głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
behindblueeyes Z tęsknoty można przestać jeść. Można też umyć podłogę w całym domu szczoteczką do zębów. Można wytapetować mieszkanie. Umrzeć można . Co możesz zrobić? Przest

behindblueeyes

behindblueeyes.moblo.pl
Z tęsknoty można przestać jeść. Można też umyć podłogę w całym domu szczoteczką do zębów. Można wytapetować mieszkanie. Umrzeć można .
 Z tęsknoty można przestać jeść.... teksty

behindblueeyes dodano: 31 marca 2016

"Z tęsknoty można przestać jeść. Można też umyć podłogę w całym domu szczoteczką do zębów. Można wytapetować mieszkanie. Umrzeć można".

 Co możesz zrobić? Przestań się... teksty

behindblueeyes dodano: 31 marca 2016

"Co możesz zrobić? Przestań się bać i zacznij kopać w dupę ludzi, którzy nie przynoszą Ci dobrych rzeczy. No bo jaki masz pożytek z osób, w których towarzystwie nie czujesz się komfortowo? Czego nie wiesz? Fajność przyciąga fajność. Jak wymienisz kadrę na pozytywną, więcej pozytywnych przyjdzie, a te negatywne jednostki pójdą w dalekie pip. Nie bój się sprzedać kopa każdemu pajacowi, który sprawia, że czujesz się gorsza, słabsza, niefajna, mało ważna, głupia, wykorzystywana. Sekret tkwi w tym, że póki nie pokazujesz gdzie są drzwi, idioci nie wiedzą, jak w nie trafić. Pokaż drzwi i miej święty spokój. Nie potrzebujesz wokół siebie nikogo, kto sprawia, że nie czujesz się najfajniejsza na świecie."

To właśnie klucz do szczęścia.... teksty

behindblueeyes dodano: 31 marca 2016

To właśnie klucz do szczęścia. Zrozumieć, gdzie jesteś i co masz już teraz, i czuć za to wdzięczność.

Bo na tym właśnie polega MIŁOŚĆ... teksty

behindblueeyes dodano: 31 marca 2016

Bo na tym właśnie polega MIŁOŚĆ - na kłóceniu się i godzeniu, na wytykaniu sobie błędów i przebaczaniu, na milczeniu i rozmowie, na słuchaniu i mówieniu, na pewności i zwątpieniu, na byciu razem i byciu daleko od siebie. Jeśli potrafimy pomieścić w sobie i zrozumieć te skrajności to znaczy, że dojrzeliśmy do kochania drugiej osoby i bycia kochanym.

Otwórz się. Wpuść do swojego... teksty

behindblueeyes dodano: 31 marca 2016

Otwórz się. Wpuść do swojego serca kogoś, kto rozumie Ciebie, Twoje poczucie humoru, Twoją muzykę, Twoje marzenia. Nie umawiaj się z kimś, kto zamyka Ci oczy na cud, jakim są Twoi przyjaciele, Twoja rodzina i Ty sam. Znajdź kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz, śmiejesz i bujasz w obłokach przez całą drogę do domu.

“Gdy byłam młodsza mówiłam o... teksty

behindblueeyes dodano: 31 marca 2016

“Gdy byłam młodsza mówiłam o tym, że jestem smutna i rzeczywiście, w jakimś sensie taka właśnie jestem. Mam wrażenie, że jestem pozbawiona warstwy ochronnej. Powoduje to, że wszystko bardzo przeżywam. Bardzo dotyka mnie rzeczywistość, bo życie to nie rurki z kremem. Jestem przewrażliwiona, ale to jednak nie oznacza, że te smutne momenty nie są przeplatane chwilami, gdy naprawdę jest cudownie.”

Love weakens us because only one... teksty

behindblueeyes dodano: 27 października 2015

Love weakens us,because only one person makes,we feel strong.

Tęsknota to najdziwniejsze uczucie... teksty

behindblueeyes dodano: 18 sierpnia 2015

Tęsknota to najdziwniejsze uczucie jakiego doświadczamy .Czujesz, że obumierasz, nie funkcjonujesz normalnie .....Ogarnia Cię poczucie pustki i osamotnienia.Czujesz potworny ból,aż po koniuszki palców i ten potworny smutek...Ale to właśnie tęsknota,pozwala uświadomić jak wiele KTOŚ dla Ciebie znaczy,jak bardzo tego kogoś brakuje...jak bardzo chcesz tego kogoś znów zobaczyć, jak bardzo chcesz przejrzeć się w Jego oczach...

Czego się boję? Boję się stracić... teksty

behindblueeyes dodano: 7 lipca 2015

Czego się boję? Boję się stracić ludzi, których kocham. Boję się, że kolejny raz mi się to przydarzy. Boję się samotności. Boję się kiedyś obudzić i zdać sobie sprawę z tego, że nikogo już przy mnie nie ma.

Przebudzony mężczyzna może... teksty

behindblueeyes dodano: 7 lipca 2015

Przebudzony mężczyzna może dotknąć serca kobiety, którą kocha bez dotykania jej, jedynie poprzez otwarcie jego duszy i wyszeptanie jej imienia. I nawet wtedy, to nie są słowa. Serce potrafi przekazać wyrazy miłości bez wypowiadania słów. Jest taki cichy język, który oboje zakochanych ludzi rozumie. A gdy ich dusze się spotykają, czas staje w miejscu. Ich zmysły są wyostrzone i formuje się głęboka więź, tak, jakby tych dwoje znało się z przeszłości wieczności. Miłość porusza się pomiędzy słowami.

Z kimś  z kimś takim jak Ty   Na... teksty

behindblueeyes dodano: 16 czerwca 2015

Z kimś, z kimś takim jak Ty, Na koniec świata mogę iść.

Na świecie jest wielu miłych ludzi... teksty

behindblueeyes dodano: 15 czerwca 2015

Na świecie jest wielu miłych ludzi, mi­liony ludzi, w których można się za­kochać. Ale jest tyl­ko jed­na oso­ba, której us­ta ideal­nie pa­sują do twoich :)

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 41 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV