głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej siedziała na schodach szkolnego korytarza. ówcześnie wybiegając z klasy. zaciskając pięści starała się ustatkować swój oszalały rytm oddechu. płakała. zanosiła

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
siedziała na schodach szkolnego korytarza. ówcześnie wybiegając z klasy. zaciskając pięści starała się ustatkować swój oszalały rytm oddechu. płakała. zanosiła się
siedziała na schodach  szkolnego... teksty

zmadrzeej dodano: 2 czerwca 2010

siedziała na schodach, szkolnego korytarza. ówcześnie wybiegając z klasy. zaciskając pięści starała się, ustatkować swój oszalały rytm oddechu. płakała. zanosiła się płaczem z bezsilności. właśnie wtedy, zadzwonił dzwonek. tabuny ludzi, zaczęły przewijać się koło niej. każdy tylko spoglądał na nią obojętnie, nie pytając nawet czy potrzebuje chusteczki. właśnie wtedy zjawił się on. stanął przed nią, zarzucając na ramie swój plecak. - dlaczego Ty płaczesz? - zapytał, unosząc ironicznie jeden z kącików swoich ust. udając, że nie zna powodu jej łez. - przez Ciebie, bydlaku. zadowolony?! - wykrzyczała, bez zastanowienia. zagryzając z całej siły, zęby. - nawet nie wiesz jak bardzo. - odpowiedział. puszczając do niej oczko, odwrócił się i odszedł, pełen satysfakcji./abstracion

dlaczego wszystko zaczyna się... teksty

zmadrzeej dodano: 2 czerwca 2010

dlaczego wszystko zaczyna się pieprzyć, kiedy dochodzimy do wniosku, że jesteśmy szczęśliwi...?

Znalazłam pod łóżkiem starą... teksty

zmadrzeej dodano: 2 czerwca 2010

Znalazłam pod łóżkiem starą miłość, była zakurzona, miała zmęczoną twarz, wyłysiała, uginała się pod ciężarem wspomnień. Tylko uroniła jeszcze jedną łzę i umarła.

wróciłam do domu mając wciąż... teksty

zmadrzeej dodano: 2 czerwca 2010

wróciłam do domu mając wciąż ogromny mętlik w głowie , mimo, że już od jakiegoś czasu powtarzałam sobie , że to się tak skończy . skąd więc ten zawód .. ? w ustach smak gorzkiego wina pomieszanego z niemniej gorzkimi łzami , przywoływał setki nieważnych teraz wspomnień . zaczęłam się cała trząść , w końcu runęłam na podłogę i zacisnęłam mocno pięści , czując jak paznokcie wbijają mi się w nadgarstek . nie dopuszczałam do siebie myśli , że on wciąż był ważny , że był nawet ważniejszy niż ja . w zasadzie całe swoje życie podporządkowałam jemu , a teraz ? . czy to znaczy , że moje życie się wykoleiło , bo nie było nikogo , kto mógłby mu nadać dawny tor i kierunek ? . najżałośniejszy ryk rozpaczy przeciął moją duszę wzdłuż i wszerz . to właśnie wtedy obiecałam sobie , że już nigdy nie pokocham .

Dowód miłości to nie sms   że... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

Dowód miłości to nie sms , że kochasz . Tak pojebane , że aż cudowne ! Bądź dla Niego , a Ty bądź dla Niej , ja pierdole , kochajcie , kurwa !

Już tamtego dnia wiedziałem  że... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

Już tamtego dnia wiedziałem, że jesteśmy z innych światów. - Ale jednak znów jesteśmy tu razem.

  Jechał.   Skąd wiesz?   Bo się... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

- Jechał. - Skąd wiesz? - Bo się uśmiechnęła. - Ona tak codziennie siedzi całe popołudnie w oknie , żeby go zobaczyć? - Tak. A potem czeka jeszcze chwilę. - Po co? - Ona to nazywa nadzieją... Ma nadzieje, że jeszcze będzie wracał...

Poznałam kiedyś zwykłego... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

Poznałam kiedyś zwykłego chłopaka. Jedyne czym się wyróżniał to, że zawsze się uśmiechał. Kilka razy rozmawialiśmy. Około dwa lata później prawie codziennie pisaliśmy ze sobą. Ten chłopak stał się moim najlepszym przyjacielem. Nie bardzo wyróżniał się z tłumu, ale zawsze jego pierwszego zauważałam. Któregoś dnia zapytał mnie o coś. Od tego dnia jesteśmy razem. Kocham tego chłopaka.

A ja lubię czytać wszystkie rozmowy... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

A ja lubię czytać wszystkie rozmowy z Tobą. Nawet gdy cholernie chce mi się płakać bo wiem ,ze nigdy nie będzie jak wcześniej.

Czekała na jego telefon 5 dni   a... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

Czekała na jego telefon 5 dni , a gdy zadzwonił ze złości nie odebrała !

  gdy odszedłeś myślałam że nie... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

` gdy odszedłeś myślałam że nie mam po co żyć. mój świat zawalił się w jednej malutkiej minucie. kochałam Cię jak idiotka. i nie widziałam świata poza Tobą. a teraz ? gdy pytają mnie o Ciebie. udaję że nie słyszałam pytania.

 ...Czemu On mnie nie kocha?  ...Bo... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

-...Czemu On mnie nie kocha? -...Bo On nie ma serca... -...Czemu On już zapomniał? -...Bo On już wymazał Cię z pamięci... -...Czemu On ma inną...? -...Bo nigdy nie byłaś dla Niego ważna! Płacz.... -Dlaczego mówisz Mi prawdę ? -...żebyś kur.wa zrozumiała ... że on odszedł już na zawsze !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV