głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde Nie sztuką jest być z byle kim. Sztuką jest długo szukać aż znajdzie się swój ideał i zatrzyma na zawsze. Myślę że pewność to najlepsze co mężczyzna może dać k

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
Nie sztuką jest być z byle kim. Sztuką jest długo szukać aż znajdzie się swój ideał i zatrzyma na zawsze.
 Nie sztuką jest być z byle kim.... teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

"Nie sztuką jest być z byle kim. Sztuką jest długo szukać, aż znajdzie się swój ideał i zatrzyma na zawsze. "

 Myślę  że pewność to najlepsze... teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

"Myślę, że pewność to najlepsze co mężczyzna może dać kobiecie. "

 Nie dzieje się nic.  Nic.  Aż... teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

"Nie dzieje się nic. Nic. Aż pewnego dnia dzieje się wszystko na raz, skutecznie wystawiając Twoją skołataną psychikę na próbę. Ile jesteś w stanie wytrzymać? Jesteś w stanie znieść wszystko. Całą falę dobrych i złych wydarzeń, słów, wieści. Ale to, co z Ciebie po tym pozostaje jest niczym. Jesteś pustką zamkniętą w skorupie ciała. Cieniem. Niczym. Nikim."

  .. gdy jesteśmy młodzi często... teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

"(..)gdy jesteśmy młodzi,często nie wiemy jeszcze,czego tak naprawdę pragnie nasze serce.Dręczy nas obawa,że przejdzie nam coś koło nosa,i choć mamy przed sobą całe życie,wydaje nam się,że czas przecieka nam jak piasek przez palce.Boimy się,że jeśli nie zrobimy czegoś od razu,to nie zrobimy tego nigdy. "

 Dzień dobry  proszę Pana. Muszę... teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

"Dzień dobry, proszę Pana. Muszę się do czegoś przyznać. Chciałam uciec. Uciec od zobowiązań, od obietnic, od zawodów. Uciec od uczuć. Od miłości. I uciekłam. Uciekłam tak daleko, że mimo ciężkich treningów wciąż nie mogę dobiec do punktu wyjścia. Kompas emocji stracił sygnał. Czy stał się Pan obojętny? Przepraszam. Labirynt dorosłego życia zakpił ze mnie niewłaściwie ustawiając kierunkowskazy. Gdzie moje ideały z młodości? Gdzie się podziały te plany i ambicje? Kto ukradł moje marzenia? A może ja nigdy nie miałam marzeń? Czym są marzenia, proszę Pana? Czy uważa Pan, że moja potrzeba poczucia ciepła pańskiej skóry jest marzeniem? Teraz zdaje się ono tylko idiotyczną fatamorganą. Już nic nie wiem, proszę Pana. Tabula rasa, proszę Pana… "

Zakochiwałam się w czarujących... teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

Zakochiwałam się w czarujących łajdakach. Adorowałam niewłaściwych mężczyzn z niewłaściwych powodów.Sama jestem sobie winna. Cierpię na niesforność serca i nieznośne napady lekkomyślności. Jeśli idzie o samokontrolę, mam luki u podstaw.

 I może to chamskie... ale jedno z... teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

"I może to chamskie... ale jedno z lepszych uczuć jest wtedy, gdy orientujesz się, że jesteś doskonale szczęśliwy bez ludzi, o których myślałeś, że nie możesz bez nich żyć."

Nie można kochać delikatnie i nie... teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

Nie można kochać delikatnie i nie można rozstać się delikatnie. Nie wierzę w tak zwane rozstanie z klasą. Tam, gdzie jedna strona cierpi, nie ma mowy o delikatności.

 Bo lepiej zatęsknić za drugim... teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

"Bo lepiej zatęsknić za drugim człowiekiem będąc z dala od niego, niż leżąc tuż obok."

Bardzo rzadko nie myślę o niczym.... teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

Bardzo rzadko nie myślę o niczym. Bardzo rzadko mam takie chwile, że idę sobie i nic mnie nie obchodzi, nie myślę o niczym, tylko idę lekko. Przeważnie mam w głowie wielki szum. To jest może jakaś wada albo jakaś choroba umysłowa, żeby nie potrafić czasem nie myśleć.

 W pewnym momencie możesz spotkać... teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

"W pewnym momencie możesz spotkać kogoś, kto będzie dla Ciebie doskonały, w najmniejszych molekułach zaprojektowany by być Twoim największym skarbem i źródłem radości. Ta osoba może albo całkowicie Cię uszczęśliwić, albo totalnie zmiażdżyć."

Minęło  a mnie wciąż dręczy.... teksty

zanimodejde dodano: 4 listopada 2014

Minęło, a mnie wciąż dręczy. Spać nieraz nie mogę, tylko myślę i myślę

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV