głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Przytulił ją. Poczuła się bezpiecznie i to ją zabiło bo wiedziała że nie może mu ufać że nigdy nie będą razem. Kocham Cię. Tak? Tak Skarbie. Nie wyglądasz na za

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Przytulił ją. Poczuła się bezpiecznie i to ją zabiło bo wiedziała że nie może mu ufać że nigdy nie będą razem.
Przytulił ją. Poczuła się... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Przytulił ją. Poczuła się bezpiecznie i to ją zabiło, bo wiedziała, że nie może mu ufać, że nigdy nie będą razem.

 Kocham Cię.  Tak?  Tak Skarbie.... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Kocham Cię. - Tak? - Tak Skarbie. - Nie wyglądasz na zakochaną.

 Przed nami świat się dopiero... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Przed nami świat się dopiero otwiera. - Obiecujesz? - Tak. - I będziesz przy mnie? - Dopóki będziesz tego chciała. - A jak będę chciała, żebyś był zawsze? - Będę. - Nawet w nocy? - Nawet na drugim końcu świata. - Ufam ci.

 Mówiłam Ci że będziesz przez... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Mówiłam Ci, że będziesz przez niego cierpieć. - Mówiłaś. A ja jak zwykle nie słuchałam, bo patrząc w jego oczy widziałam cholerną miłość, gdy na mnie spoglądał. - Nie widziałaś. Chciałaś widzieć ..

 Mam Cię.  powiedział podczas... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Mam Cię. - powiedział podczas wygłupów. - Głęboko w sercu czy gdzieś? - zapytała poważnie. - ... - zamilkł, widocznie nie był pewien swoich uczuć. Wyszedł i zostawił ją zapłakaną. -Spójrz na mnie. -Po co? -Spójrz i powiedz, co czujesz. -Przecież wiesz, mówiłem, że nie... -Ale Twoje oczy przeczą Twoim słowom.

 myślisz że to racjonalne... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- myślisz, że to racjonalne, leżeć na betonie, kiedy z nieba wali gradem, a lada chwila rozpęta się burza z prawdziwego zdarzenia? - stul pysk i ciesz się chwilą.

 no więc znowu masz 1 ?  mamo i... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- no więc znowu masz 1 ? - mamo, i tak nie zrozumiesz ! - nie uczysz się, masz szlaban, zero imprez ! - ty nigdy nie kochałaś ? - masz dopiero 16 lat nawet nie wiesz po co jest miłość. - masz racje, nie wiem po co ona jest, skoro przeważnie jest nieodwzajemniona. Ale wiem co to ból, tęsknota, przepłakane noce i co to ta cholerna miłość ! Tak mocna do Niego !

 i co ? zobaczymy się jutro ?... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-i co ? zobaczymy się jutro ? złożymy sobie noworoczne życzenia ? przytulisz mnie ? a ja wtedy powiem jak bardzo mi tego brakowało i jak bardzo chciałabym żeby mój uśmiech był Twoim ulubionym.. okej ?

P: Kochasz mnie prawda ? S: nie. P:... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

P: Kochasz mnie, prawda ? S: nie. P: możesz kłamać, ale ja i tak wiem swoje. S: tak ? Niby skąd to możesz wiedzieć ? P: Twoje oczy szepczą mi to, gdy spoglądasz na mnie stojąc po drugiej stronie ulicy, kiedy makijaż spływa po Twoich jasnych policzkach, bo tak się spieszyłaś, żeby mnie zobaczyć, że zapomniałaś zabrać parasola.

 proszę pani niech mnie pani... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- proszę pani, niech mnie pani zrozumie. ja nie mogłam się nauczyć. - dlaczego.? - nie mogę się skupić na nauce. - jak to.? - ciągle myślę o nim. - w tym wieku to nie jest miłość. siadaj . niedostateczny

 Co znowu?  zauważył jak bardzo... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Co znowu? - zauważył, jak bardzo się zmieniła. - Widzisz, do czego doprowadzasz? - Przytulił ją mocniej i pocałował w szyję. - Sama jesteś sobie winna - próbował się usprawiedliwiać i obarczyć ją winą za to, co się stało.

 Dlaczego? Bo. Ale rozwiń.. Bo... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Dlaczego? -Bo. -Ale rozwiń.. -Bo ponieważ.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV