głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej teraz nawet o mnie nie myślisz. obiecałeś układać z nachios moje imię. obiecałeś przypalać mleko tak jak ja to zawsze robiłam przez nieuwagę gdy odpisywałam Ci

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
teraz nawet o mnie nie myślisz. obiecałeś układać z nachios moje imię. obiecałeś przypalać mleko tak jak ja to zawsze robiłam przez nieuwagę gdy odpisywałam Ci rano na
teraz nawet o mnie nie myślisz.... teksty

zmadrzeej dodano: 23 maja 2010

teraz nawet o mnie nie myślisz. obiecałeś układać z nachios moje imię. obiecałeś przypalać mleko, tak jak ja to zawsze robiłam przez nieuwagę, gdy odpisywałam Ci rano na smsa.. przysięgałeś, że koniec świata zostawisz dla nas. Dziś masz uczulenie na laktozę, mylisz moje imię z imieniem jakiejś statystki z reklamy na polsacie.. a koniec świata trafił szlag. Tak po prostu.

Kilka nieudanych... teksty

zmadrzeej dodano: 23 maja 2010

Kilka nieudanych związków.Wymarzyła sobie, że kiedyś będzie cholernie szczęśliwa, pozna kogoś takiego, kto nie będzie jej sterować, oszukiwać i olewać.Miała to być osoba niesamowicie szczera, która zawsze mówi to co myśli.Aby nie zastanawiała się dlaczego , go nie ma i nie wymyślała sobie swoich historii jakie jej podsuwała fantazja. Miała być ważniejsza od kolegów, którzy i tak kiedyś odejdą. Udało się i nigdy więcej nie wierzyła bym którzy mówią , że nie warto marzyć.

Już kilku mężczyzn w Jej życiu... teksty

zmadrzeej dodano: 23 maja 2010

Już kilku mężczyzn w Jej życiu, wyznało Jej miłość. Różnie : słodkimi wyznaniami, oddaniem, czułymi gestami, czynami. Ale, to On powiedział `albo Ty, albo żadna inna` i to sprawiło, że jedynie Jemu uwierzyła w stu procentach.

Dla koleżanek zawsze było miejsce... teksty

zmadrzeej dodano: 23 maja 2010

Dla koleżanek zawsze było miejsce na jego kolanach - w wersji dla mnie zawsze był zmęczony

  Dlaczego po prostu o nim nie... teksty

zmadrzeej dodano: 23 maja 2010

- Dlaczego po prostu o nim nie zapomnisz? - A mam Ci przypomnieć ile czasu Ty nie zapominałaś? - Nie... - No widzisz, więc zrozum. Nie mogę zapomnieć, jeszcze nie.

i gdy nadchodzą wieczory takie jak... teksty

zmadrzeej dodano: 22 maja 2010

i gdy nadchodzą wieczory takie jak ten, gdy wszyscy inni są szczęśliwi gdzieś, a Ty słuchając smutnej piosenki szukasz sensu życia..

popatrzyła przez okno na bawiące... teksty

zmadrzeej dodano: 22 maja 2010

popatrzyła przez okno na bawiące się dzieci.. i przypomniała sobie jak to było kiedy to ona taka była.. szczęśliwa, wesoła.. wtedy jedyne co ją raniło to starte kolano albo stłuczony łokieć.. jaka jest teraz ? nadal wesoła.. tylko, że o wiele bardziej boli starte kolanko i stłuczony łokieć.. oraz słowa.. od bliskich.. obietnice.. zastanawiała się przez dłuższą chwilę jak może zmienić swoje życie.. po godzinie doszła do wniosku, że wspomnień nie wymaże, a dzieckiem będzie zawsze ..

Mijamy się ulicą .   Cześć .... teksty

zmadrzeej dodano: 22 maja 2010

Mijamy się ulicą . - Cześć . - Cześć . - Jak tam ? - Nijak . - Może porozmawiamy ? - Przecież rozmawiamy . - No tak ale wiesz , może kawa ? - Nie pijam kawy . - Ale ... - Nie ! Słyszysz ?! NIE . - Chciałem znów z Tobą być . - Nie da się . - Dlaczego ? - Bo nie będę wstanie znów Cię pokochać . - Damy radę . - Nie damy ! - Nie krzycz . - Będę ! - Uspokój się ! - Nie krzycz . - Przepraszam . - Za co ? - Za to że krzyknąłem . - Tylko ? - A za co jeszcze ? - Powiedzieć Ci ? - Tak , bo nie rozumiem . - Za to że z zimną krwią wyrwałeś i pociąłeś nożem moje serce , za to że zabrałeś mi radość życia , za to że zostawiłeś mnie samą , za to że nigdy nikogo nie będę potrafiła już kochać ! - Nie wiedziałem .. - To już wiesz . Cześć . - Cześć .

Po raz dwudziesty słuchała tej... teksty

zmadrzeej dodano: 22 maja 2010

Po raz dwudziesty słuchała tej samej piosenki, myśląc o nim i cieszyła się, że jest tak cholernie szczęśliwa.

odzywa się  odbiera telefony... teksty

zmadrzeej dodano: 22 maja 2010

odzywa się, odbiera telefony, odpisuje na smsy, ale już nie jest tak samo jak było. teraz wszystko jest inne, po prostu inna wymiana zdań, inne spojrzenia..

 Pamiętasz  że zawsze była taka... teksty

zmadrzeej dodano: 22 maja 2010

-Pamiętasz, że zawsze była taka radosna, cieszyła się każdą chwilą ? -Tak, a dlaczego pytasz ? -Spójrz! Widzisz tą dziewczynę w kącie z pociętymi rękami ? -Kim ona jest ? -To właśnie ona.. -Co jej się stało ? -Nie potrafi o Tobie zapomnieć, idioto !

On był dla mnie dobry  kochany... teksty

zmadrzeej dodano: 22 maja 2010

On był dla mnie dobry, kochany, zasypywał mnie SMSami, buziakami na dobranoc, troszczył się o mnie - był ideałem. Więc czemu byłam nadal tylko zauroczona? Sama nie wiem. Zakochałam się dopiero wtedy, kiedy on zaczął ode mnie odchodzić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV