głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde Just give me a reason Just a little bit’s enough Just a second we’re not broken just bent And we can learn to love again Nie ma sensu rozpamiętywać. Jeśli zdrad

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
Just give me a reason Just a little bit’s enough Just a second we’re not broken just bent And we can learn to love again
Just give me a reason  Just a... teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

Just give me a reason, Just a little bit’s enough, Just a second, we’re not broken, just bent And we can learn to love again

Nie ma sensu rozpamiętywać. teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

Nie ma sensu rozpamiętywać.

Jeśli zdradziłeś  to jesteś bez... teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

Jeśli zdradziłeś - to jesteś bez wartości...

Jeśli nawet zostanę zapisem w... teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

Jeśli nawet zostanę zapisem w Twojej pamięci, jakąś datą, jakimś wspomnieniem, to i tak będzie to powrót do czegoś, co się tak naprawdę nie odłączyło. po prostu się przesunęło na koniec kolejki osób istotnych. I przyjdzie taki dzień, być może po wielu latach, kiedy wyciągniesz – na kilka chwil – na początek kolejki i pomyślisz „Tak, to ta…”

A może był stworzony  By trwać... teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

A może był stworzony, By trwać choć jedną chwilę obok twego serca?

 Nie dzwonisz nie piszesz nie... teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

"Nie dzwonisz, nie piszesz, nie rozmawiasz z nią, koniec. Jeśli wiesz, że jest na imprezie albo w barze, nie idziesz tam. Mnie to zajęło jakiś rok. Szczęściarze wychodzą z tego w 2 tygodnie, 2 miesiące, 2 dni. Myślałem, że zawsze na jej widok będzie mnie skręcało, będę zazdrosny o jej nowego, ale nie. Przeszło mi. Jesienią spadły liście, zimą śnieg, (...) Minęło. Czasem kiedy myślę o tym co robiłem, ile dałem, żeby ją zdobyć, żeby mnie kochała, myślę o tym i jest mi wstyd. "

 Nie chce żeby było między nami... teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

"Nie chce, żeby było między nami coś nie tak. Pewnie znowu zależy mi za bardzo, ale jak pomyślę, że mogłabym Cie stracić, to boli mnie każdy kawałek ciała. Za szybko się przyzwyczajam, to moje przekleństwo. Najgorsze, że tego nie idzie się oduczyć. Tak po prostu ma każdy, kto choć raz został opuszczony. "

 Mieć świado­mość że ko­muś... teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

"Mieć świado­mość, że ko­muś za­leży. I nie jest to chorągiew na wiet­rze, która z sil­niej­szym pod­muchem zmieni swój obiekt zain­te­reso­wania lub zer­wie się znienac­ka, brodząc w błocie rzeczy­wis­tości"

 Zróbmy coś ruszmy się w końcu.... teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

"Zróbmy coś, ruszmy się w końcu. Życie nie polega na codziennym wstawaniu rano z tą samą ponurą miną, umieraniu z nudów podczas wykładów, piciu piwa popołudniami, zachwycaniem się serialami, szlugach szybko kończonych w przerwach między zajęciami. Nie na tym polega młodość. Wybierzmy się do teatru, do opery, chodźmy na festiwale kina alternatywnego, na długie spacery, nauczmy się szyć i dobrze gotować, malujmy, twórzmy, oddawajmy się marzeniom, częściej się uśmiechajmy, planujmy, tańczmy, kochajmy się, zwiedźmy Europę, znajdźmy ciekawą pracę... Zróbmy coś, niech coś się w końcu ruszy, niech to życie nabierze sensu."

Czas nie leczy ran on tylko zmienia... teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

Czas nie leczy ran, on tylko zmienia perspektywę. 9

 Decydując się na tą znajomość... teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

"Decydując się na tą znajomość, nie sądziłam, że zangażuję się w nią tak bardzo, absolutnie i bezwarunkowo, że narodzi się we mnie coś znacznie silniejszego, niż oczekiwałam, bałam się tego i zapewne boję się nadal, najzwyczajniej w świecie oszalałam.Bo przecież Ty, dałeś mi tyle ciepła i zrozumienia ile nie dał mi nigdy nikt, z każdej osoby, którą los postawił na mojej drodze.Żadna z tych osób nie umiała mnie pojąć, zrozumieć, każdy chciał mnie zmieniać. Ty jeden nie próbowałeś, chciałeś mnie nieprzewidywalną, trudną, z wszystkimi moimi wadami. "

Nie mam dla Ciebie miłości... teksty

zanimodejde dodano: 5 listopada 2014

Nie mam dla Ciebie miłości, Ktoś tu był przed Tobą Nie ma we mnie miłości, Odchodząc zabrała ją ze sobą Nie mam dla Ciebie miłości, Ktoś tu był przed Tobą Nie ma we mnie miłości, Odchodząc...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV