głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Czasami nad ranem ciągle jeszcze pijana budziłam się drżąc z zimna i musiałam pójść do łazienki. Wracając widziałam swoje odbicie w lustrze. Policzki poorane c

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Czasami nad ranem ciągle jeszcze pijana budziłam się drżąc z zimna i musiałam pójść do łazienki. Wracając widziałam swoje odbicie w lustrze. Policzki poorane cie
 Czasami nad ranem  ciągle jeszcze... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Czasami nad ranem, ciągle jeszcze pijana, budziłam się, drżąc z zimna, i musiałam pójść do łazienki. Wracając, widziałam swoje odbicie w lustrze. Policzki poorane ciemnymi strużkami resztek po makijażu. Czerwone plamy zaschniętego wina, rozlanego na moje piersi, gdy ręce trzęsły mi się od łkania lub gdy byłam już tak pijana, że rozlewałam wino, podnosząc kieliszek do ust. Włosy przyklejone do czoła i szyi. I gdy widziałam to odbicie w lustrze, dostawałam ataku nienawiści i pogardy do siebie, do niego, do nas .

Spotkałem dzisiaj prześliczną... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Spotkałem dzisiaj prześliczną dziewczynę. Tylko... - Tylko co ? - Mimo tego, że jej usta się uśmiechały... miała najsmutniejsze oczy świata.

podszedł powoli i złapał ją za... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

podszedł powoli i złapał ją za rękę. -kochasz go?-spytał szeptem. -kocham ..-odpowiedziała cicho, ledwo słyszalnie. (..) -a gdybyś kogoś pokochała mocniej .. ? -nie pokocham. nikogo nie pokocham bardziej niż jego.-powiedziała pewnie,z ogromnym przekonaniem. (..) -żałuję, że wtedy byłem tak głupi .. -byliśmy młodzi .. co mogliśmy wiedzieć .. ale wiesz, chyba też żałuję. że nie daliśmy sobie szansy

W związku chyba najważniejsza jest... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

W związku chyba najważniejsza jest pewność w miłości. Że kiedy budzisz się rano czujesz przy sobie inne serce, które mówi ci dzień dobry. I w nocy przytulasz poduszkę z myślą o tym, że to człowiek, który będzie z tobą przez wszystkie twoje sny. I to piękne jest jak nie kończą się tematy do rozmów i nawet kiedy macie sobie tyle do powiedzenia milczycie, bo nic więcej nie potrzeba. I te pocałunki, które za każdym razem smakują inaczej, jakby każdy był tym pierwszym. I piękne jest to, że wreszcie czuję się po raz pierwszy w swoim życiu, że spotkało się osobę, na którą czekało się od urodzenia.

 kiedyś przeglądając zdjęcia... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-kiedyś przeglądając zdjęcia natrafiłam na nasze . staliśmy wtuleni . doskonale pamiętałam ten dzień . nie wyrzuciłam go . dlaczego ? , nie . nie dlatego , że dalej cię kocham . po prostu mimo tego wszystkiego , co zrobiłeś , kiedyś byłeś ważny . kiedyś było dobrze i kiedyś byliśmy szczęśliwi . nie chcę zapomnieć dobrych chwil . to będzie dowód

pada śnieg  wchodzę zmarznięta do... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

pada śnieg, wchodzę zmarznięta do domu. siadam przed oknem owinięta w koc z kubkiem kakao w ręku. przecieram spierzchnięte dłonie, smaruję kremem nawilżającym, który uspokaja mnie swym zapachem. i zastanawiam się, czy serce też można tak posmarować, żeby szybciej się zagoiło? a śnieg pada i zdaje się zasypywać wszystko, co na tym świecie było nasze i wspólne.

lubiłam Cię poznawać  z każdym... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

lubiłam Cię poznawać, z każdym spotkaniem i każdą naszą rozmową nadawałam Ci nowe cechy, dziś żałuję, że Cię tak wyidealizowałam.

Chciałabym cię dotknąć tak  jak... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Chciałabym cię dotknąć tak, jak dotykam twojego imienia. Ale boję się chwili, w której zobaczę twoje brwi i usta. (...) Chciałabym cię poznać dotykiem, chciałabym, żebyś przyszedł w nocy, pochylił się nade mną śpiącą i znowu odszedł jak księżyc. Przestałabym się wpatrywać w nieruchome okno i usnęłabym wtulona w zapach po tobie

  Miłość... miłość jest jak... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- Miłość... miłość jest jak maliny! jak maliny i... pluszowy dywanik! a do tego kawa! i kilogram żelków. i niebo latem. tak właśnie taka jest miłość! - Ale to bez sensu! - Tak właśnie! Miłość nie ma sensu. Jest bezsensownym połączeniem najcudowniejszych rzeczy na świecie! I dlatego właśnie jest taka wspaniała. Nie musi mieć sensu!

 A dzisiaj czuję się jak w bajce.... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-A dzisiaj czuję się jak w bajce. Zła macocha, 100 lat snu i krasnoludki które podpierdoliły mi Księcia ...

Żegnaj powiedziała patrząc na jego... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Żegnaj powiedziała patrząc na jego odchodzącą postać. wiedziała że to było zwykłe `cześć` a mimo to serce waliło jej o wiele mocniej i głośniej. To zwykłe `cześć` sprawiło jej wiecej radości, niz biednemu kawałek chleba. On był jej pokarmem dla serca. nim tylko żyła.

W klasie cisza. Sprawdzam obecność.... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

W klasie cisza. Sprawdzam obecność. 1. Humor. ? Nieobecny. 2. Radość. ? Nie ma. była kiedyś tam. 3. Smutek. ? Jestem. ! 4. Miłość. ? Jak zwykle śpi.. 5. Przyjaźń.? Jestem. jestem.. 6. Nadzieja. ? Obecna. ale bardzo chora. 7. Wiara. ? jestem.. 8. Uśmiech. ? Ojj. nie chodzi już od miesiąca. 9. Życie. ? już głupie,ale jestem. 10. Szczęście. ? było tylko raz w czerwcu. więcej się nie pojawiło .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV