głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde Śniłeś mi się dzisiaj było tak jak kiedyś aż zatęskniłam i tak mnie w dołku od tego ścisnęło że obudziłam się w najmilszym momencie. Wiedziałeś że można tęsknić

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
Śniłeś mi się dzisiaj było tak jak kiedyś aż zatęskniłam i tak mnie w dołku od tego ścisnęło że obudziłam się w najmilszym momencie. Wiedziałeś że można tęsknić prze
Śniłeś mi się dzisiaj  było tak... teksty

zanimodejde dodano: 4 listopada 2014

Śniłeś mi się dzisiaj, było tak jak kiedyś, aż zatęskniłam i tak mnie w dołku od tego ścisnęło, że obudziłam się w najmilszym momencie. Wiedziałeś, że można tęsknić przez sen? Ja tęsknię.

 Co by było  gdyby zabrakło jutra?... teksty

zanimodejde dodano: 3 listopada 2014

"Co by było, gdyby zabrakło jutra? Gdyby zostało nam tylko dzisiaj?Jeśli przydarzyłoby się to właśnie nam, liczyłabym na najdłuższy dzień spędzony w twoim towarzystwie. Wypełniłabym ten dzień tobą i robiłabym wszystko, co uwielbiam: śmiałabym się, rozmawiała, słuchała, poznawała i kochała, kochała, kochała. Każdy dzień uczyniłabym tym dzisiejszym i spędziła go tylko z tobą. Ani przez chwile nie martwiłabym się o jutro, kiedy ciebie nie będzie. A gdy to budzące w nas strach jutro nadejdzie, wiedz, proszę, że nie chciałam cię zostawić ani odejść w zapomnienie i że wszystkie chwile spędzone z tobą były tymi najwspanialszymi w moim życiu”.

  Czego w życiu nienawidzisz... teksty

zanimodejde dodano: 3 listopada 2014

"-Czego w życiu nienawidzisz najbardziej? -Dwóch słów: 'kiedyś' bo to tak jakby deklaracja, ze się umie umiejscowić w czasie, czyli zmyśla, i 'na pewno' bo nic na tym świecie nie jet pewne."

 Czy to jest normalne zerwać z kimś... teksty

zanimodejde dodano: 3 listopada 2014

"Czy to jest normalne zerwać z kimś kontakt, a potem jak by nigdy nic zachcieć odnawiać starą znajomość. Brzmi nawet miło, ale nie w sytuacji kiedy jesteś z kimś kupę czasu, a potem nawet nie mówicie sobie głupiego "cześć". Nie tym razem, pojebany człowieku!"

 Zawsze chcemy tego co nie jest... teksty

zanimodejde dodano: 3 listopada 2014

"Zawsze chcemy tego co nie jest osiągalne, albo całkowicie, albo w danym momencie. Gdybym mogła wybrać dałabym dużo, bardzo dużo za chociaż chwilkę z Tobą. Czasami tak jest że wystarczy raz kogoś zobaczyć żeby być pewnym że właśnie tego się chce, że właśnie to da nam szczęście jakiego od dawna szukamy! W każdym razie, mam czas, poczekam, nie zawiedź mnie kolego!"

Pamiętaj  że rozpada się tylko to... teksty

zanimodejde dodano: 3 listopada 2014

Pamiętaj, że rozpada się tylko to, co było zbudowane na iluzji albo kłamstwie. Rozpada się tylko po to, żeby zmusić Cię do szukania prawdy.

Ale to już ostatni raz. obiecuję.... teksty

zanimodejde dodano: 2 listopada 2014

Ale to już ostatni raz. obiecuję. nigdy więcej nie zakocham się bez wzajemności. nigdy!

 Coś się kończy coś odchodzi w... teksty

zanimodejde dodano: 2 listopada 2014

"Coś się kończy coś odchodzi w dal. Szare życie musi dalej trwać. Swoją drogą pójdzie każde z nas jednak w sercu mym niepewność trwa "

 Nie znamy się od dzisiaj.... teksty

zanimodejde dodano: 2 listopada 2014

"Nie znamy się od dzisiaj. Poznaliśmy się pięć miesięcy temu i przysparzałem Ci kłopotów od chwili, gdy spojrzałaś na mnie po raz pierwszy."

 Milczysz? To dobrze. Nie mów... teksty

zanimodejde dodano: 2 listopada 2014

"Milczysz? To dobrze. Nie mów „zapomnij”. Nie mów tak. Jesteś przecież rozumnym mężczyzną. Więc gdybym zapomniała, to nie byłabym już ja, bo Ty wszedłeś we wszystkie moje rzeczy, zmieszałeś się z najdawniejszymi wspomnieniami, doszedłeś tam, gdzie nie ma jeszcze myśli, gdzie nie rodzą się nawet sny. I gdyby ktoś wydarł Cię ze mnie, zostałaby pustka, jak gdyby nigdy mnie nie było… (...) Chciałam o Tobie zapomnieć, jednak gdy patrzyłam na Błękitną Ziemię, było tak, jakbym patrzyła na Ciebie. Bo Ty jesteś wszędzie, gdzie patrzę".

 Wiesz  temu jednemu mężczyźnie... teksty

zanimodejde dodano: 2 listopada 2014

"Wiesz, temu jednemu mężczyźnie chciałabym dać, tak zwyczajnie, tak najzwyczajniej w świecie - jak podarek imieninowy czy urodzinowy - całe moje życie. Bez reszty. Chciałabym być z nim i podróżować z nim, i czekać na niego wtedy, kiedy nie mógłby mnie ze sobą zabierać. Chciałabym dla niego utrzymywać dom w czystości i robić zapasy na zimę, kompoty, konfitury, marynować grzyby, kwasić ogórki, butelkować szczaw, pomidory, kisić kapustę i inne wspaniałości. Chciałabym mu zrobić na drutach albo na szydełku długi długi ciepły szalik i ciepły sweter, i ciepłe rękawiczki, i ciepłą czapkę, i bardzo ciepłe skarpety, i w ogóle. Bo to tak jest, że dla siebie, owszem, można coś tam zrobić, ale dla drugiego człowieka to już można coś niesamowicie pięknego zrobić, wszystko. Wszystko."

 Będziemy musieli co dzień nad tym... teksty

zanimodejde dodano: 1 listopada 2014

"Będziemy musieli co dzień nad tym pracować, ale chce zaryzykować, bo pragnę Ciebie. Całej Ciebie. Na zawsze. Ty i ja. Każdego dnia. Kocham Ciebie. Do zobaczenia"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV