głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Mówiąc po niektórych zdarzeniach że mnie to zabolało mogę mieć na myśli jedynie działanie nerwowe.. Część I. Rodziny się nie wybiera niestety. Niewiarygodnym fa

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Mówiąc po niektórych zdarzeniach że mnie to zabolało mogę mieć na myśli jedynie działanie nerwowe..
Mówiąc po niektórych zdarzeniach... teksty

zimoweslonce dodano: 3 maja 2011

Mówiąc po niektórych zdarzeniach, że mnie to zabolało, mogę mieć na myśli jedynie działanie nerwowe..

Część I. Rodziny się nie wybiera... teksty

zimoweslonce dodano: 3 maja 2011

Część I. Rodziny się nie wybiera, niestety. Niewiarygodnym faktem jest to, jak różni ludzie ze sobą muszą przebywać. Nie możesz nic zrobić poza swoimi obowiązkami. Źle się odezwiesz –wychodzi kłótnia, po której do normalnego stanu się sprowadzi cię nawet przeczytanie niemałego fragmentu swojej ulubionej książki w zamkniętym pokoju, ani wysłuchanie w ciszy swojego ulubionego kawałka. Chcesz odzwyczaić swoją pełnoletnią siostrę grania na komputerze, ale kiedy powiesz coś innym niż zazwyczaj tonem i z niecodziennym kontekstem, słyszysz szloch w łazience i jej oczy unikają z tobą kontaktu przez długi czas. Oczywista oczywistość, że to alergia. Taka na siostrę.

Część II. Masz dosyć... teksty

zimoweslonce dodano: 3 maja 2011

Część II. Masz dosyć wysłuchiwania jęków mamy na temat jej wagi, ale kiedy chcesz jej wybić z głowy pomysł zjedzenia kolejnej porcji obiadu, deseru lub, po prostu, w krótkim czasie po poprzednim posiłku kolejnego, to najzwyczajniej w świecie się nie da. Nie da się przetłumaczyć mamie, żeby skończyła z dłubaniem w nosie, siorbaniem przy piciu kawy lub jedzeniu zupy , objadaniem się przez cały dzień czy niepaleniem w kuchni. Nie da się jej oduczyć paplania zmyślanych historii o tym, że nic w domu nie robię, nic nie sprzątam, nie zmywam, nie gotuję.

Część III. Idealna nigdy nie... teksty

zimoweslonce dodano: 3 maja 2011

Część III. Idealna nigdy nie będę, ale zawsze mam porządek w szafce z ubraniami i na mojej połowie biurka, co tydzień odkurzam i ścieram kurze, od czasu do czasu na kolację smażę naleśniki, albo robię zwykłe kanapki. Nie dążę do utrudniania sobie życia, awantury wychodzą same z siebie, ale to przez to, że jestem zupełnie inna niż mama i siostra. Tatuś dał mi swoje geny a teraz ogląda nas z góry. Nie mogę pojąć większości ich zachowań. Ciągłe gadanie mamy wyprowadza mnie z równowagi, bo ja kocham spokój. Nicnierobienie. Jak można nudząc się ciągle grać na telefonie? Przecież można wyjść do ludzi, na spacer, pójść do sklepu, pojechać na zakupy, a nie grać ciągle na telefonie. Na komputerze też ledwo znoszę, ale na komórce, którą przez to trzeba codziennie ładować?

Część IV. Wszystko czasem jest nie... teksty

zimoweslonce dodano: 3 maja 2011

Część IV. Wszystko czasem jest nie do zniesienia. Jak można w latach licealnych nie mieć żadnego hobby? Przecież jest tyle możliwości. Od czytania, oglądania filmów poprzez fotografię, zbieranie jakichś figurek, poszerzanie wiedzy z języków obcych lub o komputerach do uprawiania sportów. Tyloma rzeczami można się zająć. „Ale po co? Wystarczy jedna taka w rodzinie od wszystkiego. A ja się mogę ponudzić. To nic wielkiego.” Pewnie, a co tam. Przecież nikomu to nie przeszkadza… Za niedługo będzie mi potrzebny psycholog. Chyba, że się wyprowadzę..

 Bądź ekranizacją moich marzeń.. teksty

zimoweslonce dodano: 2 maja 2011

`Bądź ekranizacją moich marzeń..

Zawsze coś nowego przychodzi mi do... teksty

zimoweslonce dodano: 1 maja 2011

Zawsze coś nowego przychodzi mi do głowy. Mnóstwo różnych pomysłów i zdarzeń nawiedza mój umysł. A później zostaje nadzieja. Nadzieja na to, co sama wymyśliłam i czekanie aż w końcu się to zdarzy. Czasem się zdarza..

Dlaczego chciałabym Go poznać?... teksty

zimoweslonce dodano: 1 maja 2011

Dlaczego chciałabym Go poznać? Dlatego, bo chciałabym mieć kogoś w pobliżu, do kogo mogłabym się zwrócić zawsze z pomocą przy odkręcaniu śrub od stołu lub wypędzeniem bąka z pokoju. Chciałabym móc znać kogoś, kto mieszka niedaleko mnie, kto jest szczerym, wartościowym człowiekiem, z którym mogłabym wyjść na spacer, kiedy nie mogłabym dłużej wysiedzieć w domu. Chciałabym mieć kogoś, kto towarzyszyłby mi przy obieraniu ziemniaków w piwnicy i z kim mogłabym zacząć uczyć się języka hiszpańskiego. Chciałabym Go poznać od stóp do głowy... A dlaczego właśnie Jego? Nie jest taki, jak inni z osiedla - nie gwiżdże na widok żadnej laski, nie jest wulgarny, nie pali. Jest indywidualistą. Jest sobą..

 Świat roi się od upadłych... teksty

zimoweslonce dodano: 30 kwietnia 2011

~Świat roi się od upadłych aniołów..

Po ostatnich zakupach z mamą... teksty

zimoweslonce dodano: 30 kwietnia 2011

Po ostatnich zakupach z mamą, siostrą i ciocią zauważyłam, że dobieranie butów i ubrań dla innych sprawia mi wielką przyjemność. Mogłabym robić to codziennie, tylko przeszkodą jest ograniczona kwota na wydatki. A gdy nie kupujesz i nie wracasz do domu z kilkoma torbami ciuchów, to już zupełnie nie to samo..

Kiedy budzę się rano i uświadamiam... teksty

zimoweslonce dodano: 30 kwietnia 2011

Kiedy budzę się rano i uświadamiam sobie, że nie przyśnił mi się ten, o którym marzyłam wieczorem, to zaczynam myśleć, że stało się to tylko dlatego, że ja jemu się przyśniłam..

Mijam codziennie ogromną masę... teksty

zimoweslonce dodano: 30 kwietnia 2011

Mijam codziennie ogromną masę ludzi. Stykam się z ich oczami dosyć często. Czasami się zdaje, że niektórzy zaglądają we mnie tak głęboko, jakby widzieli moje wnętrze. U niektórych nawet można zobaczyć, że chcą coś powiedzieć. A ja? Jak mam wyrazić chęć wysłuchania, poznania kogoś nowego, jeśli nie wystarczają lekkie uśmiechy i nieustanne niekrzyżowanie rąk, które jest oznaką otwartości? ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV