głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zanimodejde

Bezsenna jesienna noc za długa zbyt zimna. Nad miastem wznosi się mgła  artyzm i melancholia. Czas płynie i żadne prośby nie sprawią żeby ktoś wcisnął stop . Ktoś mnie oszukała odwrócił się i poszedł własną drogą nie dotrzymał obietnic wypisał się ze zobowiązań a więc i ja muszę iść... Ktoś dzisiaj powiedział że mnie kocha  proponując tym samym spacer po linie. Bez sentymentów muszę się uwolnić od stałego lądu zaryzykować uwierzyć że można mnie kochać że kocham jeszcze coś znaczy. Boję się mgły i przepaści...

malutkawwielkimswiecie dodano: dziś o 01:36

Bezsenna jesienna noc, za długa, zbyt zimna. Nad miastem wznosi się mgła - artyzm i melancholia. Czas płynie i żadne prośby nie sprawią, żeby ktoś wcisnął "stop". Ktoś mnie oszukała, odwrócił się i poszedł własną drogą, nie dotrzymał obietnic, wypisał się ze zobowiązań, a więc i ja muszę iść... Ktoś dzisiaj powiedział, że mnie kocha - proponując tym samym spacer po linie. Bez sentymentów muszę się uwolnić od stałego lądu, zaryzykować, uwierzyć, że można mnie kochać, że "kocham" jeszcze coś znaczy. Boję się mgły i przepaści...

Wszyscy mamy tę jedną osobę do której będziemy zawsze żywić uczucia bez względu na wszystko. Wystarczy jedno spojrzenie i zabiera nas ono znów do tamtych wspomnień..

waniliowelowe dodano: przedwczoraj o 19:39

Wszyscy mamy tę jedną osobę, do której będziemy zawsze żywić uczucia, bez względu na wszystko. Wystarczy jedno spojrzenie i zabiera nas ono znów do tamtych wspomnień..

a Ciebie jest trudnej zapamiętać czy zapomnieć?

waniliowelowe dodano: przedwczoraj o 19:36

a Ciebie jest trudnej zapamiętać czy zapomnieć?

Ale dokądkolwiek pójdziesz. Byłoby miło żebyś kiedyś wrócił. Albo chociaż o mnie pamiętał. — Łukasz Orbitowski

damulki.pl dodano: przedwczoraj o 19:35

Ale dokądkolwiek pójdziesz. Byłoby miło, żebyś kiedyś wrócił. Albo chociaż o mnie pamiętał. — Łukasz Orbitowski

Jest tak dobrze jak jeszcze nigdy nie było. Pozostać jak najdłużej poza zasięgiem pierdolenia.

jakwisienkanatorcie dodano: przedwczoraj o 11:01

Jest tak dobrze, jak jeszcze nigdy nie było. Pozostać jak najdłużej poza zasięgiem pierdolenia.

Wolę wszystko niż przeciętność.  Tej na szczęście nikt mi nie zarzuca.

jakwisienkanatorcie dodano: przedwczoraj o 11:01

Wolę wszystko niż przeciętność. Tej na szczęście, nikt mi nie zarzuca. ;)

 Może kiedyś opowiem Ci to wszystko. Usiądziemy w przytulnej kawiarni przy kawie a ja już bez żadnych emocji ale z sentymentem powiem jak było naprawdę. Opowiem Ci jak radziłam sobie z każdym dniem i każdym wieczorem. Jak przetrwałam każdą noc i jakim sposobem nie zrobiłam sobie żadnej krzywdy. Opowiem Ci jak tamowałam łzy płynące z moich oczu i jak rozładowywałam emocje których było mnóstwo. Zdradzę Ci jakim sposobem przetrwałam ból odejścia i jak dokonałam tego że normalnie funkcjonuję. Tak... Kiedyś postaram się streścić Ci te kilka lat tęsknoty które tak mocno mnie wyniszczyły.

jakwisienkanatorcie dodano: przedwczoraj o 10:44

"Może kiedyś opowiem Ci to wszystko. Usiądziemy w przytulnej kawiarni, przy kawie, a ja już bez żadnych emocji, ale z sentymentem powiem, jak było naprawdę. Opowiem Ci, jak radziłam sobie z każdym dniem i każdym wieczorem. Jak przetrwałam każdą noc i jakim sposobem nie zrobiłam sobie żadnej krzywdy. Opowiem Ci, jak tamowałam łzy płynące z moich oczu i jak rozładowywałam emocje, których było mnóstwo. Zdradzę Ci, jakim sposobem przetrwałam ból odejścia i jak dokonałam tego, że normalnie funkcjonuję. Tak... Kiedyś postaram się streścić Ci te kilka lat tęsknoty, które tak mocno mnie wyniszczyły."

 Jeśli któregoś dnia złapiesz się na tym  że próbujesz zawzięcie komuś udowodnić swoją wartość  to znaczy że niestety zaczynasz w nią wątpić. Nie próbuj więc nikomu nic udowadniać  po prostu bądź świadom  jak wartościową osobą jesteś.

jakwisienkanatorcie dodano: przedwczoraj o 10:34

"Jeśli któregoś dnia złapiesz się na tym, że próbujesz zawzięcie komuś udowodnić swoją wartość, to znaczy, że niestety zaczynasz w nią wątpić. Nie próbuj więc nikomu nic udowadniać, po prostu bądź świadom, jak wartościową osobą jesteś."

Jeśli nie spełniam Twoich oczekiwań  nie obrażaj się. Przecież to są Twoje oczekiwania  a nie moje obietnice.

jakwisienkanatorcie dodano: przedwczoraj o 10:02

Jeśli nie spełniam Twoich oczekiwań - nie obrażaj się. Przecież to są Twoje oczekiwania, a nie moje obietnice.

Niedługo kupię dużo książek i będę je czytać.   Wieczorami pójdę sobie do kina   a nocami będę słuchał deszczu spadającego na miasto.   I tak będzie aż do wiosny.   I aż do wiosny nie będę do nikogo mówił o miłości.

jakwisienkanatorcie dodano: przedwczoraj o 10:01

Niedługo kupię dużo książek i będę je czytać. Wieczorami pójdę sobie do kina, a nocami będę słuchał deszczu spadającego na miasto. I tak będzie aż do wiosny. I aż do wiosny nie będę do nikogo mówił o miłości.

„Czasami najpiękniejsza na sali nie jest dziewczyna która ma obiektywnie najbardziej idealną figurę i rysy twarzy ale ta która ma do siebie zaufanie lubi siebie i emanuje radością. Ona będzie przyciągała do siebie spojrzenia i budziła zazdrość chociaż gdyby zbadać jej atuty za pomocą cyfrowego wzorca kobiecej urody niekoniecznie otrzymałaby dobry wynik. Bo źródłem jej pewności siebie i radości nie jest dyplom ukończenia szkoły dla kandydatek na Miss Świata tylko to że lubi swoje prawdziwe  ja’’ czyli ma świadomość swoich emocji uczuć i pragnień. Kocha siebie za to że jest na świecie i znajduje radość w różnych nawet drobnych i pozornie nieznaczących sprawach lub zdarzeniach.”

zdezelowana dodano: 3 dni temu

„Czasami najpiękniejsza na sali nie jest dziewczyna, która ma obiektywnie najbardziej idealną figurę i rysy twarzy, ale ta, która ma do siebie zaufanie, lubi siebie i emanuje radością. Ona będzie przyciągała do siebie spojrzenia i budziła zazdrość, chociaż gdyby zbadać jej atuty za pomocą cyfrowego wzorca kobiecej urody, niekoniecznie otrzymałaby dobry wynik. Bo źródłem jej pewności siebie i radości nie jest dyplom ukończenia szkoły dla kandydatek na Miss Świata, tylko to, że lubi swoje prawdziwe ,,ja’’, czyli ma świadomość swoich emocji, uczuć i pragnień. Kocha siebie za to, że jest na świecie i znajduje radość w różnych, nawet drobnych i pozornie nieznaczących sprawach lub zdarzeniach.”

“Dbaj o serce. Bije w Twojej piersi ale na pewno są ludzie których też utrzymuje przy życiu...”

damulki.pl dodano: 3 dni temu

“Dbaj o serce. Bije w Twojej piersi, ale na pewno są ludzie, których też utrzymuje przy życiu...”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV