głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
W sedno. teksty lojtkowa dodał komentarz: W sedno. do wpisu 31 października 2017
Czyżby w końcu się udało ? teksty lojtkowa dodał komentarz: Czyżby w końcu się udało ? do wpisu 1 kwietnia 2016
Kochaj albo znienawidź brać albo... teksty

lojtkowa dodano: 1 kwietnia 2016

Kochaj albo znienawidź, brać albo zostawić, Nie bądź obojętna, nie graj uczuciami, Klucz do mojego serca, wyrzuć gdzieś daleko w morze I obiecaj mi, że nie będziesz chciała go z powrotem, Kochaj albo znienawidź, brać albo zostawić, Nie bądź obojętna, nie graj uczuciami, Ja? Ja tylko tęsknię nocami, Ty wolałaś mnie w tych chwilach zostawić. KUSHIN "TO KONIEC"

Być dla kogoś wyzwaniem a nie... teksty

lojtkowa dodano: 1 kwietnia 2016

Być dla kogoś wyzwaniem a nie gotowym daniem podanym na tacy.

Wszystko jednak wraca nie da się... teksty

lojtkowa dodano: 30 października 2015

Wszystko jednak wraca, nie da się zapomnieć nawet po tylu cholernych latach....

 Nagminny powrót wspomnień.... teksty

lojtkowa dodano: 17 października 2015

"Nagminny powrót wspomnień. Odwracanie uwagi od teraźniejszości. Nieustanne patrzenie w przeszłość. Wspaniałe odniesienie do teledysku, w którym dziewczyna pomimo szczęścia i udanego związku wciąż odwraca swój wzrok od obecnych zdarzeń, by ponownie móc znaleźć to, co już minęło. Zrozumie tę piosenkę tylko ten, komu pękło serce po rozstaniu z osobą, którą pokochało się do szaleństwa. Mnie pękło. Sześć lat. Sześć koszmarnych lat wstecz. Przyzwyczaiłam się do tego, że on ma własne życie, ale zapomnieć się nie da. Tęsknota czasem boli tak bardzo, że fizycznie niszczy. Krzyk uwięziony w gardle. Brakuje łez. Mózg generuje miliardy obrazów. Setki wspomnień, drugie tyle scenariuszy. Pytania. A ta piosenka boli. Tak bardzo boli. Do żywego rozdrapuje starą ranę, posypuje ją solą i zanurza we wrzątku. Czasem brakuje oddechu. Prawdziwa miłość zdarza się tylko raz. To prawda. Dziś potrafię być obiektywna. Zdania nie zmienię."

Mam tak samo :  i wciąż na nowo próbuje i od nowa staram się obrać nowy kierunek bez Niego bez wspomnień... teksty lojtkowa dodał komentarz: Mam tak samo : / i wciąż na nowo próbuje i od nowa staram się obrać nowy kierunek, bez Niego, bez wspomnień... do wpisu 17 października 2015
Samotność jak leki w małych... teksty

lojtkowa dodano: 8 października 2015

Samotność jak leki, w małych dawkach pomaga w dużej ilości zabija....

Zgadzam się w 1000 i dziękuje za ten wpis : : teksty lojtkowa dodał komentarz: Zgadzam się w 1000% i dziękuje za ten wpis :) :* do wpisu 6 października 2015
On po prostu pojawił się po to byś... teksty

lojtkowa dodano: 1 października 2015

On po prostu pojawił się po to byś zrozumiała, jak bardzo jeszcze możesz kochać i cieszyć się życiem, byś rozkwitła jak kwiat wiśni po burzy, byś na nowo stała się tą kobietą za którą szalał cały świat ! Więc do dzieła, temu Panu podziękuj, nie nie zakochałaś się w Nim chociaż tak Ci się wydaje, tylko leć gonić wiatr i marzenia !!!

Nie dał Ci żadnego powodu żadnej... teksty

lojtkowa dodano: 28 września 2015

Nie dał Ci żadnego powodu, żadnej wskazówki, żadnego znaku. Wszystko sobie wmówiłaś, On nic do Ciebie nie poczuł.

 Rzucił cię bo zawsze traktował... teksty

lojtkowa dodano: 27 września 2015

"Rzucił cię, bo zawsze traktował cię jak opakowanie zastępcze, a znalazł lepszy pojemnik na spermę „Kobiety udają orgazmy, mężczyźni udają całe związki”. Ale powiedzmy sobie szczerze, naprawdę nie wiedziałaś, że coś jest nie w porządku? Oczywiście, że wiedziałaś. Tylko myślałaś, że on się zmieni. Niespodzianka. Nie zmieni.Nie, on nie wróci. Nigdy nie czuł do ciebie zbyt wiele. Odszedłby wcześniej czy później. Byłaś tylko chwilowym wypełniaczem pustki w oczekiwaniu na coś lepszego. Jedyne co możesz zrobić to poinformować wszystkie swoje koleżanki, że miał małego i był kiepski w łóżku.I upewnić się, że ta wieść się rozejdzie.Ale wiesz co? Kobiety też tak robią. Niemal każda ma instytucję tzw. faceta w rezerwie. Kolesia, który lata za nią jak pies. A ona od czasu do czasu rzuci mu kość. Da się pomacać po cycku. Poklepać po tyłku. Nawet jak jest zajęta. To z ich strony inwestycja na przyszłość. Jak nie będzie nikogo lepszego na podorędziu, to się rezerwistę wyjmie ze schowka i odkurzy."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 47 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV