głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej wróciłam do domu mając wciąż ogromny mętlik w głowie mimo że już od jakiegoś czasu powtarzałam sobie że to się tak skończy . skąd więc ten zawód .. ? w ustach s

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
wróciłam do domu mając wciąż ogromny mętlik w głowie mimo że już od jakiegoś czasu powtarzałam sobie że to się tak skończy . skąd więc ten zawód .. ? w ustach smak g
wróciłam do domu mając wciąż... teksty

zmadrzeej dodano: 2 czerwca 2010

wróciłam do domu mając wciąż ogromny mętlik w głowie , mimo, że już od jakiegoś czasu powtarzałam sobie , że to się tak skończy . skąd więc ten zawód .. ? w ustach smak gorzkiego wina pomieszanego z niemniej gorzkimi łzami , przywoływał setki nieważnych teraz wspomnień . zaczęłam się cała trząść , w końcu runęłam na podłogę i zacisnęłam mocno pięści , czując jak paznokcie wbijają mi się w nadgarstek . nie dopuszczałam do siebie myśli , że on wciąż był ważny , że był nawet ważniejszy niż ja . w zasadzie całe swoje życie podporządkowałam jemu , a teraz ? . czy to znaczy , że moje życie się wykoleiło , bo nie było nikogo , kto mógłby mu nadać dawny tor i kierunek ? . najżałośniejszy ryk rozpaczy przeciął moją duszę wzdłuż i wszerz . to właśnie wtedy obiecałam sobie , że już nigdy nie pokocham .

Dowód miłości to nie sms   że... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

Dowód miłości to nie sms , że kochasz . Tak pojebane , że aż cudowne ! Bądź dla Niego , a Ty bądź dla Niej , ja pierdole , kochajcie , kurwa !

Już tamtego dnia wiedziałem  że... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

Już tamtego dnia wiedziałem, że jesteśmy z innych światów. - Ale jednak znów jesteśmy tu razem.

  Jechał.   Skąd wiesz?   Bo się... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

- Jechał. - Skąd wiesz? - Bo się uśmiechnęła. - Ona tak codziennie siedzi całe popołudnie w oknie , żeby go zobaczyć? - Tak. A potem czeka jeszcze chwilę. - Po co? - Ona to nazywa nadzieją... Ma nadzieje, że jeszcze będzie wracał...

Poznałam kiedyś zwykłego... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

Poznałam kiedyś zwykłego chłopaka. Jedyne czym się wyróżniał to, że zawsze się uśmiechał. Kilka razy rozmawialiśmy. Około dwa lata później prawie codziennie pisaliśmy ze sobą. Ten chłopak stał się moim najlepszym przyjacielem. Nie bardzo wyróżniał się z tłumu, ale zawsze jego pierwszego zauważałam. Któregoś dnia zapytał mnie o coś. Od tego dnia jesteśmy razem. Kocham tego chłopaka.

A ja lubię czytać wszystkie rozmowy... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

A ja lubię czytać wszystkie rozmowy z Tobą. Nawet gdy cholernie chce mi się płakać bo wiem ,ze nigdy nie będzie jak wcześniej.

Czekała na jego telefon 5 dni   a... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

Czekała na jego telefon 5 dni , a gdy zadzwonił ze złości nie odebrała !

  gdy odszedłeś myślałam że nie... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

` gdy odszedłeś myślałam że nie mam po co żyć. mój świat zawalił się w jednej malutkiej minucie. kochałam Cię jak idiotka. i nie widziałam świata poza Tobą. a teraz ? gdy pytają mnie o Ciebie. udaję że nie słyszałam pytania.

 ...Czemu On mnie nie kocha?  ...Bo... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

-...Czemu On mnie nie kocha? -...Bo On nie ma serca... -...Czemu On już zapomniał? -...Bo On już wymazał Cię z pamięci... -...Czemu On ma inną...? -...Bo nigdy nie byłaś dla Niego ważna! Płacz.... -Dlaczego mówisz Mi prawdę ? -...żebyś kur.wa zrozumiała ... że on odszedł już na zawsze !

Najpierw zmieniłeś numer telefonu... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

Najpierw zmieniłeś numer telefonu, miałeś napisać - nie napisałeś. Powiedziałeś, że gadu Ci wali, więc będziemy się kontaktować przez maile - nie kontaktujemy się. A nasza konwersacja to jakieś 'hej co tam aha to pa'. Ale jest dobrze, przynajmniej piszesz.

 chyba juz mnie nie kocha...... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

-chyba juz mnie nie kocha... -dlaczego tak myslisz? -bo..nie pisze od tygodnia.

  związek ze mną byłby dla Ciebie... teksty

zmadrzeej dodano: 1 czerwca 2010

- związek ze mną byłby dla Ciebie o wiele zdrowszy. nie byłbym twoim narkotykiem, tylko twoim powietrzem, twoim słońcem. - kącik moich ust drgnął w smutnym półuśmiechu. - wiesz, że nawet kiedyś tak o Tobie myślałam? że jesteś moim słońcem, moim osobistym słońcem? odganiałeś dla mnie chmury. - westchnął. - z chmurami sobie radzę, ale nie mogę walczyć z zaćmieniem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV