głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Ja byłam dla Ciebie jedną z kilku Ty dla mnie tym jedynym. Ty sobie powtarzałeś: 'Jak nie ta to inna.' a ja mówiłam: 'Ten albo żaden.'. Ja byłam dla Ciebie nicz

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Ja byłam dla Ciebie jedną z kilku Ty dla mnie tym jedynym. Ty sobie powtarzałeś: 'Jak nie ta to inna.' a ja mówiłam: 'Ten albo żaden.'. Ja byłam dla Ciebie niczym
Ja byłam dla Ciebie jedną z kilku... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Ja byłam dla Ciebie jedną z kilku, Ty dla mnie tym jedynym. Ty sobie powtarzałeś: 'Jak nie ta, to inna.', a ja mówiłam: 'Ten albo żaden.'. Ja byłam dla Ciebie niczym, a Ty dla mnie wszystkim i właściwie tym się różnimy. To boli, wiesz?!

Kawa z cukrem histeryczne zapędy... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Kawa z cukrem, histeryczne zapędy, papieros jeden za drugim, niemiłosiernie ciągnący się czas, powrót do domu, zebranie z podłogi ubrań, sen na uspokojenie. Nie jestem pewna czy o takie życie mi chodziło.

 Może wcale nie jest lepiej niż... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Może wcale nie jest lepiej niż ostatnio? Może tylko tak sobie wmawiasz i wcale nic a nic się nie zmieniło? Po prostu, jakby Ci to powiedzieć... Przyzwyczaiłeś się do tego i wcale nie czujesz różnicy.

Skoro już nic dla Ciebie nie znaczę... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Skoro już nic dla Ciebie nie znaczę, skoro nie jestem już cząstką Twojego świata, to dlaczego na mój widok się uśmiechasz jak wtedy? Wtedy, gdy niebo było nasze.

Przytulił ją. Poczuła się... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Przytulił ją. Poczuła się bezpiecznie i to ją zabiło, bo wiedziała, że nie może mu ufać, że nigdy nie będą razem.

 Kocham Cię.  Tak?  Tak Skarbie.... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Kocham Cię. - Tak? - Tak Skarbie. - Nie wyglądasz na zakochaną.

 Przed nami świat się dopiero... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Przed nami świat się dopiero otwiera. - Obiecujesz? - Tak. - I będziesz przy mnie? - Dopóki będziesz tego chciała. - A jak będę chciała, żebyś był zawsze? - Będę. - Nawet w nocy? - Nawet na drugim końcu świata. - Ufam ci.

 Mówiłam Ci że będziesz przez... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Mówiłam Ci, że będziesz przez niego cierpieć. - Mówiłaś. A ja jak zwykle nie słuchałam, bo patrząc w jego oczy widziałam cholerną miłość, gdy na mnie spoglądał. - Nie widziałaś. Chciałaś widzieć ..

 Mam Cię.  powiedział podczas... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Mam Cię. - powiedział podczas wygłupów. - Głęboko w sercu czy gdzieś? - zapytała poważnie. - ... - zamilkł, widocznie nie był pewien swoich uczuć. Wyszedł i zostawił ją zapłakaną. -Spójrz na mnie. -Po co? -Spójrz i powiedz, co czujesz. -Przecież wiesz, mówiłem, że nie... -Ale Twoje oczy przeczą Twoim słowom.

 myślisz że to racjonalne... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- myślisz, że to racjonalne, leżeć na betonie, kiedy z nieba wali gradem, a lada chwila rozpęta się burza z prawdziwego zdarzenia? - stul pysk i ciesz się chwilą.

 no więc znowu masz 1 ?  mamo i... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- no więc znowu masz 1 ? - mamo, i tak nie zrozumiesz ! - nie uczysz się, masz szlaban, zero imprez ! - ty nigdy nie kochałaś ? - masz dopiero 16 lat nawet nie wiesz po co jest miłość. - masz racje, nie wiem po co ona jest, skoro przeważnie jest nieodwzajemniona. Ale wiem co to ból, tęsknota, przepłakane noce i co to ta cholerna miłość ! Tak mocna do Niego !

 i co ? zobaczymy się jutro ?... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-i co ? zobaczymy się jutro ? złożymy sobie noworoczne życzenia ? przytulisz mnie ? a ja wtedy powiem jak bardzo mi tego brakowało i jak bardzo chciałabym żeby mój uśmiech był Twoim ulubionym.. okej ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV