głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Poznałam kiedyś zwykłego chłopaka. Jedyne czym się wyróżniał to że zawsze się uśmiechał. Kilka razy rozmawialiśmy. Około dwa lata później prawie codziennie pisa

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Poznałam kiedyś zwykłego chłopaka. Jedyne czym się wyróżniał to że zawsze się uśmiechał. Kilka razy rozmawialiśmy. Około dwa lata później prawie codziennie pisaliśmy
Poznałam kiedyś zwykłego... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

Poznałam kiedyś zwykłego chłopaka. Jedyne czym się wyróżniał to, że zawsze się uśmiechał. Kilka razy rozmawialiśmy. Około dwa lata później prawie codziennie pisaliśmy ze sobą. Ten chłopak stał się moim najlepszym przyjacielem. Nie bardzo wyróżniał się z tłumu, ale zawsze jego pierwszego zauważałam. Któregoś dnia zapytał mnie o coś. Od tego dnia jesteśmy razem. Kocham tego chłopaka.

A ja lubię czytać wszystkie rozmowy... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

A ja lubię czytać wszystkie rozmowy z Tobą. Nawet gdy cholernie chce mi się płakać bo wiem ,ze nigdy nie będzie jak wcześniej.

Czekała na jego telefon 5 dni   a... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

Czekała na jego telefon 5 dni , a gdy zadzwonił ze złości nie odebrała !

  gdy odszedłeś myślałam że nie... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

` gdy odszedłeś myślałam że nie mam po co żyć. mój świat zawalił się w jednej malutkiej minucie. kochałam Cię jak idiotka. i nie widziałam świata poza Tobą. a teraz ? gdy pytają mnie o Ciebie. udaję że nie słyszałam pytania.

 ...Czemu On mnie nie kocha?  ...Bo... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

-...Czemu On mnie nie kocha? -...Bo On nie ma serca... -...Czemu On już zapomniał? -...Bo On już wymazał Cię z pamięci... -...Czemu On ma inną...? -...Bo nigdy nie byłaś dla Niego ważna! Płacz.... -Dlaczego mówisz Mi prawdę ? -...żebyś kur.wa zrozumiała ... że on odszedł już na zawsze !

Najpierw zmieniłeś numer telefonu... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

Najpierw zmieniłeś numer telefonu, miałeś napisać - nie napisałeś. Powiedziałeś, że gadu Ci wali, więc będziemy się kontaktować przez maile - nie kontaktujemy się. A nasza konwersacja to jakieś 'hej co tam aha to pa'. Ale jest dobrze, przynajmniej piszesz.

 chyba juz mnie nie kocha...... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

-chyba juz mnie nie kocha... -dlaczego tak myslisz? -bo..nie pisze od tygodnia.

  związek ze mną byłby dla Ciebie... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

- związek ze mną byłby dla Ciebie o wiele zdrowszy. nie byłbym twoim narkotykiem, tylko twoim powietrzem, twoim słońcem. - kącik moich ust drgnął w smutnym półuśmiechu. - wiesz, że nawet kiedyś tak o Tobie myślałam? że jesteś moim słońcem, moim osobistym słońcem? odganiałeś dla mnie chmury. - westchnął. - z chmurami sobie radzę, ale nie mogę walczyć z zaćmieniem.

Wiesz za co go kocham? za... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

Wiesz za co go kocham? za przeszłość, niby teraz jest inny, ale dla mnie będzie zawsze taki sam

 to boli!  mnie też.  to czemu mnie... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

-to boli! -mnie też. -to czemu mnie ranisz? -bo wiem że Ciebie boli bardziej.

 Daj rękę.  Po co?  Zobaczę czy... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

-Daj rękę. -Po co? -Zobaczę czy pasuje do mojej. -A jeśli pasuje, to co wtedy ? -Wtedy mogę Cię trzymać za rękę do końca świata.

usiadła skulona w kłębek na... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

usiadła skulona w kłębek na parapecie.. popatrzyła w niebo, widziała tyle gwiazd i każdej nadawała imię..nie rozumiała dlaczego nie może normalnie żyć.. dlaczego nie może być szczęśliwa.. dlaczego zawsze wszystko sie komplikuje, gdy zaczyna się układać.. nagle ujrzała spadającą gwiazdę.. wiara podpowiadała aby szybko wymówiła życzenie.. serce aby się nie bała.. nadzieja aby się nie poddawała... rozum, aby nie wierzyła, że marzenie sie spełni i będzie szczęśliwa..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV