głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
obca Nie masz wpływu na to że ktoś cię zrani na tym świecie ale masz coś do powiedzenia na temat tego kim ta osoba będzie. Podoba mi się mój wybór. Mimo wszystko o

obca

obca.moblo.pl
Nie masz wpływu na to że ktoś cię zrani na tym świecie ale masz coś do powiedzenia na temat tego kim ta osoba będzie. Podoba mi się mój wybór.
 Nie masz wpływu na to  że ktoś... teksty

obca dodano: 25 marca 2015

"Nie masz wpływu na to, że ktoś cię zrani na tym świecie, ale masz coś do powiedzenia na temat tego, kim ta osoba będzie. Podoba mi się mój wybór."

Mimo wszystko o miłość  nawet... teksty

obca dodano: 7 marca 2015

Mimo wszystko o miłość, nawet taką, która się skończyła, trzeba walczyć, trzeba robić wszystko żeby to, co kiedyś dawało siłę wróciło. Przecież nic nie może być już przesądzone. Miłość jeśli była prawdziwa się nie kończy tak szybko...przecież to nie wygasa tak po prostu. Trzeba wierzyć i próbować. Trzeba mimo wszystko mieć nadzieję...może wystarczy.

Nadal mieszkasz w kącie moich myśli... teksty

obca dodano: 1 marca 2015

Nadal mieszkasz w kącie moich myśli będziesz spał tam jak wszystkie obietnice // she, 25.

Jestem nieśmiała  przestraszona... teksty

obca dodano: 27 luty 2015

Jestem nieśmiała, przestraszona, nieufna i zamknięta w sobie. Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się -wiesz,że nie możesz się poddać, bo tą osobą jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak,to właśnie jest miłość.

Przecież wiesz że  Przepraszam  nic... teksty

obca dodano: 23 luty 2015

Przecież wiesz że "Przepraszam" nic nie zmieni. Znowu jestem roztrzęsiona. Już nawet się boje zwykłego dźwięku sms'a.

 Wsłuchiwałam się w odgłos jego... teksty

obca dodano: 23 luty 2015

"Wsłuchiwałam się w odgłos jego kroków, gdy odchodził. Czułam ogromny ból w sercu, dochodząc do wniosku iż świat właśnie przestał istnieć. "

 Cały czas myślę o tym co... teksty

obca dodano: 21 luty 2015

-Cały czas myślę o tym co napisałaś.. -O czym? -Że żadne z nas nie będzie szczęśliwe. -Tak myślę, ale to tylko moje zdanie. -I tak mnie przybiło, płacze po nocach...a najśmieszniejsze jest to, że nie wiem czemu. -Przepraszam.

 Zakochałam się w nim tak  jak się... teksty

obca dodano: 20 luty 2015

"Zakochałam się w nim tak, jak się usypia. Najpierw powoli, a potem nagle i całkowicie." /Gwiazd naszych wina

Nigdy nie oceniaj ludzi po pozorach.... teksty

obca dodano: 20 luty 2015

Nigdy nie oceniaj ludzi po pozorach. Nigdy nie przejmuj opinii drugich. Nigdy nie pozwól na to, aby pierwsze wrażenie ukształtowało całe spojrzenie na daną osobę. Zawsze staraj się widzieć głębiej i dalej.

Żyjąc wspomnieniami nie zmienisz... teksty

obca dodano: 16 luty 2015

Żyjąc wspomnieniami nie zmienisz przyszłości, a jedynie marnujesz cenny czas, który możesz wykorzystać aby zrobić krok do przodu.

A wiesz? Budzę się w strachu  bo te... teksty

obca dodano: 16 luty 2015

A wiesz? Budzę się w strachu, bo te parę dni przy Tobie czułam się bezpiecznie. I teraz znowu musimy czekać zdecydowanie zbyt długo.

 Według mnie jak nikt inny pasujecie... teksty

obca dodano: 13 luty 2015

"Według mnie jak nikt inny pasujecie do siebie i żadne z Was nie będzie szczęśliwe. Nigdy." Zapiszę, przeczytam za parę lat i stwierdzę że zmarnowałam życie....

Poprzednia
1
2 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV