głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde Gdy­byś znała te wszys­tkie dro­gi ja­kie ob­rałem żeby dot­rzeć do ciebie. Zo­fio ja nie wie­działem często się my­liłem za każdym ra­zem zaczy­nałem od no­wa

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
Gdy­byś znała te wszys­tkie dro­gi ja­kie ob­rałem żeby dot­rzeć do ciebie. Zo­fio ja nie wie­działem często się my­liłem za każdym ra­zem zaczy­nałem od no­wa z j
 Gdy­byś znała te wszys­tkie... teksty

zanimodejde dodano: 7 czerwca 2014

"Gdy­byś znała te wszys­tkie dro­gi, ja­kie ob­rałem, żeby dot­rzeć do ciebie. Zo­fio, ja nie wie­działem, często się my­liłem, za każdym ra­zem zaczy­nałem od no­wa, z jeszcze większą ra­dością, większą od­wagą. Chciałbym, żeby nasz czas się zat­rzy­mał, żeby można było go przeżywać, od­kry­wać ciebie, kochać ciebie, tak jak na to zasługu­jesz. Ten czas nas łączy, ale do nas nie na­leży. Jes­tem z in­ne­go świata, gdzie wszys­tko jest tyl­ko kon­kret­ne, tyl­ko po­jedyn­cze. Jes­tem złem, ty jes­teś dob­rem, jes­tem twoim prze­ciwieństwem, ale wy­daje mi się, że cię kocham, więc pop­roś mnie, o co chcesz. "

 My kobiety jesteśmy wierne tak... teksty

zanimodejde dodano: 29 maja 2014

"My, kobiety, jesteśmy wierne tak długo, jak długo kochamy. Wy, mężczyźni, wymagacie jednak, by kobieta była wierną nawet wówczas, gdy nie kocha, i aby wam się oddawała bez własnego zadowolenia. "

 Proszę o tym pamiętać że jest... teksty

zanimodejde dodano: 29 maja 2014

"Proszę o tym pamiętać, że jest kobietą lekkomyślną i młodą, i jeżeli pan odda mi się tak bez zastrzeżenia, to bardzo łatwo uczynię sobie z pana przedmiot igraszki. "

 Ktoś tutaj był i był a potem... teksty

zanimodejde dodano: 25 maja 2014

"Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma."

 Strach nie odwaga dominuje dziś... teksty

zanimodejde dodano: 25 maja 2014

"Strach nie odwaga, dominuje dziś nad nami. Nie chodzi o rany, czy o strach przed nieznanym. Tylko, że możesz stracić coś więcej niż nic i tak to stracimy, a później będzie trzeba żyć."

 Tęsknie za tobą.  Śmieję się.... teksty

zanimodejde dodano: 25 maja 2014

"Tęsknie za tobą. Śmieję się. Tęsknisz za mną? Tak, tęsknię za tobą. Dlaczego to jest śmieszne? Nigdy nikt za mną nie tęsknił. Zwykle ludzie cieszą się, że mnie nie ma. Śmieje się. Ja nie. To dobrze. Podoba mi się, że za mną tęsknisz. Mnie też się podoba."

 Widzę kim jestem w twoich oczach i... teksty

zanimodejde dodano: 25 maja 2014

"Widzę, kim jestem w twoich oczach i staram się być tym człowiekiem, bo ty w niego wierzysz, a ja myślę, że wiara może wystarczyć, żeby uczynić mnie takim, jakiego chcesz."

 A ona prosi  schowaj mnie w oku w... teksty

zanimodejde dodano: 25 maja 2014

"A ona prosi - schowaj mnie w oku w dłoni w ramionach zawsze byliśmy razem nie możesz mnie teraz opuścić kiedy umarłam i potrzebuję czułości”

 Cze­piam się tych listów jak... teksty

zanimodejde dodano: 11 maja 2014

"Cze­piam się tych listów, jak gdy­by mogły mi pomóc. Po co ci wie­dzieć to wszys­tko? Czy od­ro­bina tros­ki o mnie przysłoni ci własną prawdę? Czy myśląc o mnie, nie będziesz myślał o so­bie i tyl­ko o so­bie? Czy two­je włas­ne uczu­cie nie jest dla ciebie ważniej­sze niż wszys­tkie mo­je przyszłe i te­raźniej­sze dni? Czy nie omi­jasz mnie tak, jak ja omi­jam ciebie, na­wet wte­dy, właśnie wte­dy, kiedy do ciebie piszę? A jed­nak pot­rze­ba mi twoich słów i trze­ba mi two­jej pa­mięci. Pa­miętaj o mnie, dob­rze? Może będę się mniej bała, może będę usy­piała spo­koj­niej... "

 Chcę ci przy­pom­nieć siebie... teksty

zanimodejde dodano: 11 maja 2014

"Chcę ci przy­pom­nieć siebie taką, jaką byłam pop­rzez te wszys­tkie la­ta, które mi­jały nam wspólnie, dni - pod­czas których nasze myśli płynęły równo­leg­le, świado­me swo­jej blis­kości, wys­tar­czyło na­pisać list, wy­ciągnąć rękę, żeby na­pot­kać two­je słowa, twój przy­jaz­ny gest. Chcę przy­wołać naszą przeszłość, naszą wspólną przeszłość, chcę żebyś na tych kar­tkach, które białe jeszcze piętrzą się prze­de mną, od­na­lazł drga­nie mo­jego żywe­go serca. "

 Bo widzisz kiedy już będę mogła... teksty

zanimodejde dodano: 11 maja 2014

"Bo widzisz, kiedy już będę mogła od­dychać, to trze­ba będzie żyć, a ja tak bar­dzo boję się życia."

 Cze­mu poszedłeś ode mnie?... teksty

zanimodejde dodano: 11 maja 2014

"Cze­mu poszedłeś ode mnie? Cze­mu mil­czysz? Aż ta­ki jes­teś dum­ny? A ja nie, ja pot­ra­fię żeb­rać o słowa. O co jeszcze? Słowa są tak ważne. Więc gdzie, cza­sem trze­ba znać ad­res, a ja właśnie za­pom­niałam Twój, a może nie wie­działam nig­dy. Tak po pros­tu, jak bu­telkę do morza. Dopływa do Ciebie. A te­raz ty już mnie więcej nie chcesz. A słowa są ta­kie ważne, tyl­ko słowa... "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV