głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej ze zdrapanym czerwonym lakierem do paznokci rozmazanym tuszem pod okiem i czerwoną szminką wyjechaną poza kontur ust powiedziała do lustra no to zdrowie pięknej

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
ze zdrapanym czerwonym lakierem do paznokci rozmazanym tuszem pod okiem i czerwoną szminką wyjechaną poza kontur ust powiedziała do lustra no to zdrowie pięknej miło
ze zdrapanym czerwonym lakierem do... teksty

zmadrzeej dodano: 4 czerwca 2010

ze zdrapanym czerwonym lakierem do paznokci, rozmazanym tuszem pod okiem i czerwoną szminką wyjechaną poza kontur ust, powiedziała do lustra - no to zdrowie pięknej miłości, po raz kolejny./chokoreeto

Mialam swiadomosc  ze przezywam cos... teksty

zmadrzeej dodano: 3 czerwca 2010

Mialam swiadomosc, ze przezywam cos niezapomnianego - jedna z tych magicznych chwil, ktore jestesmy w stanie zrozumiec dopiero wtedy, gdy juz mina.

Bez wzgledu na to  co stalo sie... teksty

zmadrzeej dodano: 3 czerwca 2010

Bez wzgledu na to, co stalo sie pozniej, do dzis uwazam ten wieczor za najszczesliwszy i najbardziej magiczny w moim zyciu. Powietrze nigdy nie pachnialo tak slodko jak wtedy. Ksiezyc nigdy nie byl taki okragly, gwiazdy - nigdy tak blisko. A ja, nigdy nie czulam sie taka piekna, taka wyjatkowa. W tamten wieczor wszystko bylo pierwsze: pierwszy spacer, pierwszy prawdziwy splot dloni, pierwszy niesmialy pocalunek pierwsze wyznania.

Gdyby mu uwierzyła  ich los... teksty

zmadrzeej dodano: 3 czerwca 2010

Gdyby mu uwierzyła, ich los spełniłby się do końca. Gdyby odeszła we łzach, wróciłaby, bo mówił prawdę. Ona potrzebowała go tak samo, jak on potrzebował jej.

i wciąż czekam na ten dzień  gdy... teksty

zmadrzeej dodano: 3 czerwca 2010

i wciąż czekam na ten dzień, gdy wstanę zobaczę za oknem słońce i wiadomość od Ciebie , jak bardzo tęsknisz, kochasz i potrzebujesz.

może trochę mniej poczucia winy... teksty

zmadrzeej dodano: 3 czerwca 2010

może trochę mniej poczucia winy wiem że Cię zdradzam i słucham pokus tracę kontrolę nie umiem stać z boku i myślę ile jeszcze mam kredytu w twoim sercu połamany ludzik bez Ciebie wszystko nie ma sensu

 tylko na nią popatrz... ocieka... teksty

zmadrzeej dodano: 3 czerwca 2010

-tylko na nią popatrz... ocieka szczęściem. - ciekawe dlaczego, przecież ostatnio była załamana. - ale zrozumiała, że On nie był jej wart i był skończonym dupkiem.

  Jak się czujesz?   chujowo jak... teksty

zmadrzeej dodano: 3 czerwca 2010

- Jak się czujesz? - chujowo jak zawsze..

 Masz mi coś jeszcze do... teksty

zmadrzeej dodano: 3 czerwca 2010

-Masz mi coś jeszcze do powiedzenia?! -Tak. Kocham cię.

Gdy cię zobaczyłam z papierosem w... teksty

zmadrzeej dodano: 3 czerwca 2010

Gdy cię zobaczyłam z papierosem w ustach miałam podejść i powiedzieć, że jesteś kretynem ale co mnie to obchodzi?

Zawsze miałam ogromną ochotę Cię... teksty

zmadrzeej dodano: 3 czerwca 2010

Zawsze miałam ogromną ochotę Cię pocałować. Jedyne co mnie blokowało,to myśl,że kiedyś mogę za tym zatęsknić. Teraz wiem,że ta obawa nie była bezpodstawna..

 No to co ja mam teraz zrobić...?... teksty

zmadrzeej dodano: 2 czerwca 2010

-No to co ja mam teraz zrobić...? -Powinieneś mnie przytulić najmocniej jak potrafisz. Powiedzieć, że bardzo mnie kochasz i żałujesz tego co było. Pogładzić mnie po włosach i poprosić żebym już nie płakała, bo nie możesz patrzeć na moje zaszklone oczy i mokre policzki. -Ale przecież Ty wiesz, że Cię kocham i... -Ale podpowiedzi się nie liczą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV