głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej pamiętasz jak złościłeś się jak musiałeś na mnie czekać pół godziny przed domem marznąc .. ? albo jak już przychodziłam a Ty udawałeś że się fochasz ? .. i musi

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
pamiętasz jak złościłeś się jak musiałeś na mnie czekać pół godziny przed domem marznąc .. ? albo jak już przychodziłam a Ty udawałeś że się fochasz ? .. i musiałam stawa
pamiętasz jak złościłeś się jak... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

pamiętasz jak złościłeś się jak musiałeś na mnie czekać pół godziny przed domem marznąc .. ? albo jak już przychodziłam a Ty udawałeś,że się fochasz ? .. i musiałam stawać na palcach, żeby dać Ci buziaka i przeprosić, a później szliśmy za rączkę w 'nasze miejsce' i patrząc prosto w oczy mówiłeś,że kochasz .. to wszystko to też nieporozumienie ..?

kiedyś o mnie zapomnisz. tak jak... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

kiedyś o mnie zapomnisz. tak jak zapomina się jak smakowała wczorajsza kawa, albo tak jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu. zapomnisz jaki ból był wymieszany z pierwiastkami szczęścia i jak przyśpieszał oddech. zapomnisz pojedyncze słowa, gesty, myśli. wszystko uleci z ciebie jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę. i okaże się, ze scenarzysta, który to wszystko poskładał w swej malej główce, nie zrobił kariery, nie zarobił milionów, a zamarzł w parku z butelka taniego wina w ręku. ty kiedyś zapomnisz jak smakowało moje imię. oddasz serce w depozyt komuś innemu, komuś lepszemu. szczęście wypełni cię po brzegi, od paznokci u stop do końcówek rzęs. życzę ci tego, wiesz. i będziesz żyć w spokoju, łykać złudzenia w pigułkach każdego pojedynczego ranka. ale nic nie będzie takie samo jak te nasze chwile. jak nasza samotność we dwójkę, jak nasze bycie razem ale osobno. mówiłeś , że jestem Ci obojętna , a gdy miałeś mnie zobaczyć ostatni raz , zaszkliły Ci się oczy , i powi

  wiesz kochanie  mam takie dziwne... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- wiesz kochanie, mam takie dziwne przeczucie... - jakie przeczucie ? - że powinniśmy zapamiętać ten moment. że będzie to moment, który będziemy opowiadać naszym wnukom. - co masz na myśli ? - wyjdziesz za mnie?

pada śnieg  wchodzę zmarznięta do... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

pada śnieg, wchodzę zmarznięta do domu. siadam przed oknem owinięta w koc z kubkiem kakao w ręku. przecieram spierzchnięte dłonie, smaruję kremem nawilżającym, który uspokaja mnie swym zapachem. i zastanawiam się, czy serce też można tak posmarować, żeby szybciej się zagoiło? a śnieg pada i zdaje się zasypywać wszystko, co na tym świecie było nasze i wspólne. do widzenia, kocham cię.

 chyba o mnie zapomniałeś  nie... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-chyba o mnie zapomniałeś, nie jestem pewna, jednak wskazują na to niedopowiedziane słowa i nieodbieranie połączeń. a więc już czas, abym zapomniała i ja.

a dziś  po tym wszystkim   jestem... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

a dziś, po tym wszystkim - jestem szczęśliwa bez ciebie, uwierzysz ?

dlaczego ? bo on przynosi mi radość... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

dlaczego ? bo on przynosi mi radość jak nikt inny

wiesz lubię wieczory lubię się... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

wiesz,lubię wieczory lubię się schować na jakiś czas i jakoś tak, nienaturalnie trochę przesadnie, pobyć sama...

 Bo wiesz Miłość Prosiaczku jest... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Bo wiesz Miłość Prosiaczku jest wtedy, gdy się kogoś lubi za bardzo...

Chodź  zjarajmy się miłością jak... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Chodź, zjarajmy się miłością jak smerfy :D

Oto najkrótsza i najpiękniejsza... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Oto najkrótsza i najpiękniejsza bajka, jaką kiedykolwiek słyszałam: Była sobie raz młoda dziewczyna, która zapytała pewnego chłopca, czy chciałby ją poślubić. Chłopiec odpowiedział: Nie! Dziewczyna żyła szczęśliwie, bez prania, gotowania, prasowania... Często spotykała się z przyjaciółmi, spała, z kim chciała, zarabiała na siebie i wydawała pieniądze, na co chciała.... *KONIEC* Problem jest w tym, że nikt nigdy w dzieciństwie nam nie opowiadał takich bajek. Za to wsadzili nas w bagno po uszy z tym cholernym księciem z bajki.

  Mamooo .! Ona zabrała mi kredki !... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Mamooo .! Ona zabrała mi kredki ! - Ale tobie nie są potrzebne . - Mi nie , ale jemu tak bo obiecał pokolorować mój świat . . .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV