głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde Pa­miętasz prze­cież przy­jacielu te wszys­tkie dni nadzieję tak wielką że aż bo­lała i zwątpienie które korzys­tało z naj­mniej­sze­go wyczer­pa­nia żeby przy

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
Pa­miętasz prze­cież przy­jacielu te wszys­tkie dni nadzieję tak wielką że aż bo­lała i zwątpienie które korzys­tało z naj­mniej­sze­go wyczer­pa­nia żeby przyjś
 Pa­miętasz prze­cież... teksty

zanimodejde dodano: 11 maja 2014

"Pa­miętasz prze­cież, przy­jacielu, te wszys­tkie dni, nadzieję tak wielką, że aż bo­lała, i zwątpienie, które korzys­tało z naj­mniej­sze­go wyczer­pa­nia, żeby przyjść i za­bić nadzieję. "

 Cisza przy­jacielu  roz­dziela... teksty

zanimodejde dodano: 11 maja 2014

"Cisza przy­jacielu, roz­dziela bar­dziej niż przes­trzeń. Cisza przy­jacielu nie przy­nosi słów, cisza za­bija na­wet myśli. "

 Kocham życie  przy­jacielu  i... teksty

zanimodejde dodano: 11 maja 2014

"Kocham życie, przy­jacielu, i na­wet wte­dy, kiedy zra­niło mnie tak bar­dzo, że przez krótką chwilę zap­ragnęłam um­rzeć, na­wet wte­dy nie po­pełniłam zdrady. "

Oszukać los – to tylko blef. Za... teksty

zanimodejde dodano: 11 maja 2014

Oszukać los – to tylko blef. Za błędy trzeba ponieść karę.Bez Ciebie to nie uda się. Serce złamane i zimne tak. Tak mi teraz bardzo ciężko, tak trudno mi bez Ciebie żyć.

„Lepiej nikomu nic nie... teksty

zanimodejde dodano: 6 maja 2014

„Lepiej nikomu nic nie opowiadajcie. Bo jak opowiecie – zaczniecie tęsknić”

 Dlaczego wszystko  co sprawia nam... teksty

zanimodejde dodano: 5 maja 2014

"Dlaczego wszystko, co sprawia nam radość, wszystko, czemu przypisujemy urok piękna, wszystko, co odziewamy w szatę ideału, kończy się czymś brudnym, głupim, nędznym lub śmierdzącym, dlaczego nietrwałość jest cechą absolutu, a wzniosłość i triumf nie są jego finałem? Miłość kona w znudzeniu, upodleniu lub zazdrości, dobroć w spektakularnych filantropiach, książka w składzie makulatury, poezja w ocenach szkolnych belfrów, konie wyścigowe w jatkach rzeźników, demokracja w tłumie, wolność w ZOO, sława w megalomanii, wiedza w pysze, cacka na śmietniku."

 Czy spotkałeś kiedyś kobietę... teksty

zanimodejde dodano: 2 maja 2014

"Czy spotkałeś kiedyś kobietę, która wzbudziła w tobie taką miłość, że to uczucie zawładnęło wszystkimi twoimi zmysłami? Oddychasz nią, smakujesz... w jej oczach widzisz swoje nienarodzone dzieci... wiesz, że twoje serce znalazło wreszcie dom. Twoje życie rozpoczyna się z nią, a bez niej na pewno się skończy."

 W życiu istnieją tylko 4 pytania o... teksty

zanimodejde dodano: 2 maja 2014

"W życiu istnieją tylko 4 pytania o podstawowe wartości: „Co jest święte?”, „Z czego stworzona jest dusza?”, „Po co warto żyć?”, „Za co warto umrzeć?” Odpowiedź na każde z nich jest taka sama: „Miłość.” "

 Czy to przychodzi z wiekiem?... teksty

zanimodejde dodano: 2 maja 2014

"Czy to przychodzi z wiekiem? Dlaczego każdy chce wypaczyć miłość? Wyssać z niej cały splendor? Po co w takim razie nazywać to wciąż miłością..."

 Czy kiedykolwiek kochałeś kobietę... teksty

zanimodejde dodano: 2 maja 2014

"Czy kiedykolwiek kochałeś kobietę tak całkowicie... że dźwięk twojego głosu w jej uszach... wywoływał drżenie jej ciała... które wybuchało tak intensywną rozkoszą... że jedynie łzy mogły przynieść ukojenie? " - Don Juan DeMarco

 – Czego chcesz  mały?  – Chcę... teksty

zanimodejde dodano: 2 maja 2014

"– Czego chcesz, mały? – Chcę oczarować pewną kobietę w Andaluzji, ale wcale nie znam się na miłości. Kobiety, które poznałem, nigdy nie chciały mnie o niej niczego nauczyć, no i czuję się samotny w tym pociągu... Może mógłby mi pan pomóc?"

 Po pierwsze  nie dotykaj wskazówek.... teksty

zanimodejde dodano: 2 maja 2014

"Po pierwsze, nie dotykaj wskazówek. Po drugie, opanuj złość. Po trzecie, nigdy, przenigdy nie zakochaj się. Wtedy bowiem duża wskazówka na zawsze przebije Ci skórę, Twoje kości rozsypią się, a mechanizm serca znowu pęknie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV