głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lojtkowa

też chciałbym aby przydarzyło mi się w moim życiu coś innego niż ja sam

mistrzhehe dodano: 1 tydzień temu

też chciałbym, aby przydarzyło mi się w moim życiu coś innego niż ja sam

10 miesięcy po naszej pięknej nocy która uznalam za ostatnią za pożegnanie znów się do mnie odzywasz. Nie było Cie w moim życiu nawet o Tobie nie myslalam. Mowilam ze to minęło i nie ma tego. Ale w momencie kiedy zobaczylam ikonkę Twojego profilowego w Messengerze serce zabiło mi jak nigdy. I teraz zastanawiam się: czy to kiedyś z nas wyjdzie czy do końca życia będzie siedzieć w nas ?

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

10 miesięcy po naszej pięknej nocy, która uznalam za ostatnią, za pożegnanie, znów się do mnie odzywasz. Nie było Cie w moim życiu, nawet o Tobie nie myslalam. Mowilam, ze to minęło i nie ma tego. Ale w momencie, kiedy zobaczylam ikonkę Twojego profilowego w Messengerze serce zabiło mi, jak nigdy. I teraz zastanawiam się: czy to kiedyś z nas wyjdzie, czy do końca życia będzie siedzieć w nas ?

 Wiesz jak się obudziłam rano w tamtym łóżku nie mogłam oderwać nosa od poduszki leżałam tak dwie godziny i ją wąchałam w życiu niczego tak nie pragnęłam jak tego by zapach który zostawiłeś wciąż trwał i był przy mnie może nawet we mnie...   Piotr Adamczyk Pożądanie mieszka w szafie

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

"Wiesz, jak się obudziłam rano w tamtym łóżku, nie mogłam oderwać nosa od poduszki, leżałam tak dwie godziny i ją wąchałam, w życiu niczego tak nie pragnęłam jak tego, by zapach, który zostawiłeś, wciąż trwał i był przy mnie, może nawet we mnie..." -Piotr Adamczyk "Pożądanie mieszka w szafie"

nie wiem czy jeszcze żyję. nie wiem czy powinnam próbować żyć.

ognistowlosa dodano: 2 tygodnie temu

nie wiem, czy jeszcze żyję. nie wiem, czy powinnam próbować żyć.

Przyznaj że nie wierzyłaś że to mogło się udać. Początkowo bardzo sceptycznie do tego podchodziłaś nie angażowałaś się nawet nie czułaś tego tak mocno. Nie dawałaś temu większych nadziei jedynie marne szanse resztki czegokolwiek. Aż w końcu uderzyło i to z jakim impetem. Ciągle jesteś w szoku nie masz pojęcia jak to mogło się stać. Nie dowierzasz szczypiesz się czasami w ramię żeby upewnić się gdzie jesteś i kogo trzymasz za rękę. Nie żałujesz nie cofnęłabyś czasu za żadne skarby znalazłaś coś na co długo czekałaś. Przyznaj to ten człowiek znaczy dla Ciebie wszystko jest całym światem tlenem i nadzieją. Bez niego nie ma już nic. Nic nie istnieje i nic już nie będzie takie samo. Wpadłaś w jakąś sieć pułapkę bez wyjścia uwikłałaś się w tą miłość. To droga bez powrotu już zawsze będziesz go mieć obok  jeśli nie namacalnie to psychicznie już do końca będziesz żyć ze świadomością że był kiedyś ktoś kto stał się wszystkim i wszystko dla niego oddałaś.  yezoo

yezoo dodano: 27 czerwca 2017

Przyznaj, że nie wierzyłaś, że to mogło się udać. Początkowo bardzo sceptycznie do tego podchodziłaś, nie angażowałaś się, nawet nie czułaś tego tak mocno. Nie dawałaś temu większych nadziei, jedynie marne szanse, resztki czegokolwiek. Aż w końcu uderzyło i to z jakim impetem. Ciągle jesteś w szoku, nie masz pojęcia, jak to mogło się stać. Nie dowierzasz, szczypiesz się czasami w ramię, żeby upewnić się, gdzie jesteś i kogo trzymasz za rękę. Nie żałujesz, nie cofnęłabyś czasu za żadne skarby, znalazłaś coś, na co długo czekałaś. Przyznaj to, ten człowiek znaczy dla Ciebie wszystko, jest całym światem, tlenem i nadzieją. Bez niego nie ma już nic. Nic nie istnieje i nic już nie będzie takie samo. Wpadłaś w jakąś sieć, pułapkę bez wyjścia, uwikłałaś się w tą miłość. To droga bez powrotu, już zawsze będziesz go mieć obok - jeśli nie namacalnie, to psychicznie już do końca będziesz żyć ze świadomością, że był kiedyś ktoś, kto stał się wszystkim i wszystko dla niego oddałaś. [ yezoo ]

jak mam ci zaimponować? milczeniem? chyba tak

mistrzhehe dodano: 22 czerwca 2017

jak mam ci zaimponować? milczeniem? chyba tak

I dopadła mnie samotność. Ale taka na która nie pomogą codzienne rozmowy z przyjaciółmi ani czekolada. Na ta samotność jedynym lekarstwem jest obecność drugiego człowieka. Tej konkretnej osoby przy której czujemy się potrzebni i kochani. zdezelowana.

zdezelowana dodano: 21 czerwca 2017

I dopadła mnie samotność. Ale taka, na która nie pomogą codzienne rozmowy z przyjaciółmi ani czekolada. Na ta samotność jedynym lekarstwem jest obecność drugiego człowieka. Tej konkretnej osoby, przy której czujemy się potrzebni i kochani. /zdezelowana.

Wiem że jedynym sposobem by przetrwać kolejny dzień jest wmawianie sobie że to następny wybój który musze pokonać na swojej drodze. Muszę wierzyć że coś lub ktoś wciąż na mnie czeka. Że nie jest przeznaczona mi samotność.

zdezelowana dodano: 18 czerwca 2017

Wiem, że jedynym sposobem, by przetrwać kolejny dzień jest wmawianie sobie, że to następny wybój, który musze pokonać na swojej drodze. Muszę wierzyć, że coś lub ktoś wciąż na mnie czeka. Że nie jest przeznaczona mi samotność.

Czasami potrzeba kogoś kto pokaże Ci ze w zuciu jest więcej właściwych dróg. Że istnieje więcej niż jeden sposób na satysfakcję.

zdezelowana dodano: 18 czerwca 2017

Czasami potrzeba kogoś, kto pokaże Ci, ze w zuciu jest więcej właściwych dróg. Że istnieje więcej niż jeden sposób na satysfakcję.

Zycie zmienia się szybko niczym obrót klucza w zamku. Jeśli to ten właściwy otwiera cos fantastycznego ale jeśli nie zatrzymuje człowieka w miejscu.

zdezelowana dodano: 18 czerwca 2017

Zycie zmienia się szybko niczym obrót klucza w zamku. Jeśli to ten właściwy, otwiera cos fantastycznego, ale jeśli nie, zatrzymuje człowieka w miejscu.

Nie ma nic lepszego niż pocałunek pod gwiazdami zwłaszcza gdy jest się z kimś kto sprawia ze czujesz się jak część nowego gwiazdozbioru.

zdezelowana dodano: 18 czerwca 2017

Nie ma nic lepszego niż pocałunek pod gwiazdami, zwłaszcza gdy jest się z kimś, kto sprawia, ze czujesz się jak część nowego gwiazdozbioru.

Nie było już dla nas szans ...  ale chciałam wyjaśnień. Chciałam wiedzieć dlaczego.

zdezelowana dodano: 18 czerwca 2017

Nie było już dla nas szans (...), ale chciałam wyjaśnień. Chciałam wiedzieć dlaczego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV