głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wylaczswiatwlaczmuzyke To boli że patrzysz tak na nią. Boli bo wiem że nie dawno patrzyłeś tak na mnie. Elo dobry człowieku strasznie nam Cię brakuje..Mówię to szczerze mówię co czuje

wylaczswiatwlaczmuzyke

wylaczswiatwlaczmuzyke.moblo.pl
To boli że patrzysz tak na nią. Boli bo wiem że nie dawno patrzyłeś tak na mnie.
To boli  że patrzysz tak na nią.... teksty

wylaczswiatwlaczmuzyke dodano: 24 września 2014

To boli, że patrzysz tak na nią. Boli, bo wiem, że nie dawno patrzyłeś tak na mnie.

Elo dobry człowieku  strasznie nam... teksty

wylaczswiatwlaczmuzyke dodano: 17 września 2014

Elo dobry człowieku, strasznie nam Cię brakuje..Mówię to szczerze , mówię co czuje..Teraz ten towar ku pamięci o Tobie. Na zawsze, w sercu, w duszy i w głowię..

Widzisz tego chłopaka  który chodzi... teksty

wylaczswiatwlaczmuzyke dodano: 15 września 2014

Widzisz tego chłopaka, który chodzi codziennie w stronę cmentarza z papierosem w ręku. Myślisz, że go znasz, że nie dawno stracił matkę, a jego ojciec siedzi codziennie na fotelu najebany i że nie zdał kilka razy..Tak myślisz, że go znasz, bo skoro nikt go nie wychował to pewnie jest agresywny nie potrzebuje pomocy. Niby mu współczujesz, ale po kilku dniach zapominasz o Nim, o jego problemach. Idziesz obok jego ulicy, widzisz pogotowanie, policje i zastanawiasz się co się tam stało, podchodzisz widzisz jego kumpli, ojca co leży najebany i krzyczy, żeby go wszyscy zostawili i niską blondynkę co siedzi przy klatce i płaczę. Nagle widzisz, że kogoś wynoszą w worku, tak to On. Co zrobił? Powiesił się, dlaczego? Bo potrzebował pomocy, a Ty mu nie pomogłeś, bo myślałeś,że go znasz.

 zostaw go  On nie jest Ciebie wart... teksty

wylaczswiatwlaczmuzyke dodano: 12 września 2014

"zostaw go, On nie jest Ciebie wart, zwykły dupek"-pewnie słyszysz te słowa kilka razy dziennie, prawda? I niby coś Ci dają do myślenia i chcesz to skończyć, ale nie umiesz, nie potrafisz..Ten jego charakter dupka jeszcze bardziej Cię przyciąga. Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że to chore, ale to nie jest chore to jest miłość, tak własnie tak. Chcesz go zmienić na kogoś lepszego, przecież każdy zasługuję na jakąś szansę. Tak mówisz, a w środku Cię rozpierdala. Chcesz zapomnieć o tym uczuciu. Zacząć żyć normalnie. Poznać kogoś normalnego i żyć spokojnie beż żadnych "a co jeśli złapali go?", ale nie umiałabyś z niego zrezygnować, nie potrafiłabyś zakończyć tego dziwnego, a zarazem nienormalnego życia.

Znasz może te uczucie  gdy piszesz z... teksty

wylaczswiatwlaczmuzyke dodano: 9 września 2014

Znasz może te uczucie, gdy piszesz z kimś po 10 godzin dziennie, przywiązujesz się do tej osoby i nagle chuj strzela i już tej osoby nie ma, chujowe uczucie prawda?

A teraz tak na serio  nie brakuje Ci... teksty

wylaczswiatwlaczmuzyke dodano: 9 września 2014

A teraz tak na serio, nie brakuje Ci mnie?

piję za Ciebie  za Twoją... teksty

wylaczswiatwlaczmuzyke dodano: 9 września 2014

piję za Ciebie, za Twoją przyszłość, mogliśmy wszystko, szkoda, że nam nie wyszło

Życie singla jest w sumie całkiem... teksty

wylaczswiatwlaczmuzyke dodano: 8 września 2014

Życie singla jest w sumie całkiem fajnie..Nie masz żadnych zasad, możesz spotykać się z kim chcesz, pisać..Czy, nawet pożartować w dość fajniejszy sposób...Jednak czasem brakuje nam osoby, która by nas wspierała w wszelkich problemach, przy której byśmy witali nowy dzień..Brakuje takiego prawdziwego ciepła, pocałunku czy, nawet usłyszenia "będzie dobrze, bo przejdziemy przez to RAZEM'.

To nie była miłość  ale brakuje... teksty

wylaczswiatwlaczmuzyke dodano: 25 sierpnia 2014

To nie była miłość, ale brakuje mi tej nie miłości...

 Widzę jak na nią patrzysz.  wiem... teksty

wylaczswiatwlaczmuzyke dodano: 25 sierpnia 2014

-Widzę jak na nią patrzysz. -wiem ,bo kiedyś tak samo patrzyłeś na mnie

Niby jest wszystko okej  spoko.... teksty

wylaczswiatwlaczmuzyke dodano: 24 sierpnia 2014

Niby jest wszystko okej, spoko. Uśmiechasz się, często masz wypady z przyjaciółmi zdarza się nawet tak, że śmiejesz się bez opamiętania. Aż przychodzi w końcu ten moment, że siedzisz w domu i postanawiasz wyjść. Bierzesz słuchawki ,telefon i wychodzisz, nawet beż żadnego słowa. Chcesz się rozpłakać, ale wiesz, że nie możesz, nie chcesz nikomu pokazywać, że jest coś na rzeczy. Idziesz do tego miejsca, siadasz na ławkę, zakładasz na uszy słuchawki i siedzisz. Patrzysz się w jeden punkt uśmiechając się, bo przypominasz sobie jak całkiem nie dawno byłaś szczęśliwa i chyba zaczyna Ci brakować czegoś. Wybuchasz, płaczesz, przeklinasz, ale wiesz, że to nic nie da..Wstajesz patrzysz się ostatni raz na ławkę i idziesz do domu z myślą, że będzie lepiej..

Nie jestem typem takiej dziewczyny... teksty

wylaczswiatwlaczmuzyke dodano: 24 sierpnia 2014

Nie jestem typem takiej dziewczyny, że koniec czegoś doprowadza ją do całkowitego szaleństwa, że musi spotkać się ze swoimi wszystkimi "best" i powiedzieć co i jak jest. Ja przeważnie wolę trzymać coś w sobie i jakoś z tym żyć, a kiedy czuję, że jest coraz gorzej próbuje jakoś to pokazać, tym prawdziwym, że jednak jest coś na rzeczy, że jednak potrzebuje tej pomocy, bo moja psychika pęka, a serce rozpada się na kawałeczki.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 9 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV