głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Powiedz jej że ją uwielbiasz. Zawsze mów że Ci zależy. Kiedy jest zmartwiona przytul ją mocno. Wyróżniaj ją wśród innych dziewczyn. Baw się jej włosami. Podnoś

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Powiedz jej że ją uwielbiasz. Zawsze mów że Ci zależy. Kiedy jest zmartwiona przytul ją mocno. Wyróżniaj ją wśród innych dziewczyn. Baw się jej włosami. Podnoś ją g
 Powiedz jej  że ją uwielbiasz.... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Powiedz jej, że ją uwielbiasz. Zawsze mów, że Ci zależy. Kiedy jest zmartwiona przytul ją mocno. Wyróżniaj ją wśród innych dziewczyn. Baw się jej włosami. Podnoś ją, gilgotając i siłując się. Mów jej dowcipy. Przynoś jej kwiatki tak po prostu. Trzymaj jej rękę.. po prostu trzymaj. Rzucaj jej kamyk w okno w nocy. Pozwól jej zasypiać w swoich ramionach. Pozwól jej się złościć na siebie. Powiedz jej, że pięknie wygląda. Kiedy jest smutna zostań przy Niej. Nawet jeśli nic nie mówi. Spójrz jej w oczy i się uśmiechnij. Całuj ją po szyi. Tańcz z nią nawet jeśli nie ma muzyki. Całuj ją podczas deszczu. A kiedy się w Niej zakochasz. Powiedz jej o tym. Tylko nie złam jej serca, Ona wie co to ból.

Popatrzała mu w oczy...... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Popatrzała mu w oczy...-Jak..mogłeś ją pocałować...-zamilkł..po chwili wycedził..-przepraszam nie chciałem...-dziewczyna ze łzami w oczach - Przecież mówiłeś ze kochasz...-i odeszła.

 nie potrafiła usunąć go z myśli.... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-nie potrafiła usunąć go z myśli. lubiła z nim być, podobało jej się to.

 Uśmiechała się. Bawiła się... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Uśmiechała się. Bawiła się wszystkimi. A tak naprawdę nie umiała o nim zapomnieć...

pamiętasz jak złościłeś się jak... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

pamiętasz jak złościłeś się jak musiałeś na mnie czekać pół godziny przed domem marznąc .. ? albo jak już przychodziłam a Ty udawałeś,że się fochasz ? .. i musiałam stawać na palcach, żeby dać Ci buziaka i przeprosić, a później szliśmy za rączkę w 'nasze miejsce' i patrząc prosto w oczy mówiłeś,że kochasz .. to wszystko to też nieporozumienie ..?

kiedyś o mnie zapomnisz. tak jak... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

kiedyś o mnie zapomnisz. tak jak zapomina się jak smakowała wczorajsza kawa, albo tak jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu. zapomnisz jaki ból był wymieszany z pierwiastkami szczęścia i jak przyśpieszał oddech. zapomnisz pojedyncze słowa, gesty, myśli. wszystko uleci z ciebie jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę. i okaże się, ze scenarzysta, który to wszystko poskładał w swej malej główce, nie zrobił kariery, nie zarobił milionów, a zamarzł w parku z butelka taniego wina w ręku. ty kiedyś zapomnisz jak smakowało moje imię. oddasz serce w depozyt komuś innemu, komuś lepszemu. szczęście wypełni cię po brzegi, od paznokci u stop do końcówek rzęs. życzę ci tego, wiesz. i będziesz żyć w spokoju, łykać złudzenia w pigułkach każdego pojedynczego ranka. ale nic nie będzie takie samo jak te nasze chwile. jak nasza samotność we dwójkę, jak nasze bycie razem ale osobno. mówiłeś , że jestem Ci obojętna , a gdy miałeś mnie zobaczyć ostatni raz , zaszkliły Ci się oczy , i powi

  wiesz kochanie  mam takie dziwne... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- wiesz kochanie, mam takie dziwne przeczucie... - jakie przeczucie ? - że powinniśmy zapamiętać ten moment. że będzie to moment, który będziemy opowiadać naszym wnukom. - co masz na myśli ? - wyjdziesz za mnie?

pada śnieg  wchodzę zmarznięta do... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

pada śnieg, wchodzę zmarznięta do domu. siadam przed oknem owinięta w koc z kubkiem kakao w ręku. przecieram spierzchnięte dłonie, smaruję kremem nawilżającym, który uspokaja mnie swym zapachem. i zastanawiam się, czy serce też można tak posmarować, żeby szybciej się zagoiło? a śnieg pada i zdaje się zasypywać wszystko, co na tym świecie było nasze i wspólne. do widzenia, kocham cię.

 chyba o mnie zapomniałeś  nie... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-chyba o mnie zapomniałeś, nie jestem pewna, jednak wskazują na to niedopowiedziane słowa i nieodbieranie połączeń. a więc już czas, abym zapomniała i ja.

a dziś  po tym wszystkim   jestem... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

a dziś, po tym wszystkim - jestem szczęśliwa bez ciebie, uwierzysz ?

dlaczego ? bo on przynosi mi radość... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

dlaczego ? bo on przynosi mi radość jak nikt inny

wiesz lubię wieczory lubię się... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

wiesz,lubię wieczory lubię się schować na jakiś czas i jakoś tak, nienaturalnie trochę przesadnie, pobyć sama...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV