głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde .. czasem tak bywa że spotykasz swój sen i w pierwszych słowach powitania w geście wyciągniętej ręki rozpoznajesz kogoś kto już od dawna był ci znajomy i blisk

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
.. czasem tak bywa że spotykasz swój sen i w pierwszych słowach powitania w geście wyciągniętej ręki rozpoznajesz kogoś kto już od dawna był ci znajomy i bliski.
  ..  czasem tak bywa  że spotykasz... teksty

zanimodejde dodano: 20 kwietnia 2014

"[..] czasem tak bywa, że spotykasz swój sen i w pierwszych słowach powitania, w geście wyciągniętej ręki, rozpoznajesz kogoś, kto już od dawna był ci znajomy i bliski."

 Kobieta wie  kiedy mężczyzna... teksty

zanimodejde dodano: 28 marca 2014

"Kobieta wie, kiedy mężczyzna patrzy jej w oczy i widzi kogoś innego..."

 Nie wychowano jej na taka co ugania... teksty

zanimodejde dodano: 25 marca 2014

"Nie wychowano jej na taka co ugania się za mężczyznami i pyta dlaczego nie dzwonią, więc kiedy przestał się odzywać nie próbowała go znaleźć. Nie wychowano jej także rzecz jasna na taką co daje się facetowi obmacywać w kinie, a potem idzie z nim do łóżka..." - "Piękne kłamstwa" Lisa Unger

 I to uczucie przemieniło go na... teksty

zanimodejde dodano: 24 marca 2014

"I to uczucie przemieniło go na zawsze. Prawdziwa miłość potrafi to zrobić z człowiekiem, a jego miłość była prawdziwa."

 Jesteś każdą moją myślą... teksty

zanimodejde dodano: 24 marca 2014

"Jesteś każdą moją myślą, każdą nadzieją, każdym moim marzeniem, i nieważne, co przyniesie nam przyszłość: każdy wspólnie spędzony dzień to najwspanialszy dzień mego życia. Zawsze będę należał wyłącznie do ciebie."

 Pamiętam każdą wspólnie... teksty

zanimodejde dodano: 24 marca 2014

"Pamiętam każdą wspólnie spędzoną chwilę. A w każdej było coś wspaniałego. Nie potrafię wybrać żadnej z nich i powiedzieć: ta znaczyła więcej niż pozostałe."

 Ukochana odjeżdżała  zabierając... teksty

zanimodejde dodano: 24 marca 2014

"Ukochana odjeżdżała, zabierając ze sobą jego serce."

Ktokolwiek powiedział  że słonce... teksty

zanimodejde dodano: 23 marca 2014

Ktokolwiek powiedział, że słonce przynosi szczęście, ten nigdy nie tańczył w deszczu.

Kto mnie zdradził  że czuję ten... teksty

zanimodejde dodano: 22 marca 2014

Kto mnie zdradził, że czuję ten niesmak, To tak jakbym przywiązany był sznurem do krzesła, Ale powiedz, kto przegrał? Ja, ty czy inni...

Teraz już wiesz jak to jest.... teksty

zanimodejde dodano: 14 marca 2014

Teraz już wiesz jak to jest. Spędzać samotnie noce i dnie. Mówiłeś, że nigdy nie będziesz sam, że zawsze pod ręką przyjaciół swych masz, a jednak życie w kość Ci dało, przyjaciół po całym świecie rozwiało. Teraz nie masz nikogo! Musisz samotnie chodzić własną drogą. I czasami zadajesz sobie pytanie: - Gdzie przyjaciele? Przecież było ich tak wiele!? Zbyt bardzo ich ceniłeś. Za bardzo im wierzyłeś, a oni Cię olali! Inne drogi wybrali. Mieliście wspólne plany wakacje, sylwester. Lecz teraz będziesz sam...

Ta sama godzina  to samo miasto  tyle... teksty

zanimodejde dodano: 12 marca 2014

Ta sama godzina, to samo miasto, tyle, że gdzieś dalej.

Jakie to trudne. Zupełnie jakbyś... teksty

zanimodejde dodano: 12 marca 2014

Jakie to trudne. Zupełnie jakbyś traciła grunt pod nogami. Znajoma droga, znajome słowa, zapachy i smaki, które sprawiały, że czułaś się bezpiecznie… i postanowienie, by położyć temu wszystkiemu kres. I to poczucie, że w przeciwnym razie będziesz tkwić w miejscu i nic się nie wydarzy, że będziesz tylko udawać, że żyjesz. Ale czy miłość, która tak się kończy, rzeczywiście nią była?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV