myśle... Kubuś: To dobre przyzwyczajenie prosiaczku.

 Podać Ci coś? Chcesz coś? Nie...... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Podać Ci coś? Chcesz coś? -Nie... -Jeju.. Dlaczego Ty zawsze niczego nie chcesz?! -..bo w Twoich ramionach, czuję, że mam wszystko..

 Całowali się bezwstydnie siedząc... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Całowali się bezwstydnie siedząc na krawężniku ruchliwej ulicy. widzieli ich wszyscy - Oni tylko siebie.

 A jeśli pewnego dnia będę... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś ściskając Misiowi łapkę - Co wtedy? - Nic wielkiego - zapewnił go Puchatek - posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha to ten ktoś nigdy nie znika, tylko siedzi gdzieś i czeka na Ciebie.

 Zapomniała o oddechu kiedy... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Zapomniała o oddechu, kiedy dotknął ustami jej warg. Jego skóra pachniała oceaniczną świezością, jak listopadowe wiatry i mgły. Ich pocałunek trwał całą wieczność, ale i tak nie dość długo. Kiedy rozdzielili się, zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich odbicie własnych uczuć.

dlaczego go unikasz? bo tak jest... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

dlaczego go unikasz? -bo tak jest łatwiej.. zapomnieć.. -więc dlaczego wyszukujesz go w tłumie gdy nie patrzy ? -bo odczuwam niepokuj.. czuję że czegoś mi brakuje.. i tylko jego widok potrafi przywrócić mi uśmiech...-więc dlaczego do niego nie wrócisz?... -bo kolejnego rozstania bym nie przeżyła...

 hej cześć dlaczego płaczesz bo... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-hej -cześć -dlaczego płaczesz -bo ktoś mnie zranił -powiedz tylko kto to a porozmawiam z nim -nie trzeba -powiedz proszę.. -nikt ważny.. on tylko.. -no kto? powiedz, znam go? -tak..znasz, jest nawet tutaj.. -jak to? przecież tu jesteśmy tylko my.. -no właśnie..

 o czym myślisz? o śmierci... co... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-o czym myślisz? -o śmierci... -co ?! Mała ! dlaczego ? -bo każdy rani a nikt nie pomaga... -nie wszyscy, przecież ja Cię nie ranię... -mylisz się..ty ranisz mnie najbardziej.. -ja? dlaczego? -kiedy widzę cię z nią czuję potworny ból.. -przepraszam.. nie wiedziałem.. -to nie wystarczy...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV