głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lojtkowa

 Kobiety nie mają litości nad mężczyznami których nie kochają .

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

"Kobiety nie mają litości nad mężczyznami, których nie kochają".

zatop nas Boże bo jeśli tego nie zrobisz będziemy biegać tutaj w kółko zderzać się ze sobą uderzać w ściany które sami postawiliśmy będziemy wściekle szarpać tę brudną tekturę z której to wszystko jest zrobione by wydusić z niej cokolwiek. niech lunie i niech pada. Boże Przenajświętszy niech pada.

mistrzhehe dodano: 1 tydzień temu

zatop nas, Boże, bo jeśli tego nie zrobisz, będziemy biegać tutaj w kółko, zderzać się ze sobą, uderzać w ściany, które sami postawiliśmy, będziemy wściekle szarpać tę brudną tekturę, z której to wszystko jest zrobione, by wydusić z niej cokolwiek. niech lunie i niech pada. Boże Przenajświętszy, niech pada.

Nigdy nie robię rzeczy skazanych na niepowodzenie. To obniżyłoby moją wartość.

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

Nigdy nie robię rzeczy skazanych na niepowodzenie. To obniżyłoby moją wartość.

Puszczałam się trochę na wyjazdach ale czułam takie obrzydzenie do siebie ze rzygałam po tych akcjach jak kot nie z powodów moralnych to się wiązało z ostrym piciem. Na trzeźwo nie mogę kotłować się z byle kim.

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

Puszczałam się trochę na wyjazdach, ale czułam takie obrzydzenie do siebie, ze rzygałam po tych akcjach jak kot, nie z powodów moralnych, to się wiązało z ostrym piciem. Na trzeźwo nie mogę kotłować się z byle kim.

Wierzyła że może być dla niego wsparciem jednak wątpiła czy on mógłby jej pomóc.

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

Wierzyła, że może być dla niego wsparciem, jednak wątpiła, czy on mógłby jej pomóc.

W NY czuła się tak dobrze być może dlatego że była obca nierozpoznawalna rzadko spotykała kogoś znajomego.

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

W NY czuła się tak dobrze, być może dlatego, że była obca, nierozpoznawalna, rzadko spotykała kogoś znajomego.

Juz później nigdy nie udało się osiągnąć tego rodzaju pełni. Z nikim. Mimo wymysłów perwersji brutalności na które się decydowała żeby zapomnieć. Jedynie się ogłaszała. Często ... kochali się w dzień albo w nocy kochali się w lesie w domu w ogrodzie już natychmiast tutaj gdziekolwiek byli namiętność nieznosząca sprzeciwu. ... Myślała wtedy że znalazła coś na zawsze  coś czego inni przez całe życie szukają i nie mogą znaleźć.

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

Juz później nigdy nie udało się osiągnąć tego rodzaju pełni. Z nikim. Mimo wymysłów, perwersji, brutalności, na które się decydowała, żeby zapomnieć. Jedynie się ogłaszała. Często (...) kochali się, w dzień albo w nocy, kochali się w lesie, w domu, w ogrodzie; już, natychmiast, tutaj, gdziekolwiek byli, namiętność nieznosząca sprzeciwu. (...) Myślała wtedy, że znalazła coś "na zawsze", coś, czego inni przez całe życie szukają i nie mogą znaleźć.

„Pachniało mi dziś Tobą. Twoją obecnością. Tym że jesteś i nie znikałeś. O starych dniach kiedy byłeś tylko Ty. Pachniało mi dziś Tobą. Może to ten szampon. Mój lub Twój. Byliśmy tylko My. Pachniało mi dzisiaj Tobą. Pachniało mi dzisiaj Nami.”

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

„Pachniało mi dziś Tobą. Twoją obecnością. Tym, że jesteś i nie znikałeś. O starych dniach, kiedy byłeś tylko Ty. Pachniało mi dziś Tobą. Może to ten szampon. Mój lub Twój. Byliśmy tylko My. Pachniało mi dzisiaj Tobą. Pachniało mi dzisiaj Nami.”

 Odległość to najlepsza próba miłości.  A obustronna tęsknota oznacza wygraną.

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

"Odległość to najlepsza próba miłości. A obustronna tęsknota oznacza wygraną."

I znów poszedł biedaczysko po dalekim świecie szukać tego co jest bardzo blisko...

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

I znów poszedł biedaczysko, po dalekim świecie szukać tego, co jest bardzo blisko...

Jesteś piękna ale nie chciałbym Cię przelecieć bo kiedy byłoby po wszystkim nie chciałbym żebyś czuła się zerżnięta. Chciałbym się z Tobą kochać i byłbym pewnie niezdarny i niezręczny ale kiedy byłoby po wszystkim chciałbym żebyś czuła się kochana.

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

Jesteś piękna, ale nie chciałbym Cię przelecieć, bo kiedy byłoby po wszystkim, nie chciałbym, żebyś czuła się zerżnięta. Chciałbym się z Tobą kochać, i byłbym pewnie niezdarny i niezręczny, ale kiedy byłoby po wszystkim, chciałbym, żebyś czuła się kochana.

 Chyba obojgu nam za bardzo zależy.  Pewnie troszkę.  Na czym ?  Na wolności. W dowolnej dostępnej postaci.  I myślisz że jedną z tych postaci możemy być my nawzajem ?   Może.  Nie tego się spodziewałam po przyjeździe tutaj.   Nie powinnaś się teraz niczego spodziewać. Po prostu czekaj i zobacz co się stanie.

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

- Chyba obojgu nam za bardzo zależy. - Pewnie troszkę. - Na czym ? - Na wolności. W dowolnej dostępnej postaci. - I myślisz, że jedną z tych postaci możemy być my nawzajem ? - Może. - Nie tego się spodziewałam po przyjeździe tutaj. - Nie powinnaś się teraz niczego spodziewać. Po prostu czekaj i zobacz, co się stanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV