głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Już kilku mężczyzn w Jej życiu wyznało Jej miłość. Różnie : słodkimi wyznaniami oddaniem czułymi gestami czynami. Ale to On powiedział albo Ty albo żadna inna i

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Już kilku mężczyzn w Jej życiu wyznało Jej miłość. Różnie : słodkimi wyznaniami oddaniem czułymi gestami czynami. Ale to On powiedział albo Ty albo żadna inna i
Już kilku mężczyzn w Jej życiu... teksty

zmadrzeej dodano: 23 maja 2010

Już kilku mężczyzn w Jej życiu, wyznało Jej miłość. Różnie : słodkimi wyznaniami, oddaniem, czułymi gestami, czynami. Ale, to On powiedział `albo Ty, albo żadna inna` i to sprawiło, że jedynie Jemu uwierzyła w stu procentach.

Dla koleżanek zawsze było miejsce... teksty

zmadrzeej dodano: 23 maja 2010

Dla koleżanek zawsze było miejsce na jego kolanach - w wersji dla mnie zawsze był zmęczony

  Dlaczego po prostu o nim nie... teksty

zmadrzeej dodano: 23 maja 2010

- Dlaczego po prostu o nim nie zapomnisz? - A mam Ci przypomnieć ile czasu Ty nie zapominałaś? - Nie... - No widzisz, więc zrozum. Nie mogę zapomnieć, jeszcze nie.

i gdy nadchodzą wieczory takie jak... teksty

zmadrzeej dodano: 22 maja 2010

i gdy nadchodzą wieczory takie jak ten, gdy wszyscy inni są szczęśliwi gdzieś, a Ty słuchając smutnej piosenki szukasz sensu życia..

popatrzyła przez okno na bawiące... teksty

zmadrzeej dodano: 22 maja 2010

popatrzyła przez okno na bawiące się dzieci.. i przypomniała sobie jak to było kiedy to ona taka była.. szczęśliwa, wesoła.. wtedy jedyne co ją raniło to starte kolano albo stłuczony łokieć.. jaka jest teraz ? nadal wesoła.. tylko, że o wiele bardziej boli starte kolanko i stłuczony łokieć.. oraz słowa.. od bliskich.. obietnice.. zastanawiała się przez dłuższą chwilę jak może zmienić swoje życie.. po godzinie doszła do wniosku, że wspomnień nie wymaże, a dzieckiem będzie zawsze ..

Mijamy się ulicą .   Cześć .... teksty

zmadrzeej dodano: 22 maja 2010

Mijamy się ulicą . - Cześć . - Cześć . - Jak tam ? - Nijak . - Może porozmawiamy ? - Przecież rozmawiamy . - No tak ale wiesz , może kawa ? - Nie pijam kawy . - Ale ... - Nie ! Słyszysz ?! NIE . - Chciałem znów z Tobą być . - Nie da się . - Dlaczego ? - Bo nie będę wstanie znów Cię pokochać . - Damy radę . - Nie damy ! - Nie krzycz . - Będę ! - Uspokój się ! - Nie krzycz . - Przepraszam . - Za co ? - Za to że krzyknąłem . - Tylko ? - A za co jeszcze ? - Powiedzieć Ci ? - Tak , bo nie rozumiem . - Za to że z zimną krwią wyrwałeś i pociąłeś nożem moje serce , za to że zabrałeś mi radość życia , za to że zostawiłeś mnie samą , za to że nigdy nikogo nie będę potrafiła już kochać ! - Nie wiedziałem .. - To już wiesz . Cześć . - Cześć .

Po raz dwudziesty słuchała tej... teksty

zmadrzeej dodano: 22 maja 2010

Po raz dwudziesty słuchała tej samej piosenki, myśląc o nim i cieszyła się, że jest tak cholernie szczęśliwa.

odzywa się  odbiera telefony... teksty

zmadrzeej dodano: 22 maja 2010

odzywa się, odbiera telefony, odpisuje na smsy, ale już nie jest tak samo jak było. teraz wszystko jest inne, po prostu inna wymiana zdań, inne spojrzenia..

 Pamiętasz  że zawsze była taka... teksty

zmadrzeej dodano: 22 maja 2010

-Pamiętasz, że zawsze była taka radosna, cieszyła się każdą chwilą ? -Tak, a dlaczego pytasz ? -Spójrz! Widzisz tą dziewczynę w kącie z pociętymi rękami ? -Kim ona jest ? -To właśnie ona.. -Co jej się stało ? -Nie potrafi o Tobie zapomnieć, idioto !

On był dla mnie dobry  kochany... teksty

zmadrzeej dodano: 22 maja 2010

On był dla mnie dobry, kochany, zasypywał mnie SMSami, buziakami na dobranoc, troszczył się o mnie - był ideałem. Więc czemu byłam nadal tylko zauroczona? Sama nie wiem. Zakochałam się dopiero wtedy, kiedy on zaczął ode mnie odchodzić.

czy kocham Cię ? niech pomyśle .... teksty

zmadrzeej dodano: 22 maja 2010

czy kocham Cię ? niech pomyśle . kocham Cię wczoraj . kocham Cię jutro . a dziś ? dziś mi chyba ta cała miłość po prostu do ubrania nie pasuje .

Nie mogę się tego oduczyć  jakbym... teksty

zmadrzeej dodano: 22 maja 2010

Nie mogę się tego oduczyć, jakbym się z tym urodził, bądź jakby moje serce było zaprojektowane by kochać tylko Ciebie, ale jak jestem przy Tobie to sobie z tym nie radzę. Kocham Twój zapach, wszędzie widzę Twoje śmiejące się oczy, a najczęściej jak zamykam swoje. Mógłabym powiedzieć, że zwariowałam..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV