głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zanimodejde

Któregoś dnia ktoś wkroczy w Twoje życie i pokocha Cię z całego serca taką jaką jesteś. Wtedy zrozumiesz że o prawdziwą miłość nie trzeba walczyć błagać i prosić.

damulki.pl dodano: przedwczoraj o 01:41

Któregoś dnia, ktoś wkroczy w Twoje życie i pokocha Cię z całego serca, taką jaką jesteś. Wtedy zrozumiesz, że o prawdziwą miłość nie trzeba walczyć, błagać i prosić.

 Zrobiłaś dla niego wszystko. Przekroczyłaś granice niemożliwego pokonałaś swój własny egoizm i strach. Po drodze złamałaś parę niewinnych dusz spaliłaś wszystkie mosty roztrzaskałaś swoje marzenia. I co Ci teraz zostało? Obojętność. Obojętność którą on karmi Cię każdego dnia. Otwórz oczy i serce na świat zapomnij i zacznij żyć. Stwórz magię na nowo z kimś kto jest Ciebie wart. Wiem że potrafisz to zrobić.

zdezelowana dodano: 5 dni temu

"Zrobiłaś dla niego wszystko. Przekroczyłaś granice niemożliwego, pokonałaś swój własny egoizm i strach. Po drodze złamałaś parę niewinnych dusz, spaliłaś wszystkie mosty, roztrzaskałaś swoje marzenia. I co Ci teraz zostało? Obojętność. Obojętność, którą on karmi Cię każdego dnia. Otwórz oczy i serce na świat, zapomnij i zacznij żyć. Stwórz magię na nowo, z kimś, kto jest Ciebie wart. Wiem, że potrafisz to zrobić."

To juz minęło.. Skończyło się.. Ale mimo wszystko w mojej głowie będzie to szaleństwo Ty. Takich rzeczy sie nie zapomina.. Z

zdezelowana dodano: 6 dni temu

To juz minęło.. Skończyło się.. Ale mimo wszystko w mojej głowie będzie to szaleństwo, Ty. Takich rzeczy sie nie zapomina.. /Z

Juz nie pamiętam jak było źle. O co nam poszło ? Zgubilem sie. I gdybym mógł cofnałbym czas. Chciałbym to przeżyć kolejny raz. Czułem najmocniej i tego mi brak.  Kortez

zdezelowana dodano: 6 dni temu

Juz nie pamiętam, jak było źle. O co nam poszło ? Zgubilem sie. I gdybym mógł cofnałbym czas. Chciałbym to przeżyć kolejny raz. Czułem najmocniej i tego mi brak. / Kortez

Zawsze coś będzie łączyło ludzi którzy choć przez chwilę byli ze sobą szczęśliwi. Zawsze...  wyjebane maaam

zdezelowana dodano: 6 dni temu

Zawsze coś będzie łączyło ludzi, którzy choć przez chwilę byli ze sobą szczęśliwi. Zawsze... /wyjebane_maaam

Każdy powinien mieć kogoś z kim mógłby szczerze pomówić bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny czasami czuje się bardzo samotny.  E. Hemingway

zdezelowana dodano: 6 dni temu

Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny. E. Hemingway

Zbyt często mylony brak czasu z brakiem szczerych chęci. — Olga Wojciechowska

damulki.pl dodano: 1 tydzień temu

Zbyt często mylony brak czasu z brakiem szczerych chęci. — Olga Wojciechowska

“Leżę na jego piersi otulona jego ramionami a nigdy nie sądziłam że znajdę się ponownie w takiej sytuacji. Sytuacji w której wiem że jestem tu gdzie być powinnam ale nie mogę zrobić nic aby tu pozostać.”

damulki.pl dodano: 2 tygodnie temu

“Leżę na jego piersi, otulona jego ramionami, a nigdy nie sądziłam, że znajdę się ponownie w takiej sytuacji. Sytuacji, w której wiem, że jestem tu, gdzie być powinnam, ale nie mogę zrobić nic, aby tu pozostać.”

Przychodzi tu. I pisze. Zbłąkana dusza. Pragnąca by ktoś ją wysłuchał. Zbyt nieśmiała by poprosić o to głośno. Przepełniona obawami że w bezpośredniej konfrontacji spotka się z odrzutem. Szyderczym śmiechem który wykpi jej nadzieje na zrozumienie.

definicjamiloscii dodano: 2 tygodnie temu

Przychodzi tu. I pisze. Zbłąkana dusza. Pragnąca, by ktoś ją wysłuchał. Zbyt nieśmiała, by poprosić o to głośno. Przepełniona obawami, że w bezpośredniej konfrontacji spotka się z odrzutem. Szyderczym śmiechem, który wykpi jej nadzieje na zrozumienie.

Irracjonalne jest to że pojawiam się tu znienacka po półtora roku żeby napisać jedynie te kilkadziesiąt słów i na nowo zniknąć. Jestem osiem lat starsza niż w momencie kiedy pojawiły się tu moje pierwsze teksty  i pewnym faktem jest to że ta strona i ten profil wciąż we mnie żyje jako początek czegoś co mocno mnie kształtowało i budowało jako człowieka. Czuję się tak jakbym chodziła po opuszczonym cmentarzu gdzie leży tylko to co materialne ale tak wyraźnie odczuwasz to co wewnątrz... :

definicjamiloscii dodano: 2 tygodnie temu

Irracjonalne jest to, że pojawiam się tu znienacka, po półtora roku, żeby napisać jedynie te kilkadziesiąt słów i na nowo zniknąć. Jestem osiem lat starsza, niż w momencie, kiedy pojawiły się tu moje pierwsze teksty - i pewnym faktem jest to, że ta strona i ten profil wciąż we mnie żyje, jako początek czegoś, co mocno mnie kształtowało i budowało jako człowieka. Czuję się tak jakbym chodziła po opuszczonym cmentarzu, gdzie leży tylko to, co materialne, ale tak wyraźnie odczuwasz to, co wewnątrz... :)

Gdzieś mam jego przeszłość bo pamiętam swoją. Gdzieś mam to co mówią o tym jaki potrafił być  ja też nie świeciłam przykładem. Ranił łamał serca pozostawiał po sobie bałagan... i dzisiaj powinnam może obawiać się że to samo zrobi tu w moim życiu. Sęk w tym że ja też bez głębszych słów wyjaśnień oświadczałam że to nie to i wypisywałam się z czyjegoś jutro które tak skrzętnie planował z moim udziałem. Odwracałam się na widok łez nic sobie z nich nie robiąc. Zgasiłam empatię. Zobojętniałam na uczucia innych. Poszliśmy w dalszą podróż z życia  z takimi bagażami. Absolutnie nienastawieni na to że w naszej relacji możemy napotkać na coś wartego uwagi na dłużej ale zaciekawieni tym co może nam dać. Minęły setki wspólnych dni siedzimy w tym samym pociągu życia a na każdej stacji wysiadamy razem żeby zobaczyć i doświadczyć jak najwięcej  ale wspólnie.

definicjamiloscii dodano: 2 tygodnie temu

Gdzieś mam jego przeszłość, bo pamiętam swoją. Gdzieś mam to, co mówią o tym, jaki potrafił być - ja też nie świeciłam przykładem. Ranił, łamał serca, pozostawiał po sobie bałagan... i dzisiaj powinnam może obawiać się, że to samo zrobi tu, w moim życiu. Sęk w tym, że ja też bez głębszych słów wyjaśnień oświadczałam, że "to nie to" i wypisywałam się z czyjegoś jutro, które tak skrzętnie planował z moim udziałem. Odwracałam się na widok łez, nic sobie z nich nie robiąc. Zgasiłam empatię. Zobojętniałam na uczucia innych. Poszliśmy w dalszą podróż z życia - z takimi bagażami. Absolutnie nienastawieni na to, że w naszej relacji możemy napotkać na coś wartego uwagi na dłużej, ale zaciekawieni tym, co może nam dać. Minęły setki wspólnych dni, siedzimy w tym samym pociągu życia, a na każdej stacji wysiadamy razem, żeby zobaczyć i doświadczyć jak najwięcej - ale wspólnie.

Najtrudniej jest liczyć do dwudziestu czterech. Doba ma cholernie trudny wymiar bo czujesz ciężar każdej przemijającej godziny  dzisiaj w dniu który się nie powtórzy nie wróci. Liczeniu do dwudziestu czterech towarzyszy przemijanie i umykająca szansa. Wewnętrznie czujesz że powinieneś wykorzystać moment wziąć się w garść pójść po swoje . Tylko co jest twoje ? W każdych kolejnych dwudziestu czterech godzinach błyska pytanie jak je przeżyć by znów nie znaleźć się w martwym punkcie gdzie po prostu nic nie wiesz. Teraz upijasz łyk herbaty dwudziesta trzecia trzydzieści. Za moment minie kolejna pełna doba położysz się do łóżka zamkniesz oczy i pomyślisz o swoich marzeniach. Przyjdą kolejne dwadzieścia cztery godziny  czy odważysz się zawalczyć o to by nie marzyć... a wspominać?

definicjamiloscii dodano: 2 tygodnie temu

Najtrudniej jest liczyć do dwudziestu czterech. Doba ma cholernie trudny wymiar, bo czujesz ciężar każdej przemijającej godziny - dzisiaj, w dniu który się nie powtórzy, nie wróci. Liczeniu do dwudziestu czterech towarzyszy przemijanie i umykająca szansa. Wewnętrznie czujesz, że powinieneś wykorzystać moment, wziąć się w garść, pójść po "swoje". Tylko co jest "twoje"? W każdych kolejnych dwudziestu czterech godzinach błyska pytanie, jak je przeżyć, by znów nie znaleźć się w martwym punkcie, gdzie po prostu nic nie wiesz. Teraz upijasz łyk herbaty, dwudziesta trzecia trzydzieści. Za moment minie kolejna pełna doba, położysz się do łóżka, zamkniesz oczy i pomyślisz o swoich marzeniach. Przyjdą kolejne dwadzieścia cztery godziny - czy odważysz się zawalczyć o to, by nie marzyć... a wspominać?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV