głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Zasunęłam zasłony zapaliłam świeczki. Usiadłam na łóżku a przed sobą posadziłam misia. Spojrzałam na niego i zaczęłam swoją smutną historię o miłości. Ale zobac

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Zasunęłam zasłony zapaliłam świeczki. Usiadłam na łóżku a przed sobą posadziłam misia. Spojrzałam na niego i zaczęłam swoją smutną historię o miłości. Ale zobaczyłam w
Zasunęłam zasłony  zapaliłam... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Zasunęłam zasłony, zapaliłam świeczki. Usiadłam na łóżku, a przed sobą posadziłam misia. Spojrzałam na niego i zaczęłam swoją smutną historię o miłości. Ale zobaczyłam w jego oczach z guzików jakiś smutek. Czy to w ogóle możliwe? I wiesz co? Zmieniłam moją opowieść. To ja zadecydowałam, że będzie happy end. I dobrze mi z tym, bo zrozumiałam, że sama sobie kieruje życiem i układam historie.

 Co tam u Ciebie? Wszystko jest Ok.... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Co tam u Ciebie?-Wszystko jest Ok.-Czemu kłamiesz?-Wątpię, że będziesz chciał wysłuchać jak jest naprawdę.-Postaram się-No więc, gorzej nie było...-Przepraszam, teraz nie mam czasu.

 zobacz. minęły dzisiaj 2 miesiące... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-zobacz. minęły dzisiaj 2 miesiące, odkąd pierwszy raz powiedziałeś, jak kochasz. szkoda, że już się nie znamy. a ja jestem dla Ciebie, niewidoczna niczym powietrze. a powietrza, się przecież, nie kocha. ciekawe, kiedy zrozumiesz, że jest niezbędne. będziesz się dusił, z braku tlenu, bo ja nie wrócę.

Aż wreszcie doszło do tego  że nie... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Aż wreszcie doszło do tego, że nie chciała budzić się ze snów, które wydawały jej się bardziej rzeczywiste.

Skarbieee..   Tak?   Jakbyś miał... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Skarbieee.. - Tak? - Jakbyś miał mnie porównać do jednej rzeczy, to co by to było? - Lodówka... Wyszła, trzaskając drzwiami, a On cichym głosem dokończył: - ... w której zamroziłbym swą miłość do Ciebie i nie martwiłbym się, że coś się w niej zmieni, zepsuje...

Gdy odchodził powiedziała  Żegnaj.... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Gdy odchodził powiedziała "Żegnaj." ...w myślach mówiła "Do zobaczenia w moim śnie."

  Kocham Cię..   Ale  ja Ciebie NIE... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Kocham Cię.. - Ale, ja Ciebie NIE ! ( ze łzami w oczach skłamała ) - Ale przecież kiedyś tak bardzo mnie chciałaś.. - No widzisz, to było kiedyś ! ( odeszła z bólem w sercu i dumą, że posłuchała rozsądku ) ...

popatrz  już nie widzę nikogo poza... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

popatrz, już nie widzę nikogo poza Tobą.

Ja byłam dla Ciebie jedną z kilku... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Ja byłam dla Ciebie jedną z kilku, Ty dla mnie tym jedynym. Ty sobie powtarzałeś: 'Jak nie ta, to inna.', a ja mówiłam: 'Ten albo żaden.'. Ja byłam dla Ciebie niczym, a Ty dla mnie wszystkim i właściwie tym się różnimy. To boli, wiesz?!

Kawa z cukrem  histeryczne zapędy... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Kawa z cukrem, histeryczne zapędy, papieros jeden za drugim, niemiłosiernie ciągnący się czas, powrót do domu, zebranie z podłogi ubrań, sen na uspokojenie. Nie jestem pewna czy o takie życie mi chodziło.

 Może wcale nie jest lepiej niż... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Może wcale nie jest lepiej niż ostatnio? Może tylko tak sobie wmawiasz i wcale nic a nic się nie zmieniło? Po prostu, jakby Ci to powiedzieć... Przyzwyczaiłeś się do tego i wcale nie czujesz różnicy.

Skoro już nic dla Ciebie nie znaczę... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Skoro już nic dla Ciebie nie znaczę, skoro nie jestem już cząstką Twojego świata, to dlaczego na mój widok się uśmiechasz jak wtedy? Wtedy, gdy niebo było nasze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV