głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Jestem za młoda żeby myśleć o miłości Poczekajmy chwile Co nam da pośpiech? Weźmy nasz czas Nie mogę ci dać więcej niż to.. Widzisz ją z czerwonymi oczami i myś

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Jestem za młoda żeby myśleć o miłości Poczekajmy chwile Co nam da pośpiech? Weźmy nasz czas Nie mogę ci dać więcej niż to..
Jestem za młoda   żeby myśleć o... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

Jestem za młoda żeby myśleć o miłości Poczekajmy chwile Co nam da pośpiech? Weźmy nasz czas Nie mogę ci dać więcej niż to..

 Widzisz ją z czerwonymi oczami i... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

`Widzisz ją z czerwonymi oczami i myślisz, że się nie wyspała. Nie zdajesz sobie sprawy, co przeżyła w tę noc. Jak długo trwało te 8 godzin spędzonych na wycieraniu łez i spoglądaniu na zegarek, tak na zmianę.

jak co wieczór wróciła ze spaceru... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

jak co wieczór wróciła ze spaceru cała rozmazana tłumacząc się, że padało. Wskoczyła szybko w piżamę i zaczęła popijać chipsy tanim winem patrząc to na jego zdjęcie to na telefon, łudząc się, że wkońcu usłyszy denną melodyjkę ustawioną na jego kontakt..

pozwolę ci wybrać formę tęsknoty.... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

pozwolę ci wybrać formę tęsknoty. albo tak bardzo będziesz cierpiał z powodu naszego rozstania, że aby wymazać wszelki ślad po mnie twoja wybranka będzie moim przeciwieństwem. albo będziesz chciał włączyć mnie w swoje przyszłe życie i twoja żona będzie do mnie podobna. nie wiem, co się wydarzy, kochanie. wiem jedynie, że nie będzie mi się to podobało, ale to jest nieodzowne. błagam cię, nie spotykajmy się więcej pod żadnym pozorem. uważaj Ostendę za niedostępną, na krańcu świata... nie torturuj mnie nadzieją. nie otworzę ci już nigdy moich drzwi, nie będę odbierać telefonów, zniszczę listy, które do mnie napiszesz. będziemy cierpieć tak mocno, jak mocno płonął ogień naszej miłości. nie zatrzymam nic twojego. wieczorem zniszczę wszystko. ale to nie ma znaczenia, nikt nie wyrwie mi wspomnień. nie kocham cię i to nasze rozstanie nie zmieni moich uczuć. dzięki tobie moje życie nabrało sensu.

  kochasz mnie.?   ale przecież mam... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

- kochasz mnie.? - ale przecież mam dziewczynę ... - no i co z tego.? przecież, nie mówię, że masz ją dla mnie rzucić, tylko zadaję proste pytanie, zawsze musiałeś wszystko komplikować ...

Pamiętasz jeszcze.? Kiedy przy... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

Pamiętasz jeszcze.? Kiedy przy pierwszym spotkaniu tak się siebie wstydziliśmy../nutellaa

i proszę nie pytać mnie o tamtego... teksty

zmadrzeej dodano: 31 maja 2010

i proszę nie pytać mnie o tamtego Pana bo ta bajka już dawno sie skończyła. niestety happy endu nie było.

'Chciałabym powrócić do czasów... teksty

zmadrzeej dodano: 31 maja 2010

'Chciałabym powrócić do czasów gdy moim jedynym makijażem był owocowy błyszczyk, uśmiech był szczery i wierzyłam, że miłość istnieje.

w każdej innej sytuacji życiowej... teksty

zmadrzeej dodano: 31 maja 2010

w każdej innej sytuacji życiowej oprócz siedzeniu na gg jesteś pewna, że już Ci nie zależy. wyleczyłaś się z niego. lecz gdy tylko ujrzysz jego żółte słoneczko, wracają myśli i wciąż te samo pytanie: "a może by tak spróbować jeszcze raz? od nowa?"

 Wiesz... Nie wiem jak to... teksty

zmadrzeej dodano: 31 maja 2010

-Wiesz... Nie wiem jak to powiedzieć... My chyba... No wiesz... -Nie musisz być taki delikatny. Powiedz ‘wypierdalaj’, bo przecież właśnie to usiłujesz powiedzieć. Nie bój się, nawet jeśli rozpadnę się na kawałki to ktoś mnie poskleja. Może kropelką...

  mówiłeś  że mnie kochasz.   bo... teksty

zmadrzeej dodano: 31 maja 2010

- mówiłeś, że mnie kochasz. - bo Cię kocham nad życie.. - mówiłeś, że będziesz czekał na mnie aż po wieczność, abym tylko była gotowa.. - bo czekam..- mówiłeś, że za każdym razem gdy przechodzę obok, tracisz oddech.. - bo duszę się jak na mnie patrzysz.. - to dlaczego nie chcesz zrobić kolejnego kroku, gdy już jestem gotowa?? - bo kocham Cię jak żadną inną kobietę na świecie, chcę dla Ciebie jak najlepiej, abyś zawsze była szczęśliwa... - więc co Ci stoi na przeszkodzie, abyśmy byli razem?? - bo widzisz, ze mną nigdy nie będziesz szczęśliwa, a ja chcę tylko Twojego dobra.

zaskocz mnie powiedz coś przytul... teksty

zmadrzeej dodano: 31 maja 2010

zaskocz mnie powiedz coś przytul się zrób coś abym zapamiętała zaskocz mnie jeśli chcesz abym przed zaśnięciem i po przebudzeniu maiła twój obraz przed oczyma to zaskocz mnie zrób coś bym mogła oszaleć w jednej chwili nie przejmuj się niczym niczym się nie martw tylko zaskocz mnie a wtedy ja zaskoczę ciebie... brzmi jak wyzwanie..? ...mam nadzieję...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV