głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ognistowlosa nie jestem w stanie zignorować niezwykle silnie wybrzmiewającej refleksji ja naprawdę go kochałam w jakiś młodzieńczy bezgranicznie szalony sposób. opętana prag

ognistowlosa

ognistowlosa.moblo.pl
nie jestem w stanie zignorować niezwykle silnie wybrzmiewającej refleksji ja naprawdę go kochałam w jakiś młodzieńczy bezgranicznie szalony sposób. opętana pragnien
nie jestem w stanie zignorować... teksty

ognistowlosa dodano: 29 września 2022

nie jestem w stanie zignorować niezwykle silnie wybrzmiewającej refleksji - ja naprawdę go kochałam, w jakiś młodzieńczy, bezgranicznie szalony sposób. opętana pragnieniem przynależności i miłości doprowadziłam swoją osobowość na skraj poczytalności. autodestrukcja była nierozerwalnie związana z pogrążeniem się w paskudnie mrocznych zakamarkach własnej głowy i serca. dobro pomieszało mi się ze złem, raniłam ludzi, bo straciłam kontrolę nad swoimi czynami. obsesja na punkcie wyglądu, akceptacji, lekceważenie najbliższych. utracone przyjaźnie. dorosłam, wiem to. wiem także, że nie powinnam się była zakochiwać, a przynajmniej nie w taki sposób. łaknęłam wszystkiego, co niezdrowe, toteż moja psychika przerodziła się w dziwacznie chorobowy twór. niech moja wrażliwa strona wreszcie dojdzie do głosu. nauczyłam się prawdy, nauczyłam się lojalności. nauczyłam się życia w zgodzie z ludźmi. nie tęsknię do tamtych czasów, rozumiem, co przyczyniło się do każdej fatalnej decyzji.

niewiele spośród moich... teksty

ognistowlosa dodano: 29 września 2022

niewiele spośród moich rówieśników jest w stanie poszczycić się tak zatrważającą liczbą spalonych mostów. nic nie szkodzi, w końcu nauczę się budowania nowych i solidnych, tak absolutnie od podstaw.

z perwersyjną satysfakcją zapanuję... teksty

ognistowlosa dodano: 29 września 2022

z perwersyjną satysfakcją zapanuję nad otchłanią minionych czasów, może za kolejne dziesięć lat bliżej nieokreślony impuls skłoni mnie do ponownego przyjrzenia się temu, kim byłam.

zawsze można się zmienić... teksty

ognistowlosa dodano: 29 września 2022

zawsze można się zmienić, niekoniecznie na lepsze lub gorsze. zawsze można dorosnąć - po prostu dorosnąć. tylko czy można dorosnąć ,,na gorsze"?

nie wiem  czy jeszcze żyję. nie... teksty

ognistowlosa dodano: 9 lipca 2017

nie wiem, czy jeszcze żyję. nie wiem, czy powinnam próbować żyć.

'People i should love   I hate ... ' teksty

ognistowlosa dodano: 5 lipca 2015

'People i should love - I hate(...)'

Oh  miło mi Cię poznać! Co chcesz... teksty

ognistowlosa dodano: 18 czerwca 2015

Oh, miło mi Cię poznać! Co chcesz o mnie wiedzieć? Powiem Ci w skrócie. Niekochana, obojętna, niezgrabna, beznadziejna. Nie, nie. Nie zawsze, stałam się tą osobą stosunkowo niedawno.

Osuwam się w przepaść  palce... teksty

ognistowlosa dodano: 18 czerwca 2015

Osuwam się w przepaść, palce ześlizgują się z chropowatej krawędzi. Nie widzę Cię. Nie czuję Cię. Zbyt długo czekałam na Twoją wyciągniętą dłoń. Zbyt długo ufałam samej sobie.

naucz się ze mną rozmawiać  naucz... teksty

ognistowlosa dodano: 13 kwietnia 2015

naucz się ze mną rozmawiać, naucz się od nowa. od podstaw.

Chciałabym móc wyjść  iść przed... teksty

ognistowlosa dodano: 6 luty 2015

Chciałabym móc wyjść, iść przed siebie. Wdychać zimne, lekko zanieczyszczone powietrze. Nie patrzeć za siebie, po prostu iść. Równym tempem stawiać kroki w namokłej ziemi. Chłonąć wzrokiem otaczający mnie widok, zbliżające się lasy. Nie akompaniować sobie muzyką, odtwarzaną z podstarzałego już telefonu, zapomnieć o słuchawkach, po prostu iść. Nie musieć udawać radości, smutku, nie musieć nikogo grać. Obserwować ciemniejące niebo, ale nie zatrzymywać się. Po prostu iść, iść przez całą wieczność, dopóki nogom nie zabraknie sił.

czterdzieści pięć dni  tyle dzieli... teksty

ognistowlosa dodano: 6 luty 2015

czterdzieści pięć dni, tyle dzieli mnie od prawdziwego chaosu.

już dość  dość oszukiwania samej... teksty

ognistowlosa dodano: 6 luty 2015

już dość, dość oszukiwania samej siebie. obłuda mi się przejadła. wciąż uciekam przed prawdą, najpierw umieszczam ją tutaj, tuż potem usuwam. wiem, że nie mam podstaw, by bać się do tego stopnia. to irracjonalne, ale mimo wszystko strach przed byciem rozszyfrowaną przez znajomych opanował mnie całkowicie już jakiś czas temu. ale koniec, nigdy więcej pozbywania się własnych uczuć, szczególnie, gdy przeistoczą się w wirtualne wspomnienie.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 29 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV