głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Dzisiaj całkiem przypadkiem zobaczyłam Twoje zdjęcie. Poczułam takie małe ukłucie ale zajęłam się czymś innym i kompletnie zapomniałam. Tak kochanie już nie je

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Dzisiaj całkiem przypadkiem zobaczyłam Twoje zdjęcie. Poczułam takie małe ukłucie ale zajęłam się czymś innym i kompletnie zapomniałam. Tak kochanie już nie jesteś
 Dzisiaj całkiem przypadkiem... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Dzisiaj, całkiem przypadkiem zobaczyłam Twoje zdjęcie. Poczułam takie małe ukłucie, ale zajęłam się czymś innym i kompletnie zapomniałam. Tak kochanie, już nie jesteś królem mojego życia. Teraz ja rządzę swoim światem.

Zasunęłam zasłony zapaliłam... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Zasunęłam zasłony, zapaliłam świeczki. Usiadłam na łóżku, a przed sobą posadziłam misia. Spojrzałam na niego i zaczęłam swoją smutną historię o miłości. Ale zobaczyłam w jego oczach z guzików jakiś smutek. Czy to w ogóle możliwe? I wiesz co? Zmieniłam moją opowieść. To ja zadecydowałam, że będzie happy end. I dobrze mi z tym, bo zrozumiałam, że sama sobie kieruje życiem i układam historie.

 Co tam u Ciebie? Wszystko jest Ok.... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Co tam u Ciebie?-Wszystko jest Ok.-Czemu kłamiesz?-Wątpię, że będziesz chciał wysłuchać jak jest naprawdę.-Postaram się-No więc, gorzej nie było...-Przepraszam, teraz nie mam czasu.

 zobacz. minęły dzisiaj 2 miesiące... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-zobacz. minęły dzisiaj 2 miesiące, odkąd pierwszy raz powiedziałeś, jak kochasz. szkoda, że już się nie znamy. a ja jestem dla Ciebie, niewidoczna niczym powietrze. a powietrza, się przecież, nie kocha. ciekawe, kiedy zrozumiesz, że jest niezbędne. będziesz się dusił, z braku tlenu, bo ja nie wrócę.

Aż wreszcie doszło do tego że nie... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Aż wreszcie doszło do tego, że nie chciała budzić się ze snów, które wydawały jej się bardziej rzeczywiste.

Skarbieee..  Tak?  Jakbyś miał... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Skarbieee.. - Tak? - Jakbyś miał mnie porównać do jednej rzeczy, to co by to było? - Lodówka... Wyszła, trzaskając drzwiami, a On cichym głosem dokończył: - ... w której zamroziłbym swą miłość do Ciebie i nie martwiłbym się, że coś się w niej zmieni, zepsuje...

Gdy odchodził powiedziała Żegnaj.... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Gdy odchodził powiedziała "Żegnaj." ...w myślach mówiła "Do zobaczenia w moim śnie."

 Kocham Cię..  Ale ja Ciebie NIE... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Kocham Cię.. - Ale, ja Ciebie NIE ! ( ze łzami w oczach skłamała ) - Ale przecież kiedyś tak bardzo mnie chciałaś.. - No widzisz, to było kiedyś ! ( odeszła z bólem w sercu i dumą, że posłuchała rozsądku ) ...

popatrz już nie widzę nikogo poza... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

popatrz, już nie widzę nikogo poza Tobą.

Ja byłam dla Ciebie jedną z kilku... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Ja byłam dla Ciebie jedną z kilku, Ty dla mnie tym jedynym. Ty sobie powtarzałeś: 'Jak nie ta, to inna.', a ja mówiłam: 'Ten albo żaden.'. Ja byłam dla Ciebie niczym, a Ty dla mnie wszystkim i właściwie tym się różnimy. To boli, wiesz?!

Kawa z cukrem histeryczne zapędy... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Kawa z cukrem, histeryczne zapędy, papieros jeden za drugim, niemiłosiernie ciągnący się czas, powrót do domu, zebranie z podłogi ubrań, sen na uspokojenie. Nie jestem pewna czy o takie życie mi chodziło.

 Może wcale nie jest lepiej niż... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Może wcale nie jest lepiej niż ostatnio? Może tylko tak sobie wmawiasz i wcale nic a nic się nie zmieniło? Po prostu, jakby Ci to powiedzieć... Przyzwyczaiłeś się do tego i wcale nie czujesz różnicy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV