głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Cholerna czkawka! .. teksty

zimoweslonce dodano: 1 czerwca 2011

Cholerna czkawka! ..

W takim stanie 5 godzin snu to i tak... teksty

zimoweslonce dodano: 1 czerwca 2011

W takim stanie 5 godzin snu to i tak dużo..

W trakcie paskudnej choroby możesz... teksty

zimoweslonce dodano: 1 czerwca 2011

W trakcie paskudnej choroby możesz tylko myśleć. Nie możesz spać, mówić, jeść, oddychać, chodzić, tylko myślisz. Myśląc odcinasz się od rzeczywistości, o której przypomina ci kichnięcie bądź kaszlnięcie. I myśląc nie czujesz bólu gardła, ani niczego innego, tylko ból psychiczny, mocniejszy od fizycznego, bo to, o czym myślisz jest bardziej bolesne od bólu przez chorobę, który może spowodować śmierć. Ten ból nie wykańcza choć jest bardzo silny. Gdyby mógł to zrobić, już dawno wąchałabym kwiatki od spodu..

 Słowo nie umiera nigdy.. teksty

zimoweslonce dodano: 1 czerwca 2011

~ Słowo nie umiera nigdy..

 Pamiętaj kiedy ludziom jest tak... teksty

zimoweslonce dodano: 31 maja 2011

" Pamiętaj, kiedy ludziom jest tak dobrze - nie można o tym zapomnieć. Nie wolno, to grzech. " ..

Ja pewnie bym się nie odważyła zagadać ale kiedyś już zamierzałam to zrobić a teraz żałuję bo wcale go nie spotykam. Życie może się różnie potoczyć może warto? Później może być za późno jak w moim przypadku.. teksty zimoweslonce dodał komentarz: Ja pewnie bym się nie odważyła zagadać, ale kiedyś już zamierzałam to zrobić a teraz żałuję, bo wcale go nie spotykam. Życie może się różnie potoczyć, może warto? Później może być za późno, jak w moim przypadku.. do wpisu 30 maja 2011
Nie pamiętałam jak smakuje mocny... teksty

zimoweslonce dodano: 29 maja 2011

Nie pamiętałam jak "smakuje" mocny ból gardła do dzisiaj. Jeszcze połączony z zakwasami na większej części powierzchni mojego ciała. Po prostu świetnie. I przede mną 9 lekcji. Nie wiem jak wytrzymam w takim stanie te najbliższe dni. Ale nie dam po sobie niczego poznać. Za dużo ludzi miałoby satysfakcję z patrzenia na grymasy widniejące na mojej twarzy. Nie pozwolę na to, to na pewno..

Po co trwać w czymś co samemu się... teksty

zimoweslonce dodano: 29 maja 2011

Po co trwać w czymś, co samemu się wybrało, jeśli tylko przez to jest ciężej? Można to zakończyć, zastopować, przerwać, aby chociaż przez chwilę móc pooddychać..

Im dłużej planujesz coś... teksty

zimoweslonce dodano: 29 maja 2011

Im dłużej planujesz coś powiedzieć, tym bardziej się boisz. Z biegiem czasu zaczyna ci za bardzo zależeć i milczysz, gdy nadarza się najlepsza okazja, o której nawet ci się nie śniło lub bardzo podobna do chwili z przeszłości, o której myślałaś, że przepadła, aż tu nagle... A podobno nic dwa razy się nie zdarza. A skoro zdarzyło się drugi, to zdarzy się i kolejny, spoko :).Dlatego liczy się dla mnie spontan..

Na głos nie wypowiem komentarza do... teksty

zimoweslonce dodano: 29 maja 2011

Na głos nie wypowiem komentarza do filmu pt. Wszystko będzie dobrze, bo z reguły nie przeklinam, no chyba, że w myślach..

Ja się nigdy tego nie doczekam fajnie piszesz : teksty zimoweslonce dodał komentarz: Ja się nigdy tego nie doczekam, fajnie piszesz :) do wpisu 29 maja 2011
Nie musi wiedzieć że nie jestem... teksty

zimoweslonce dodano: 28 maja 2011

Nie musi wiedzieć, że nie jestem tak delikatna, że przez zamyślenie potrafię przegryźć szklankę, połamać coś bardzo twardego, czy szorując w trakcie prania przetrzeć sobie skórę do krwi. Ważne, żeby wiedział, że przypadkowe stuknięcie we mnie łokciem nie ma mieć miejsca nigdy. A siniaki, które miewam często, to już inna bajka..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV