głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika obca

W sedno. teksty lojtkowa dodał komentarz: W sedno. do wpisu 31 października 2017
Wszystko się rozpada i chcę Cię tutaj.

przypadkowy dodano: 22 września 2017

Wszystko się rozpada i chcę Cię tutaj.

Mógłbym napisać całą książkę o Tobie i nadal nikt nie zrozumiałby jak bardzo Cię kocham.

przypadkowy dodano: 26 sierpnia 2017

Mógłbym napisać całą książkę o Tobie i nadal nikt nie zrozumiałby, jak bardzo Cię kocham.

Nie potrafię przestać o Tobie myśleć. Wszystkie wspomnienia które razem stworzyliśmy są dla mnie wszystkim. Szkoda że nie możemy cofnąć się w czasie aby nadal być razem. Zrobiłbym wszystko aby czuć Cię przy sobie i każdego dnia śledzić każdą część Ciebie jakby mapa jeszcze nigdy nie została odkryta. Żyjesz jeszcze? Bo ja wciąż uczę się żyć bez Ciebie próbowałem ale nie mogę zapomnieć o miłości którą dla Ciebie mam. Nie potrafię sobie pomóc nie mogę się podnieść i iść dalej bez Ciebie. Straciłem zbyt wiele czasu starając przekonać się że poradzę sobie sam. Słyszysz mnie? Nie dam rady. Życie bez Ciebie nie wystarczy. Co mam zrobić? Gdziekolwiek pójdę cokolwiek zrobię wszystko co widzę to tylko Ty. Zawsze o Tobie myślę nawet gdy jestem zajęty robieniem czegoś. Zawsze jesteś w moim umyśle i sercu. Jesteś każdym słowem które mówię każdą czynnością którą robię. Po prostu za każdym razem gdy tylko zamykam oczy to wszystko co mogę zobaczyć to Ty.

przypadkowy dodano: 7 grudnia 2016

Nie potrafię przestać o Tobie myśleć. Wszystkie wspomnienia, które razem stworzyliśmy są dla mnie wszystkim. Szkoda, że nie możemy cofnąć się w czasie, aby nadal być razem. Zrobiłbym wszystko, aby czuć Cię przy sobie i każdego dnia śledzić każdą część Ciebie jakby mapa jeszcze nigdy nie została odkryta. Żyjesz jeszcze? Bo ja wciąż uczę się żyć bez Ciebie, próbowałem, ale nie mogę zapomnieć o miłości, którą dla Ciebie mam. Nie potrafię sobie pomóc, nie mogę się podnieść i iść dalej bez Ciebie. Straciłem zbyt wiele czasu starając przekonać się, że poradzę sobie sam. Słyszysz mnie? Nie dam rady. Życie bez Ciebie nie wystarczy. Co mam zrobić? Gdziekolwiek pójdę, cokolwiek zrobię, wszystko co widzę to tylko Ty. Zawsze o Tobie myślę, nawet gdy jestem zajęty robieniem czegoś. Zawsze jesteś w moim umyśle i sercu. Jesteś każdym słowem, które mówię, każdą czynnością, którą robię. Po prostu, za każdym razem, gdy tylko zamykam oczy, to wszystko co mogę zobaczyć to Ty.

Czyżby w końcu się udało ? teksty lojtkowa dodał komentarz: Czyżby w końcu się udało ? do wpisu 1 kwietnia 2016
Kochaj albo znienawidź brać albo zostawić  Nie bądź obojętna nie graj uczuciami  Klucz do mojego serca wyrzuć gdzieś daleko w morze I obiecaj mi że nie będziesz chciała go z powrotem  Kochaj albo znienawidź brać albo zostawić  Nie bądź obojętna nie graj uczuciami  Ja? Ja tylko tęsknię nocami  Ty wolałaś mnie w tych chwilach zostawić. KUSHIN TO KONIEC

lojtkowa dodano: 1 kwietnia 2016

Kochaj albo znienawidź, brać albo zostawić, Nie bądź obojętna, nie graj uczuciami, Klucz do mojego serca, wyrzuć gdzieś daleko w morze I obiecaj mi, że nie będziesz chciała go z powrotem, Kochaj albo znienawidź, brać albo zostawić, Nie bądź obojętna, nie graj uczuciami, Ja? Ja tylko tęsknię nocami, Ty wolałaś mnie w tych chwilach zostawić. KUSHIN "TO KONIEC"

Być dla kogoś wyzwaniem a nie gotowym daniem podanym na tacy.

lojtkowa dodano: 1 kwietnia 2016

Być dla kogoś wyzwaniem a nie gotowym daniem podanym na tacy.

Jesteś daleko ode mnie ale blisko mojego serca.

przypadkowy dodano: 2 stycznia 2016

Jesteś daleko ode mnie, ale blisko mojego serca.

Są dwie rzeczy które nie opuszczają mojej głowy. Tęsknota i Ty.

przypadkowy dodano: 7 grudnia 2015

Są dwie rzeczy, które nie opuszczają mojej głowy. Tęsknota i Ty.

Wszystko jednak wraca nie da się zapomnieć nawet po tylu cholernych latach....

lojtkowa dodano: 30 października 2015

Wszystko jednak wraca, nie da się zapomnieć nawet po tylu cholernych latach....

Mogłem być Twoim schronem bezpiecznym miejscem. Mogłem owinąć ramiona wokół Ciebie i chronić przed twardą rzeczywistością. Mogłem walczyć z wiatrem który chciał Cię strącić z nóg tak abyś podniosła się ponownie. Mogłem być Twoim domem.

przypadkowy dodano: 19 października 2015

Mogłem być Twoim schronem, bezpiecznym miejscem. Mogłem owinąć ramiona wokół Ciebie i chronić przed twardą rzeczywistością. Mogłem walczyć z wiatrem, który chciał Cię strącić z nóg, tak, abyś podniosła się ponownie. Mogłem być Twoim domem.

 Nagminny powrót wspomnień. Odwracanie uwagi od teraźniejszości. Nieustanne patrzenie w przeszłość. Wspaniałe odniesienie do teledysku w którym dziewczyna pomimo szczęścia i udanego związku wciąż odwraca swój wzrok od obecnych zdarzeń by ponownie móc znaleźć to co już minęło. Zrozumie tę piosenkę tylko ten komu pękło serce po rozstaniu z osobą którą pokochało się do szaleństwa. Mnie pękło. Sześć lat. Sześć koszmarnych lat wstecz. Przyzwyczaiłam się do tego że on ma własne życie ale zapomnieć się nie da. Tęsknota czasem boli tak bardzo że fizycznie niszczy. Krzyk uwięziony w gardle. Brakuje łez. Mózg generuje miliardy obrazów. Setki wspomnień drugie tyle scenariuszy. Pytania. A ta piosenka boli. Tak bardzo boli. Do żywego rozdrapuje starą ranę posypuje ją solą i zanurza we wrzątku. Czasem brakuje oddechu. Prawdziwa miłość zdarza się tylko raz. To prawda. Dziś potrafię być obiektywna. Zdania nie zmienię.

lojtkowa dodano: 17 października 2015

"Nagminny powrót wspomnień. Odwracanie uwagi od teraźniejszości. Nieustanne patrzenie w przeszłość. Wspaniałe odniesienie do teledysku, w którym dziewczyna pomimo szczęścia i udanego związku wciąż odwraca swój wzrok od obecnych zdarzeń, by ponownie móc znaleźć to, co już minęło. Zrozumie tę piosenkę tylko ten, komu pękło serce po rozstaniu z osobą, którą pokochało się do szaleństwa. Mnie pękło. Sześć lat. Sześć koszmarnych lat wstecz. Przyzwyczaiłam się do tego, że on ma własne życie, ale zapomnieć się nie da. Tęsknota czasem boli tak bardzo, że fizycznie niszczy. Krzyk uwięziony w gardle. Brakuje łez. Mózg generuje miliardy obrazów. Setki wspomnień, drugie tyle scenariuszy. Pytania. A ta piosenka boli. Tak bardzo boli. Do żywego rozdrapuje starą ranę, posypuje ją solą i zanurza we wrzątku. Czasem brakuje oddechu. Prawdziwa miłość zdarza się tylko raz. To prawda. Dziś potrafię być obiektywna. Zdania nie zmienię."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV