głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Ktoś kiedyś powiedział że w chwili kiedy zaczynasz zastanawiać się czy kochasz kogoś przestałeś go już kochać na zawsze. lubiłam jak tak słodko się złościł kied

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Ktoś kiedyś powiedział że w chwili kiedy zaczynasz zastanawiać się czy kochasz kogoś przestałeś go już kochać na zawsze.
Ktoś kiedyś powiedział  że w... teksty

zmadrzeej dodano: 31 maja 2010

Ktoś kiedyś powiedział, że w chwili, kiedy zaczynasz zastanawiać się, czy kochasz kogoś, przestałeś go już kochać na zawsze.

lubiłam jak tak słodko się... teksty

zmadrzeej dodano: 31 maja 2010

lubiłam jak tak słodko się złościł kiedy pisali do mnie kumple.

kocham cię. bez znaków zapytania.... teksty

zmadrzeej dodano: 31 maja 2010

kocham cię. bez znaków zapytania. bez wykrzykników. bez żadnego 'ale'.

dusząc się spazmatycznym płaczem... teksty

zmadrzeej dodano: 31 maja 2010

dusząc się spazmatycznym płaczem zrozumiała, że pomimo tego jak bardzo ją krzywdził, kocha go jak nikogo innego nigdy nie kochała. nie wiedziała tylko dlaczego. '' może przez te wszystkie łzy, które mi zadał '' pomyślała w duchu./telepatia

'   Ty jesteś o mnie zazdrosny?... teksty

zmadrzeej dodano: 30 maja 2010

' - Ty jesteś o mnie zazdrosny? - popatrzyła na niego zalotnie. - Tak. Zazdrosny, jak wariat. - zniżył głos do szeptu. - Ale to nie wszystko. Kiedy nie ma Cię obok mnie, czuję, jakby moja dusza była niekompletna. Zabrałaś kawałek mojego serca. A ono odczuwa spokój tylko, gdy jesteś obok, mogę kołysać Cię w ramionach i czuć Twój zapach. Sama Twoja obecność działa na mnie uspokajająco, uszczęśliwia mnie. - Może... Może jestem Twoim szczęściem? - to miało zabrzmieć nonszalancko, a zabrzmiało błagalnie. - Jedynym i najważniejszym.

musiał odejść  choć nie... teksty

zmadrzeej dodano: 30 maja 2010

musiał odejść, choć nie wyobrażał sobie życia bez niej. wiedział, że odchodząc dzisiaj może już nigdy więcej nie znaleźć klucza do jej serca. cierpiał, bo po raz kolejny los udowodnił mu, jak kruche bywa szczęście. pocałował ją w policzek, wdychając może już po raz ostatni zapach jej ciała .

a ja głupia cieszę się  dostając... teksty

zmadrzeej dodano: 30 maja 2010

a ja głupia cieszę się, dostając od Ciebie pustego smsa. bo mimo, iż wiem, że po prostu nie zablokowałeś klawiatury, to jednak znaczy, że nadal jestem pierwsza na liście Twoich kontaktów.

PS. Wybacz  że się powtarzam. To... teksty

zmadrzeej dodano: 30 maja 2010

PS. Wybacz, że się powtarzam. To już po raz ostatni... Kocham Cię

  dziękuję  że jesteś!   mówi... teksty

zmadrzeej dodano: 30 maja 2010

- dziękuję, że jesteś! - mówi zapłakana. - co Ty byś beze mnie zrobiła.. ale cieszę się, że byłem Ci potrzebny. - powiedział z uśmiechem ocierając jej łzy. - 'byłeś' ? a nie 'jesteś' ? - zmarszczyła czoło. - nie wiem, czy jestem.. Ty to powinnaś wiedzieć.. - uśmiechał się dalej. - możemy to sprawdzić. odejdź. idź sobie. - po co? nigdzie nie idę. zostaję tutaj z Tobą. - przycisnął ją mocniej. - w takim razie ja sobie pójdę. - i odeszła kilka kroków dalej w ciemność. Nagle zatrzymała się.. odwróciła i szybko pobiegła z powrotem do niego i rzuciła mu się w ramiona. - tam jest strasznie zimno, ciemno i chce mi się płakać.. - wtuliła się mocno. - tutaj nie.. ? - zapytał. - no właśnie nie! dziwne.. - to chyba znaczy, że jednak mnie potrzebujesz.. - chyba tak../martusia005

Zaczął padać deszcz ona wybiegła... teksty

zmadrzeej dodano: 29 maja 2010

Zaczął padać deszcz ona wybiegła z telefonem w ręce na wyświetlaczu - ,,koniec z nami'' rozpętała się prawdziwa ulewa ulewa z nieba i z jej oczu... usiadła na krawężniku i czekała na koniec świata..

  Co powiedziałbyś mi gdybym... teksty

zmadrzeej dodano: 29 maja 2010

- Co powiedziałbyś mi gdybym siedziała obok Ciebie i nikogo by nie było? -Że Cię nie lubię, i że nie jesteś ładna i nie chciałbym spędzić z Tobą nawet sekundy. -A dzięki. Ja muszę kończyć. Wyłączyła komórkę -Nie lubię, tylko kocham, nieładna tylko piękna i nie chciałbym spędzić z Tobą sekundy tylko wieczność. Pa ; * Ale tego już nie przeczytała, i nie rozumiała dlaczego się uśmiecha do niej. Oddała komórkę siostrze, bo nie była jej już przecież potrzebna. gdy ona ją włączyła i przeczytała tego sms'a ale jej nie pokazała, bo zapomniała. A ona żyła w ciemności uczuć. Jednak on odważył się i do niej podszedł i powiedział: a ty? a ona: - co ja? -No kochasz mnie ? Spojrzała się. -Nie. Mu poleciały łzy. -Dlaczego płaczesz? -Bo myślałem, że ty do mnie coś czujesz jak ja do cb... Wtedy wszystko zrozumiała. /chuckbezcenzury

Najgorsze są domysły. Bo domyślam... teksty

zmadrzeej dodano: 27 maja 2010

Najgorsze są domysły. Bo domyślam się że wcale nie tęsknisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV