głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde Trudno jest pozbyć się uczucia że mogliśmy zrobić więcej... Przede wszystkim jak pozbyć się tego gniotącego uczucia samotności? Ja chcę żyć a wszystko mi się z

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
Trudno jest pozbyć się uczucia że mogliśmy zrobić więcej...
Trudno jest pozbyć się uczucia  że... teksty

zanimodejde dodano: 8 lipca 2014

Trudno jest pozbyć się uczucia, że mogliśmy zrobić więcej...

Przede wszystkim jak pozbyć się... teksty

zanimodejde dodano: 8 lipca 2014

Przede wszystkim jak pozbyć się tego gniotącego uczucia samotności? Ja chcę żyć, a wszystko mi się z rąk wymyka i wszystko "jest nie to". Chyba mam warunki, aby stworzyć sobie życie takie, jakiego bym pragnęła? A tu nic: życie płynie obok jakby, a ja wołam was wszystkich niemym głosem, którego nikt nie słyszy, i mimo że jesteście ze mną, uciekacie ciągle w dal przeszłości. Każda rzeczywistość ma dla mnie żałosny smak niepowrotnego wspomnienia nigdy niebyłego wypadku.

... dużo myślałem o miłości. O... teksty

zanimodejde dodano: 8 lipca 2014

... dużo myślałem o miłości. O tej, dla której wszystko stawia się na jedną kartę i o tej, dla której nie robi się nic, pozwalając jej umrzeć. A przecież nie musi być tak skrajnie, może być inaczej. Ile czasu musi upłynąć w życiu człowieka, aby zrozumiał, że miłość trzeba pielęgnować?

 ...  zaczynam się bać. Gdy się... teksty

zanimodejde dodano: 8 lipca 2014

(...) zaczynam się bać. Gdy się budzę, jedyne co na mnie czeka to ciąg dalszy poprzedniego dnia. Obezwładnia myśl o tym, co jeszcze przede mną.

 Gdy teraz na nią patrzę to myślę... teksty

zanimodejde dodano: 8 lipca 2014

"Gdy teraz na nią patrzę to myślę, że mi ciebie przypomina - to straszne, zupełnie przerażające. Ona mi się nie podoba - ty mi się podobasz i dlatego gdy widzę jej twarz, tak jak setki innych twarzy, jak dziesiątki uśmiechów - widzę ciebie, ciebie, ciebie, choć Bóg mi świadkiem, że to straszne. "

Lgniemy do tych  którzy mają nas w... teksty

zanimodejde dodano: 8 lipca 2014

Lgniemy do tych, którzy mają nas w dupie, nie interesują się nami, zwodzą nas, tylko po to, aby potem nami wzgardzić. Odtrącamy tych, którzy chcą nam dać samo dobro, wziąć nas takimi, jacy jesteśmy, przyjąć nas z całym inwentarzem poszatkowania, posrania, nerwic i zaszłości.

Bo widzi Pan  pewnego dnia po prostu... teksty

zanimodejde dodano: 8 lipca 2014

Bo widzi Pan, pewnego dnia po prostu budzisz się i zdajesz sobie sprawę z tego jak bardzo jesteś żałosny kochając kogoś kto ma Cię gdzieś. I to jest świetny moment by odpuścić.

Dobrze i pięknie jest tu  gdzie... teksty

zanimodejde dodano: 8 lipca 2014

Dobrze i pięknie jest tu, gdzie jesteśmy, ale nie umiemy tego dostrzec, docenić ani polubić, bo coś gna nas tam, gdzie nas nie ma.

I znów pod klubem rozmazany tusz... teksty

zanimodejde dodano: 1 lipca 2014

I znów pod klubem rozmazany tusz, łzy Ból zabijasz bólem, masz to we krwi Przynoszą ulgę, czasem są jak opium Kiedy wypłukują na chwilę żal z oczu Nie masz pytań, kiedy w lustrze je spotykasz Mimo że próbujesz mocno, oczy tracą ostrość Zanim do końca się nie rozsypiesz Uciekasz wzrokiem, zawijasz się w liście I ciągle myślisz - kocha, nie kocha Upychając towar po zatokach Czujesz te świeże na sercu blizny Tym razem nie ten, zły typ mężczyzny Został diamentowy kolczyk, na szkłach para Spacer alejami cierni w ciemnych okularach Ona wie, ja to wiem, ty to wiesz Życia strumień, deltą rzeki morze łez ..

Trudno mówić o szczęściu  gdy... teksty

zanimodejde dodano: 30 czerwca 2014

Trudno mówić o szczęściu, gdy jesteśmy niezadowoleni z dzisiaj, zatroskani o jutro i rozżaleni decyzjami podjętymi wczoraj.

Ludzie mówią.    W morzu jest... teksty

zanimodejde dodano: 30 czerwca 2014

Ludzie mówią. "W morzu jest pełno ryb." Ja odpowiadam: "Pierdol się, ona była moim morzem." ~J.Faulkner

Powiedziała mi: „Tak bardzo się... teksty

zanimodejde dodano: 29 czerwca 2014

Powiedziała mi: „Tak bardzo się boję?” Zapytałem: „Czego?” A ona: „Bo jestem tak bardzo szczęśliwa. Takie szczęście jest aż przerażające”. Zapytałem ją, dlaczego tak uważa. Odpowiedziała: „Bo takie szczęście przytrafia się tylko wtedy, gdy zaraz ma się coś utracić”.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV