głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Wyszedł i zamknął drzwi. Tak łatwo było nazwać tą noc jednorazową. Popatrzył na zegarek. Dochodziła 5 rano. Zatrzymał się. Przez jego ciało przeszedł dreszcz. G

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Wyszedł i zamknął drzwi. Tak łatwo było nazwać tą noc jednorazową. Popatrzył na zegarek. Dochodziła 5 rano. Zatrzymał się. Przez jego ciało przeszedł dreszcz. Gdzieś w
Wyszedł i zamknął drzwi. Tak... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Wyszedł i zamknął drzwi. Tak łatwo było nazwać tą noc jednorazową. Popatrzył na zegarek. Dochodziła 5 rano. Zatrzymał się. Przez jego ciało przeszedł dreszcz. Gdzieś w głębi poczuł dziwne uczucie pustki. Żal..? Jakaś cicha pretensja..? Wyszukał w kieszeni papierosy. Zapalił jednego. Wraz z dymem uciekł niepokój jaki w nim zagościł. Nie oglądnął się już za siebie. Jednorazowe kocham straciło teraz swe znaczenie.

Czekolada. Moja mała imitacja... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Czekolada. Moja mała imitacja szczęścia.

 Minal rok. nauczylam się spokojniej... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Minal rok. nauczylam się spokojniej oddychać, wcześniej zasypiać, normalnie funkcjonować. czasami tylko spotkam Ciebie i wtedy uczę się tego wszystkiego od nowa

Wróciła do domu. Na nocnym stoliku... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Wróciła do domu. Na nocnym stoliku postawiła dwa kieliszki i czerwone wino. "Napij się ze mną." - powiedziała, patrząc w uśpione niebo. - "Wypijmy za moją niespełnioną miłość"

  hmm . ona chyba jest inna ..... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- hmm . ona chyba jest inna .. - czyli jaka ? - no inna . - taka jak twoje ' byłe ' ? , - właśnie nie , ona jest szczęśliwa nawet , gdy na nią nie patrzę ..

  Cześć. Jestem Piotruś.   Cześć... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Cześć. Jestem Piotruś. - Cześć, a ja Natalka. - Będziesz moją dziewczyną? - Pewnie. Wzięli się za rączkę i pobiegli razem na huśtawkę. Bo w przedszkolu wszystko było łatwiejsze.

  Skarbie .. mam Ci coś bardzo... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Skarbie .. mam Ci coś bardzo ważnego do powiedzenia . zakomunikowała nagle . - Co jest mała ? - Wiesz .. myślę, że pora to zakonczyc . Wiem . Byłam dla Ciebie zabawką . Nic nie znaczącą . Przeżyłam

  czekać .. czy to to samo   co... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- czekać .. czy to to samo , co tęsknić ? , - nie . dla mnie nie . przy czekaniu nie budzę się o 5 rano , rezygnując z najlepszych snów . nie przychodzę także z tego powodu już przed 7 do szkoły . przy czekaniu mleko nie traci dla mnie smaku . przy tęsknocie tak ..

 Powiedz jej  że ją uwielbiasz.... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Powiedz jej, że ją uwielbiasz. Zawsze mów, że Ci zależy. Kiedy jest zmartwiona przytul ją mocno. Wyróżniaj ją wśród innych dziewczyn. Baw się jej włosami. Podnoś ją, gilgotając i siłując się. Mów jej dowcipy. Przynoś jej kwiatki tak po prostu. Trzymaj jej rękę.. po prostu trzymaj. Rzucaj jej kamyk w okno w nocy. Pozwól jej zasypiać w swoich ramionach. Pozwól jej się złościć na siebie. Powiedz jej, że pięknie wygląda. Kiedy jest smutna zostań przy Niej. Nawet jeśli nic nie mówi. Spójrz jej w oczy i się uśmiechnij. Całuj ją po szyi. Tańcz z nią nawet jeśli nie ma muzyki. Całuj ją podczas deszczu. A kiedy się w Niej zakochasz. Powiedz jej o tym. Tylko nie złam jej serca, Ona wie co to ból.

Popatrzała mu w oczy...... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Popatrzała mu w oczy...-Jak..mogłeś ją pocałować...-zamilkł..po chwili wycedził..-przepraszam nie chciałem...-dziewczyna ze łzami w oczach - Przecież mówiłeś ze kochasz...-i odeszła.

 nie potrafiła usunąć go z myśli.... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-nie potrafiła usunąć go z myśli. lubiła z nim być, podobało jej się to.

 Uśmiechała się. Bawiła się... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Uśmiechała się. Bawiła się wszystkimi. A tak naprawdę nie umiała o nim zapomnieć...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV