głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lojtkowa

Czy może być coś piękniejszego niż to że jesteś?   Aleksandra Steć Dotyk Twoich Słów

zdezelowana dodano: 5 godzin temu

Czy może być coś piękniejszego niż to, że jesteś? - Aleksandra Steć Dotyk Twoich Słów

 Tęsknota to dziwne uczucie. Potrafi być naprawdę piękna jeśli po drugiej stronie znajduje się druga osoba. Czasem jednak niszczy nas od środka miesza w głowie  i doprowadza do szaleństwa gdy nie istnieje nic poza nią.  Karolina Klimkiewicz Wybacz mi

zdezelowana dodano: 5 godzin temu

"Tęsknota to dziwne uczucie. Potrafi być naprawdę piękna, jeśli po drugiej stronie znajduje się druga osoba. Czasem jednak niszczy nas od środka, miesza w głowie i doprowadza do szaleństwa, gdy nie istnieje nic poza nią." Karolina Klimkiewicz "Wybacz mi"

Jeśli pewnego dnia będziesz musiał wybierać pomiędzy światem a miłością pamiętaj o tym: jeśli wybierzesz świat zostaniesz bez miłości lecz jeśli wybierzesz miłość zdobędziesz z nią cały świat.   Albert Einstein

zdezelowana dodano: wczoraj o 21:45

Jeśli pewnego dnia będziesz musiał wybierać pomiędzy światem a miłością, pamiętaj o tym: jeśli wybierzesz świat, zostaniesz bez miłości, lecz jeśli wybierzesz miłość, zdobędziesz z nią cały świat. -Albert Einstein

 W srebrzyste pola chciałbym z Tobą iść I marzyć cicho o nieznanym bycie  W którym byś była moją samotnością  I w noc tę prześnić całe moje życie.   Stanisław Ignacy Witkiewicz Szewcy

zdezelowana dodano: wczoraj o 21:42

"W srebrzyste pola chciałbym z Tobą iść I marzyć cicho o nieznanym bycie, W którym byś była moją samotnością, I w noc tę prześnić całe moje życie." Stanisław Ignacy Witkiewicz "Szewcy"

„Ale zdarza się że chcę cię tak po prostu i nie ma miejsca dla żadnych innych pragnień.”   F. Scott Fitzgerald   Chichot losu

zdezelowana dodano: wczoraj o 21:42

„Ale zdarza się, że chcę cię, tak po prostu i nie ma miejsca dla żadnych innych pragnień.” ~ F. Scott Fitzgerald - "Chichot losu"

 Czasem poznaje się kogoś kto zmienia Cię na zawsze i z jakiegoś powodu nie staje się częścią Twojego życia. Problem polega na tym  że nigdy nie zapomina się tego kogoś.   Leisa Rayven Zły Romeo

zdezelowana dodano: wczoraj o 21:39

"Czasem poznaje się kogoś, kto zmienia Cię na zawsze i z jakiegoś powodu nie staje się częścią Twojego życia. Problem polega na tym, że nigdy nie zapomina się tego kogoś." Leisa Rayven "Zły Romeo"

 ... gdybym miał gwarancję że będę z Tobą chociaż rok  a potem mnie zabiją  przyjechałbym do Ciebie.  nie ma nie było – okazuje się – nic ważniejszego od Ciebie ...  Marek Hłasko   Listy''.

zdezelowana dodano: wczoraj o 21:32

"... gdybym miał gwarancję, że będę z Tobą chociaż rok, a potem mnie zabiją - przyjechałbym do Ciebie. nie ma, nie było – okazuje się – nic ważniejszego od Ciebie ..." Marek Hłasko - ,,Listy''.

Czekam na kolejne spotkanie. Czekam na spojrzenie. Czekam na dotyk. Czekam na Ciebie.

zdezelowana dodano: wczoraj o 11:13

Czekam na kolejne spotkanie. Czekam na spojrzenie. Czekam na dotyk. Czekam na Ciebie.

Po 2 latach cały dzień z nim.. Jeden z najlepszych dni w moim życiu. x3

zdezelowana dodano: 2 dni temu

Po 2 latach cały dzień z nim.. Jeden z najlepszych dni w moim życiu. x3

 Nigdy nie wiesz kiedy po raz ostatni widzisz kogoś. Nie wiesz o tym że się kłócisz z kimś ostatni raz kochasz ostatni raz albo po raz ostatni patrzysz w oczy tej osoby dziękując Bogu za to że ją zesłał dla Ciebie.

zdezelowana dodano: 3 dni temu

"Nigdy nie wiesz, kiedy po raz ostatni widzisz kogoś. Nie wiesz o tym, że się kłócisz z kimś ostatni raz, kochasz ostatni raz, albo po raz ostatni patrzysz w oczy tej osoby, dziękując Bogu za to, że ją zesłał dla Ciebie."

„Jeśli kogoś kochasz powiedz to. Nawet jeśli boisz się że to nie właściwe nawet jeśli boisz się że wywoła to problemy. Nawet jeśli boisz się że przewróci to twoje życie do góry nogami. Powiedz to powiedz jak najgłośniej. A potem idź za ciosem”. Mark Sloan   Chirurdzy''.

zdezelowana dodano: 3 dni temu

„Jeśli kogoś kochasz, powiedz to. Nawet jeśli boisz się, że to nie właściwe, nawet jeśli boisz się, że wywoła to problemy. Nawet jeśli boisz się, że przewróci to twoje życie do góry nogami. Powiedz to, powiedz jak najgłośniej. A potem idź za ciosem”. Mark Sloan - ,, Chirurdzy''.

 Po grecku powrót brzmi nostos. Algos oznacza cierpienie. Nostalgia jest zatem cierpieniem spowodowanym przez niespełnione pragnienie powrotu.   Milan Kundera Niewiedza

zdezelowana dodano: 4 dni temu

"Po grecku powrót brzmi nostos. Algos oznacza cierpienie. Nostalgia jest zatem cierpieniem spowodowanym przez niespełnione pragnienie powrotu." Milan Kundera "Niewiedza"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV