głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lojtkowa

Jest moim pamiętnikiem który zna wszystkie moje sekrety. Moją tajemnicą którą odkrywam krok po kroku. Jest moim losem który poznaje każdego nowego dnia. Jest moim misiem do którego mogę tulić się gdy jest mi źle i gdy jest dobrze. Moją kołysanką przy której uwielbiam zasypiać. Jest moim powietrzem bez którego nie potrafiłabym oddychać. Jest moim sercem bez którego nie mogłabym żyć. Jest dla mnie tym wszystkim czego potrzebuję i dlatego kocham Go. Najbardziej na świecie.

bezznakumiloscii dodano: wczoraj o 16:27

Jest moim pamiętnikiem, który zna wszystkie moje sekrety. Moją tajemnicą, którą odkrywam krok po kroku. Jest moim losem, który poznaje każdego nowego dnia. Jest moim misiem do którego mogę tulić się gdy jest mi źle i gdy jest dobrze. Moją kołysanką, przy której uwielbiam zasypiać. Jest moim powietrzem, bez którego nie potrafiłabym oddychać. Jest moim sercem, bez którego nie mogłabym żyć. Jest dla mnie, tym wszystkim czego potrzebuję i dlatego kocham Go. Najbardziej na świecie.

Mądry facet nie zastanawia się ilu chłopaków jego kobieta miała przed nim. Jest zajęty staraniem się aby nie miała już żadnego więcej

zdezelowana dodano: wczoraj o 09:06

Mądry facet nie zastanawia się ilu chłopaków jego kobieta miała przed nim. Jest zajęty staraniem się aby nie miała już żadnego więcej

 Prawdopodobnie będę wariatką do końca życia. Pewnie będę podejmować pojebane decyzje i robić nienormalne rzeczy nie zdając sobie nawet sprawy że są nienormalne. Ludzie będą się nade mną litować a ja sobie nigdy nikogo normalnego nie znajdę. I tak będzie zawsze  ... . Zostałam uszkodzona. Tych zniszczeń nie da się naprawić.

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

"Prawdopodobnie będę wariatką do końca życia. Pewnie będę podejmować pojebane decyzje i robić nienormalne rzeczy, nie zdając sobie nawet sprawy, że są nienormalne. Ludzie będą się nade mną litować, a ja sobie nigdy nikogo normalnego nie znajdę. I tak będzie zawsze, (...). Zostałam uszkodzona. Tych zniszczeń nie da się naprawić. "

 a na końcu zakochujesz się w kimś  kto zupełnie odbiega od twojego ideału...

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

"a na końcu zakochujesz się w kimś, kto zupełnie odbiega od twojego ideału..."

chodźmy się kochać mówisz a ja nie muszę nigdzie iść bo kocham cię tu i teraz

mistrzhehe dodano: 1 tydzień temu

chodźmy się kochać, mówisz, a ja nie muszę nigdzie iść, bo kocham cię tu i teraz

złapałem się na tym że nie ma takiej godziny  co tam godziny minuty takiej nie ma żebym o tobie nie pomyślał. a co myślę? w jednej minucie że cię kocham w drugiej że nienawidzę. kolejność przypadkowa. w jednej że bez ciebie ani kroczka w drugiej że przy tobie stoję w miejscu albo nawet że się cofam. w jednej że ogień w drugiej że woda... i tak bez przerwy. ot klasyczna nienawimiłość.

mistrzhehe dodano: 1 tydzień temu

złapałem się na tym, że nie ma takiej godziny - co tam godziny, minuty takiej nie ma, żebym o tobie nie pomyślał. a co myślę? w jednej minucie, że cię kocham, w drugiej, że nienawidzę. kolejność przypadkowa. w jednej, że bez ciebie ani kroczka, w drugiej, że przy tobie stoję w miejscu albo nawet, że się cofam. w jednej, że ogień, w drugiej, że woda... i tak bez przerwy. ot, klasyczna nienawimiłość.

 Ona   Prawdziwa dojrzała kobieta ma zasady ambicje i plany szacunek do swojego ciała kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą wybierze rozstanie zamiast bycie na drugim planie upominania się o czyjąś uwagę czy żebrania o gest. Ona ma tyle siły że zadziwia mężczyzn. Dźwiga ciężary losu rozwiązuje problemy jest pełna miłości radości i mądrości. Uśmiecha się gdy chce krzyczeć śpiewa gdy chce jej się płakać płacze gdy się cieszy i śmieje gdy się boi. Jej miłość jest niekontrolowana. Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to że często zapomina ile jest warta.

zdezelowana dodano: 2 tygodnie temu

"Ona" "Prawdziwa dojrzała kobieta ma zasady, ambicje i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą, wybierze rozstanie zamiast bycie na drugim planie, upominania się o czyjąś uwagę czy żebrania o gest. Ona ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn. Dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Uśmiecha się, gdy chce krzyczeć, śpiewa, gdy chce jej się płakać, płacze, gdy się cieszy i śmieje, gdy się boi. Jej miłość jest niekontrolowana. Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że często zapomina ile jest warta."

 Między nami nic nie było! Żadnych zwierzeń wyznań żadnych nic nas z sobą nie łączyło ..  A.Asnyk

mocno-okaleczona97 dodano: 2 tygodnie temu

"Między nami nic nie było! Żadnych zwierzeń, wyznań żadnych, nic nas z sobą nie łączyło(..)"~A.Asnyk

 Byłeś złym wspomnieniem teraz jesteś... przypomnieniem. Przypominasz mi żebym była w przyszłości bardziej ostrożna w doborze ludzi którym poświęcam swój czas. Przypominasz mi żeby widzieć ludzi takimi jacy są a nie takimi jakimi chciałabym ich widzieć. Przypominasz mi żeby zakochiwać się w tym jak ludzie mnie traktują a nie w tym co mi mówią. A jeśli mimo wszystko pokocham znów niewłaściwą osobę to pamięć o tobie przypomni mi że mogę przetrwać najgorsze.

zdezelowana dodano: 2 tygodnie temu

"Byłeś złym wspomnieniem, teraz jesteś... przypomnieniem. Przypominasz mi, żebym była w przyszłości bardziej ostrożna w doborze ludzi, którym poświęcam swój czas. Przypominasz mi, żeby widzieć ludzi takimi, jacy są a nie takimi, jakimi chciałabym ich widzieć. Przypominasz mi, żeby zakochiwać się w tym, jak ludzie mnie traktują a nie w tym, co mi mówią. A jeśli mimo wszystko pokocham znów niewłaściwą osobę, to pamięć o tobie przypomni mi, że mogę przetrwać najgorsze."

 Ludzi nie kocha się za to że są doskonali tylko pomimo to że tacy nie są .

zdezelowana dodano: 9 listopada 2016

"Ludzi nie kocha się za to, że są doskonali, tylko pomimo to, że tacy nie są".

cieszę się że jesteś. gdzieś w tym samym co ja listopadzie. chociaż tyle mam z niego.

mistrzhehe dodano: 7 listopada 2016

cieszę się, że jesteś. gdzieś, w tym samym co ja listopadzie. chociaż tyle mam z niego.

 Był miłością mojego życia. Taką prawdziwą miłością która się zdarza tylko raz wszystko przed nią to zapowiedzi wszystko po niej marne podróbki .

zdezelowana dodano: 4 listopada 2016

"Był miłością mojego życia. Taką prawdziwą miłością, która się zdarza tylko raz, wszystko przed nią to zapowiedzi, wszystko po niej marne podróbki".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV