głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika obca

Czyżby w końcu się udało ? teksty lojtkowa dodał komentarz: Czyżby w końcu się udało ? do wpisu 1 kwietnia 2016
Kochaj albo znienawidź brać albo zostawić  Nie bądź obojętna nie graj uczuciami  Klucz do mojego serca wyrzuć gdzieś daleko w morze I obiecaj mi że nie będziesz chciała go z powrotem  Kochaj albo znienawidź brać albo zostawić  Nie bądź obojętna nie graj uczuciami  Ja? Ja tylko tęsknię nocami  Ty wolałaś mnie w tych chwilach zostawić. KUSHIN TO KONIEC

lojtkowa dodano: 1 kwietnia 2016

Kochaj albo znienawidź, brać albo zostawić, Nie bądź obojętna, nie graj uczuciami, Klucz do mojego serca, wyrzuć gdzieś daleko w morze I obiecaj mi, że nie będziesz chciała go z powrotem, Kochaj albo znienawidź, brać albo zostawić, Nie bądź obojętna, nie graj uczuciami, Ja? Ja tylko tęsknię nocami, Ty wolałaś mnie w tych chwilach zostawić. KUSHIN "TO KONIEC"

Być dla kogoś wyzwaniem a nie gotowym daniem podanym na tacy.

lojtkowa dodano: 1 kwietnia 2016

Być dla kogoś wyzwaniem a nie gotowym daniem podanym na tacy.

Jesteś daleko ode mnie ale blisko mojego serca.

przypadkowy dodano: 2 stycznia 2016

Jesteś daleko ode mnie, ale blisko mojego serca.

Są dwie rzeczy które nie opuszczają mojej głowy. Tęsknota i Ty.

przypadkowy dodano: 7 grudnia 2015

Są dwie rzeczy, które nie opuszczają mojej głowy. Tęsknota i Ty.

Wszystko jednak wraca nie da się zapomnieć nawet po tylu cholernych latach....

lojtkowa dodano: 30 października 2015

Wszystko jednak wraca, nie da się zapomnieć nawet po tylu cholernych latach....

Mogłem być Twoim schronem bezpiecznym miejscem. Mogłem owinąć ramiona wokół Ciebie i chronić przed twardą rzeczywistością. Mogłem walczyć z wiatrem który chciał Cię strącić z nóg tak abyś podniosła się ponownie. Mogłem być Twoim domem.

przypadkowy dodano: 19 października 2015

Mogłem być Twoim schronem, bezpiecznym miejscem. Mogłem owinąć ramiona wokół Ciebie i chronić przed twardą rzeczywistością. Mogłem walczyć z wiatrem, który chciał Cię strącić z nóg, tak, abyś podniosła się ponownie. Mogłem być Twoim domem.

 Nagminny powrót wspomnień. Odwracanie uwagi od teraźniejszości. Nieustanne patrzenie w przeszłość. Wspaniałe odniesienie do teledysku w którym dziewczyna pomimo szczęścia i udanego związku wciąż odwraca swój wzrok od obecnych zdarzeń by ponownie móc znaleźć to co już minęło. Zrozumie tę piosenkę tylko ten komu pękło serce po rozstaniu z osobą którą pokochało się do szaleństwa. Mnie pękło. Sześć lat. Sześć koszmarnych lat wstecz. Przyzwyczaiłam się do tego że on ma własne życie ale zapomnieć się nie da. Tęsknota czasem boli tak bardzo że fizycznie niszczy. Krzyk uwięziony w gardle. Brakuje łez. Mózg generuje miliardy obrazów. Setki wspomnień drugie tyle scenariuszy. Pytania. A ta piosenka boli. Tak bardzo boli. Do żywego rozdrapuje starą ranę posypuje ją solą i zanurza we wrzątku. Czasem brakuje oddechu. Prawdziwa miłość zdarza się tylko raz. To prawda. Dziś potrafię być obiektywna. Zdania nie zmienię.

lojtkowa dodano: 17 października 2015

"Nagminny powrót wspomnień. Odwracanie uwagi od teraźniejszości. Nieustanne patrzenie w przeszłość. Wspaniałe odniesienie do teledysku, w którym dziewczyna pomimo szczęścia i udanego związku wciąż odwraca swój wzrok od obecnych zdarzeń, by ponownie móc znaleźć to, co już minęło. Zrozumie tę piosenkę tylko ten, komu pękło serce po rozstaniu z osobą, którą pokochało się do szaleństwa. Mnie pękło. Sześć lat. Sześć koszmarnych lat wstecz. Przyzwyczaiłam się do tego, że on ma własne życie, ale zapomnieć się nie da. Tęsknota czasem boli tak bardzo, że fizycznie niszczy. Krzyk uwięziony w gardle. Brakuje łez. Mózg generuje miliardy obrazów. Setki wspomnień, drugie tyle scenariuszy. Pytania. A ta piosenka boli. Tak bardzo boli. Do żywego rozdrapuje starą ranę, posypuje ją solą i zanurza we wrzątku. Czasem brakuje oddechu. Prawdziwa miłość zdarza się tylko raz. To prawda. Dziś potrafię być obiektywna. Zdania nie zmienię."

Mam tak samo :  i wciąż na nowo próbuje i od nowa staram się obrać nowy kierunek bez Niego bez wspomnień... teksty lojtkowa dodał komentarz: Mam tak samo : / i wciąż na nowo próbuje i od nowa staram się obrać nowy kierunek, bez Niego, bez wspomnień... do wpisu 17 października 2015
Samotność jak leki w małych dawkach pomaga w dużej ilości zabija....

lojtkowa dodano: 8 października 2015

Samotność jak leki, w małych dawkach pomaga w dużej ilości zabija....

Zgadzam się w 1000 i dziękuje za ten wpis : : teksty lojtkowa dodał komentarz: Zgadzam się w 1000% i dziękuje za ten wpis :) :* do wpisu 6 października 2015
On po prostu pojawił się po to byś zrozumiała jak bardzo jeszcze możesz kochać i cieszyć się życiem byś rozkwitła jak kwiat wiśni po burzy byś na nowo stała się tą kobietą za którą szalał cały świat ! Więc do dzieła temu Panu podziękuj nie nie zakochałaś się w Nim chociaż tak Ci się wydaje tylko leć gonić wiatr i marzenia !!!

lojtkowa dodano: 1 października 2015

On po prostu pojawił się po to byś zrozumiała, jak bardzo jeszcze możesz kochać i cieszyć się życiem, byś rozkwitła jak kwiat wiśni po burzy, byś na nowo stała się tą kobietą za którą szalał cały świat ! Więc do dzieła, temu Panu podziękuj, nie nie zakochałaś się w Nim chociaż tak Ci się wydaje, tylko leć gonić wiatr i marzenia !!!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV