głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Tracił ją wolno uniosła ciężkie powieki pozwól mi spać szepnęła. ona: twoja nowa dziewczyna jest śliczna. założę się że skradła ci serce on: taak to prawda. al

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Tracił ją wolno uniosła ciężkie powieki pozwól mi spać szepnęła.
 Tracił ją  wolno uniosła... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Tracił ją - wolno uniosła ciężkie powieki - pozwól mi spać - szepnęła.

ona: twoja nowa dziewczyna jest... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

ona: twoja nowa dziewczyna jest śliczna. (założę się, że skradła ci serce) on: taak, to prawda. (ale to ty jesteś najpiękniejszą dziewczyną jaką znam) ona: słyszałam, że jest zabawna i niesamowita. (moje zupełne przeciwieństwo...) on: z całą pewnością jest. (ale to nic w porównaniu do ciebie) ona: pewnie wiesz o niej wszystko. (tak jak wiedziałeś wszystko o mnie) on: tylko rzeczy, które się liczą. (nie pamiętam, bo bez przerwy myślę o tobie) ona: to... mam nadzieję, że będziecie szczęśliwi. (bo my nigdy nie byliśmy) on: też mam taką nadzieję. (co się stało z tobą i mną?) ona: muszę już iść (... zanim zacznę płakać) on: taa, ja też. (mam nadzieję, że nie płaczesz) ona: pa. (wciąż cię kocham) on: na razie. (ja nigdy nie przestałem)

Pamiętam teraz słowa babci która... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Pamiętam teraz słowa babci, która mówiła, że miłość jest wtedy, kiedy chcesz z kimś przezywać wszystkie cztery pory roku. Kiedy chcesz z kimś uciekać przed wiosenną burzą pod osypane kwieciem bzy, a latem zbierać z tym kimś jagody... i pływać w rzece. Jesienią robić razem powidła i uszczelniać okna przed wiatrem. Zimą - pomagać przetrwać katar i długie wieczory, a jak już będzie zimno, rozpalać razem w piecu.

Zanotowała w pamięci żeby kupić... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Zanotowała w pamięci, żeby kupić wodoodporny tusz. Może po to właśnie wynaleziono wodoodporne tusze. Nie na basen. Na rozstania. Wydłuża, pogrubia i maskuje to, że Twój świat kruszy się jak stare ciastko.

 Też Cię lubie. P  Ja Ciebie... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Też Cię lubie.; P - Ja Ciebie bardziej.:) - Chyba nie. - Chyba tak. - Dlaczego? - KochamCię

zamknę Cię w słoiku po co? a... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

zamknę Cię w słoiku -po co? -a niby jak mam Cie zatrzymać?

 Pożyczysz mi 3 zł? Po co?... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Pożyczysz mi 3 zł? -Po co? -Miałam zadzwonic gdy sie zakocham...

 za kogo ty mnie masz !?  za... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- za kogo ty mnie masz !? - za kobietę, z którą chciałbym spędzić życie .

Pamiętam jak siedzieliśmy w lato... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

Pamiętam, jak siedzieliśmy w lato na schodkach przed szkołą. Wtedy jeszcze nie byłam w Tobie zakochana Ty zajadałeś spokojnie cukierki a ja bawiłam się piaskiem. Nagle odgryzłeś połowę jednego a drugą szybkim ruchem wepchnąłeś mi do ust. Całkowicie zaskoczona odruchowo go przełknęłam, a Ty uśmiechnąłeś się szelmowsko i z jakimś triumfalnym błyskiem w oku oznajmiłeś, że to połowa pocałunku. Wiesz, wiedziałam, że słodycze szkodzą zdrowiu, ale nie nigdy bym nie przypuszczała, że te pół kakaowego cukierka zaszkodzi mi tak bardzo...

 Spałaś mocno nic nie... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Spałaś mocno, nic nie przegapiłem. - Uśmiechnął się łobuzersko. - Rozmowna byłaś wcześniej. - O nie! Co znowu wygadywałam? Spojrzał na mnie z czułością. - Powiedziałaś, ze mnie kochasz. - To już wiesz - przypomniałam mu, spuszczając wzrok. - Ale zawsze miło usłyszeć. Wtuliłam twarz w jego ramię. - Kocham Cię - szepnęłam. - Jesteś całym moim życiem.

 Mogę mówić do Ciebie dziewczynko?... teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

-Mogę mówić do Ciebie dziewczynko? -Dziewczynko? -Tak, dam Ci jeszcze zapałki. Będziesz moją dziewczynką z zapałkami. -Ale… przecież ona umiera. -To nic, nie martw się. Ja zmienię tę bajkę.

 bądź sobą .  nie mam czasu . teksty

zmadrzeej dodano: 23 luty 2010

- bądź sobą . - nie mam czasu .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV