głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Bo wiesz Miłość Prosiaczku jest wtedy gdy się kogoś lubi za bardzo... Chodź zjarajmy się miłością jak smerfy :D Oto najkrótsza i najpiękniejsza bajka jaką kied

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Bo wiesz Miłość Prosiaczku jest wtedy gdy się kogoś lubi za bardzo...
 Bo wiesz Miłość Prosiaczku jest... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Bo wiesz Miłość Prosiaczku jest wtedy, gdy się kogoś lubi za bardzo...

Chodź  zjarajmy się miłością jak... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Chodź, zjarajmy się miłością jak smerfy :D

Oto najkrótsza i najpiękniejsza... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Oto najkrótsza i najpiękniejsza bajka, jaką kiedykolwiek słyszałam: Była sobie raz młoda dziewczyna, która zapytała pewnego chłopca, czy chciałby ją poślubić. Chłopiec odpowiedział: Nie! Dziewczyna żyła szczęśliwie, bez prania, gotowania, prasowania... Często spotykała się z przyjaciółmi, spała, z kim chciała, zarabiała na siebie i wydawała pieniądze, na co chciała.... *KONIEC* Problem jest w tym, że nikt nigdy w dzieciństwie nam nie opowiadał takich bajek. Za to wsadzili nas w bagno po uszy z tym cholernym księciem z bajki.

  Mamooo .! Ona zabrała mi kredki !... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Mamooo .! Ona zabrała mi kredki ! - Ale tobie nie są potrzebne . - Mi nie , ale jemu tak bo obiecał pokolorować mój świat . . .

 a co zrobisz jeżeli będzie chciał... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-a co zrobisz jeżeli będzie chciał wrócić? -przyjmę go.. -tak po prostu? przecież cię zranił. płakałaś -ale nadal go kocham.. mimo to.. a gdyby wrócił byłabym najszczęśliwszą dziewczyną na świecie... -ale nie wróci.. -wiem.. i ta świadomość jest najgorsza

  I co jesteś szczęśliwa?... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- I co jesteś szczęśliwa? - zapytał z troską. - Tak. - odpowiedziała i rozpłakała się ze smutku.

Przyko mi   powiedział grubym... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Przyko mi - powiedział grubym głosem. - Mnie też jest przykro. - Nie chce Cie stracić - dodał , biorąc ją za rękę. Jego głos zniżył się niemal do szeptu. Widząc jego żałosną minę , wzięła go za rękę i ścicneła , a potem niechętnie puściła. Znowu poczuła , że stają jej w oczach łzy , i starała się je powstrzymać. - Ale nie chcesz mnie również zatrzymać, prawda? Na to nie znalazł odpowiedzi.

  Wiem  że to jest już koniec  ale... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Wiem, że to jest już koniec, ale czy mogę coś dodać? - Oczywiście, że możesz. - A więc, dziękuję Ci. - Za co? - Za to, że mogłam przeżyć tak wiele wspaniałych chwil z Tobą. I odeszła.

wczoraj byłam ubrana w dres na... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

wczoraj byłam ubrana w dres na nogach miałam najki na głowie czapkę szłam by się z tobą spotkać a Ty przy wszystkich powiedziałeś ` sorry ale nie mogę dłużej z Tobą być jesteś za mało kobieca ` dzisiaj jestem ubrana w spódniczkę, na nogach mam szpilki ,włosy rozpuszczone , makijaż idę przez miasto .. wszyscy za mną patrzą a Ty . wczoraj mnie zostawiłeś dziś mówisz wszystkim że ta ślicznotka jest Twoja . ale nie teraz ta ślicznotka za mało kobieca już nie jest twoja .

zbierając siły po całonocnym... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

zbierając siły po całonocnym płaczu poczłapała do kuchni. chwyciła za kubek wrzucając do niego torebkę melisy - podobno uspokaja. obserwując parującą wodę z czajnika myślała o tym jak miło byłoby, gdybyś i Ty wyparował. z jej głowy. dość już miała gigantycznych worów pod oczami z niewyspania, zapuchniętych oczu i rozwalonych zdjęć z wakacji. dosyć miała prowadzącego wiadomości noszącego Twoje imię i siedmiolatka pod oknem krzyczącego Twój pseudonim. dosyć miała stawiania po raz setny wody na gazie, bo ta zawsze zdążyła wystygnąć, gdy o Tobie myślała. nieprzytomnym wzrokiem spojrzała na czajnik w swej dłoni. znów huj strzelił gorącą herbatę.

 powiedział   że to koniec... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-powiedział , że to koniec - odchodzi . zaczęłam się głośno śmiać – jakiś głupi , pieprzony żart . jednak on był poważny . zamilkłam . odruchowo tona łez poleciała mi po policzkach , czułam jak moje serce cholernie piecze . ale nie , przecież muszę być silna , nie mogę się załamać . powiedziałam , że wszystko w porządku i szybko zapomnę .. pobiegłam do domu , choć ledwo stałam na nogach , ale nie mogłam się poddać , nikt nie mógł poznać po mnie smutku . wytarłam łzy . niepotrzebnie , kolejna partia wylała się z moich oczy w niespełna sekundę . nie potrafiłam nad sobą zapanować . skulona usiadłam na krawężniku krzycząc , czemu to właśnie ja straciłam swój najsłodszy narkotyk . otępiona , zalana łzami , spuchnięta – nie podniosłam się już nigdy z tego jebanego dołu

Nie chciała  aby widział  że... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Nie chciała, aby widział, że płacze. Była przecież tak dumna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV